شرکت خیلی سبز، فعالیت خود را در حوزه‌ی نشر و فرهنگ، با اولین برندش خیلی سبز در سال 1382 آغاز کرد و واحدهای تالیف، تولید، چاپ و فروش را راه‌اندازی کرد.

در سال 1394، پس از 12سال، شرکت خیلی سبز با گرفتن سهم عظیمی در صنعت چاپ و تالیف محصولات کمک درسی، برند پرتقال را در حوزه‌ی ادبیات کودکان و نوجوانان بنیان‌گذاری و مجموعه‌ی خود را بزرگ‌تر کرد.

در سال 1397، شرکت خیلی سبز با هدف جهانی‌شدن، اولین برند برون‌مرزی خود مجینک را در آلمان راه‌اندازی کرد و اولین قدم‌های خود در حوزه‌ی تالیفِ کتاب‌های انگلیسی و آلمانی‌زبان را برداشت.

در سال 1398، پس از موفقیت‌ها و دستاوردهای چشمگیرش در حوزه‌ی نشر ، مجموعه‌ی خود را گسترده‌تر کرده و برندهای زینگو را در حوزه‌ی بازی‌های رومیزی و اسباب بازی، برند خوب را در حوزه‌ی ادبیات داستانی و غیرداستانیِ بزرگسال و باریزو را در حوزه‌ی خوراک و رستوران‌های زنجیره‌ای راه‌اندازی کرد.

در سال 1399، شرکت پس از توسعه کسب و کارهای خود در حوزه‌های مختلف و استقبال از سوی طیف‌گسترده‌ای از مخاطبان، برند منتشران در حوزه کمک آموزشی، برند مون در حوزه‌ی کتب خودیاری و مدیریتی و برند الیپون در حوزه‌ی لوازم تحریر را نیز به مجموعه‌ی خود افزود. این شرکت تصمیم دارد به رشد مجموعه‌ی خود در قالب یک هلدینگ ادامه دهد و برندها و کسب و کارهای دیگر مثل نشر تیله و ... را راه اندازی کند.

 

اولین کتاب انتشارات خیلی سبز در سال 1382 منتشر گردید و در سال 1387 بود که نام خیلی سبز برای آن انتخاب گردید و کتاب های زیادی از دوران دبستان تا کنکور را به دانش آموزان عزیز ارائه می کنند. جالب است بدانید دانش آموزان زیادی که از کتاب های این انتشارات استفاده می کنند نظرشان بر این است که با  خرید این کتاب ها گویی معلم را به خانه هایشان آورده است و این کتاب ها توانسته اند تاثیر زیادی در روند تحصیلی آنها داشته باشد.

انتشارات خیلی سبز همیشه تلاش کرده است که با بکارگیری ایده های جدید و هدفمند ، قدمی بزرگ در تحصیل دانش آموزان بردارد.برخی از کتاب های این انتشارات به گونه نوشته شده اند که هدف یادگیری و درک عمیقی از مفاهیم درسی برای تست باشد که اینگونه کتاب ها می توانند به دانش آموزان پشت کنکوری کمک فراوانی کنند.

انتشارات خیلی سبز