شرکت فراگستر الکترونیک با هدف اعتلاء، کارآفرینی و نوآوری در صنعت حفاظت الکترونیک و نظارت تصویری کشور، در سال 1376 تاسیس گردید و با پشتوانه بیش از 20 سال سابقه درخشان، هم اکنون بعنوان بزرگترین تولید کننده، واردات کننده و دارای گسترده ترین شبکه فروش و برترین شبکه خدمات از فروش در صنعت حفاظت الکترونیک ایران می باشد.

رسالت فراگستر الکترونیک ارائه طیف وسیعی از امکانات و خدمات به اقشار مختلف جامعه و سازمان ها از طریق تامین کالاهای حفاظت الکترونیک مورد نیاز مردم ایران با بهترین قیمت موجود در بازار و ارائه خدمات پس از فروش منحصر به فرد با کیفیت، قابل اطمینان و فراگیر در سراسر کشور و پشتیبانی مشتریان در هر ساعت از شبانه روز با تکیه بر سرمایه انسانی متخصص و متعهد خود می باشد. فراگستر الکترونیک با تدارک محتوای غنی در این حوزه مفتخر به دانش افزایی کاربران بعنوان منبعی قابل اتکا برای مخاطبان پرشمارش به حساب آید. همه این موارد منجر شده تا فراگستر طی حدود یک دهه، با تدوین استراتژی های برتر استاندارهای جدیدی را در این صنعت ایجاد کرده و بعنوان پیشرو این صنعت حضور تاثیر گذار و تعیین کننده ای داشته باشد.

هم اکنون در خانواده بزرگ فراگستر الکترونیک، قریب به 150 نفر بصورت مستقیم و 5100 نفر غیرمستقیم در زنجیره کارآفرینی سازمان مشغول به فعالیت و ارائه خدمات می باشند که با تصمیمات رو به رشد شرکت، این تعداد رو به افزایش است.