این واحد تولیدی فعالیت خود را از سالهای قبل از انقلاب در شرق تهران آغاز نمود و پس از آن به شهر کرج نقل مکان نمود و اکنون دارای دو مجموعه تولیدی واقع در استان البرز و دیگری واقع در شهرک صنعتی نظرآباد می باشد.

درحال حاضر با بکارگیری استعدادهای انسانی توانمند ،دانش فنی روز ،توسعه مداوم کسب و کارها و ارتقاء خطوط و امکانات تولید ،شرکتی پیشتاز و نوآور محسوب می گردد. این مجموعه با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا و ماشین آلات مدرن اروپایی توانسته است دخالت نیروی انسانی در طول پروسه تولید را به حداقل برساند و در نتیجه این کار کیفیت کالا افزایش یافته است.

زمینه فعالیت این واحد تولیدی شامل تولید انواع ظروف پلی اتیلن (PE ) به روشهای Injection moulding (تزریقی) وBlow moulding ) ) و pereform و PET است. این مجموعه تاکنون افتخار همکاری با شرکتهای تولیددارو،داروگر،ایوان،گلپسند و…..درزمینه آرایشی و بهداشتی و با شرکتهای پگاه تهران، تبریز، لرستان، دزفول، شرکت لبنیات پاک، کاله، می ماس و…. در زمینه صنایع غذایی را داشته و دارد.

این شرکت با اخذ انواع گواهی نامه های بین المللی و داخلی و پروانه بهداشت به فعالیت خود رنگ تازه بخشید و هر روز در امر تولیدات خود گامی تازه برمی دارد و با به روز رسانی ماشین آلات و تجهیزات کارخانه سعی در حفظ کیفیت مطلوب کالاهای تولیدی خود دارد و از مهم ترین اهداف پیش روی این مجموعه تولیدی ارائه محصولات و خدمات با کیفیت و در سطح بالای استانداردهای جهانی است .