ما در خانواده‎ی بزرگ هلدینگ بان برای تحقق رویاهایمان میجنگیم. در کنار هم می‌سازیم و از تماشای آنچه روزی تصور کرده بودیم و حالا به آن تجسم بخشیدیم لذت میبریم. چیزی میان ما و اهدافمان فاصله نمی‌اندازد، چرا که با نبوغ و خلاقیت اعضای تیم‌مان هیچ کلاف سردرگمی نیست، که باز شدنی نباشد. ما در هلدینگ از سال 1382 فعالیت‌مان را در حوزه‌ی نشر و فرهنگ آغاز کردیم. کتاب‌های آموزشی با برند خیلی‌سبز سرآغاز پرواز ما بود. پس از 12سال، در سال 1394، قدمی نو برداشتیم و برند پرتقال در حوزه‌ی ادبیات کودک و نوجوان، متولد شد. در سال 1397 از مرزها عبور کردیم و به سمت جهانی شدن گام برداشتیم. برند برون‌مرزی مجینک را، در آلمان راه‌اندازی کردیم و فعالیت‌مان را در حوزه‌ی تالیف کتاب‎های انگلیسی و آلمانی زبان آغاز نمودیم. در سال 1398 بار دیگر حوزه فعالیت هلدینگ را گسترش دادیم و پای به سرزمینهای تازه گذاشتیم. برند زینگو در حوزه‌ی اسباب بازی و بازی، برند نشر¬خوب در حوزه ادبیات داستانی و غیر‌داستانی بزرگسال و باریزو در حوزه صنعت غذایی و رستورانهای زنجیره‌ای، آفرینشهای جدید ما در این سال بودند. پس از موفقیتهای بزرگ در حوزه‌های مختلف و استقبال گسترده‌ی مخاطبان، در سال 1399، برند منتشران در حوزه کتاب‌های آموزشی، نشر¬مون در حوزه انتشار کتاب‌های خودیاری و رمان‌های خوش‌خوان و الیپون در حوزه¬ لوازم‌تحریر را به مجموعه‌ی برندهای خود افزودیم. ما در هلدینگ همچنان به رشد و توسعه می‌اندیشیم و در آینده، برندهای دیگری را نیز به مجموعه‌ی خود خواهیم افزود.

ما در بان بی وقفه و پر شور به سوی آن چه می خواهیم حرکت میکنیم و برای تحقق رویاهایمان شجاعانه قدم بر میداریم. در کنار هم می سازیم و از ساختن لذت می بریم. می کوشیم که هر روز بهتر از دیروز باشیم و به اهداف و آرمان های خودمان، همکارانمان و بان، تجسم ببخشیم.

تمام آنچه برای رسیدن به موفقیت نیاز داریم در قلب و ذهنمان وجود دارد. به دنیا آمده ایم تا ایده هایی تازه بسازیم، پس میل به ماجراجویی را باخلاقیت گره می زنیم.

 چیزی نمی تواند بین ما و خواسته هایمان فاصله بیندازد، ابزار باز کردن تمام گره ها، یعنی خلاقیت، همراه ماست. بی ترس و واهمه با مشکلات روبرو می شویم، چون می دانیم موفق موفق خواهیم شد. آرمان و هدف ما خلق ایده های تازه است. مسیرهای ابری و پرچالش به ما نوید ماجراجویی می دهند، چراکه فکرهای نو به سختی زاده می شوند. چیزی که اعضای بان را گرد هم آورده، میل به ساختن است.

هلدینگ بان