درباره ما :

تپسی، کار خود را از خرداد 1395 با هدف پدید آوردن سفری راحت‌تر، امن‌تر و ارزان‌تر برای شهروندان آغاز کرد و اکنون با حدود 800 همکار و حضور در شهرهای بزرگ ایران، مهره‌ای مهم در صنعت حمل و نقل هوشمند کشور است.
این مجموعه، علاوه بر همکاری با هزاران سفیر و بهرمندی از آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا، تیمی است معتقد به تلاش برای تغییر جامعه به سوی بهتر شدن.
ما افتخار همکاری با نیروهایی باهوش، پرتلاش با تجربه‌ی کار در شرکت‌های بزرگ و معتبر داخلی و خارجی را داریم. حالا شما نیز، یکی از ما هستید.

ارزش‌های ما:

تپسی فقط یک اپلیکیشن نیست، تپسی گروه بزرگی از کارشناسان ایرانی است که همواره در تلاشند تا امنیت و آسایش را برای مسافران، و راحتی و درآمد را برای سفیران (رانندگان) خود به ارمغان بیاورند. بکارگیری یک تکنولوژی پیشرفته به ما کمک کرده تا فرایند درخواست سفر را سرعت ببخشیم و بهره‌وری را در جامعه افزایش دهیم. اتلاف‌وقت کمتر، کیفیت بهتر و هزینه‌های منصفانه‌تر همگی نتایج تلاش تیمی بزرگ و سخت‌کوش است. بکارگیری تکنولوژی برای حل مشکل ترافیک و آلودگی هوا در شهرهای بزرگ از جمله کلیدی‌ترین ارزش‌هایی است که تپسی به دنبال خلق آن بوده است. استفاده از خدمات تپسی به معنای استفاده کمتر از خودروهای شخصی و در نتیجه، ترافیک کمتر و هوایی پاکیزه‌تر است. ما در تپسی به خلق ارزش‌های بزرگ برای همه ایرانیان می اندیشیم.

تیم تپ سی :

استعداد و سخت‌کوشی از ویژگی‌های بارز کارکنان تپسی است. ما بهترین‌ها را استخدام می کنیم و بهترین مسیر شغلی را برای آنان فراهم می آوریم. در تپسی همیشه جا برای پیشرفت هست؛ چرا که معتقدیم رشد هر سازمانی نتیجه پیشرفت و رضایت شغلی همه کارکنان آن سازمان است. ما در فضایی صمیمی و در گروه های کاری مختلف، دانش و اطلاعات‌مان را به اشتراک می گذاریم تا بهترین راه حل‌ها را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست آوریم.

اگر فکر می کنید آدم خوش‌فکر و باانگیزه ای هستید و به اندازه کافی انرژی برای رسیدن به اهداف بلندپروازانه خود دارید به ما بپیوندید. ما استعداد و توانایی های شما را ارج می نهیم و شرایطی فراهم می آوریم تا شما بتوانید مسیر رشد و ترقی را سریع و آسان طی کنید. افتخار ما همکاری با افرادی سخت‌کوش، مستعد و بلندپرواز است.

ویژگی های تپسی:

  • محیط صمیمی و پویا
  • بلند پروازی و جسارت
  • فرصت یادگیری و ارتقا
  • عملکرد گرایی و نتیجه خواهی

 

تپسی
تپسی
تیم تماس در تپ سی
مارکتینگ
شهناز طاهونچی

پروسه کار توی تپ سی از مرحله صفر تا صد یک پروسه کاملا حرفه ای هست که این باعث میشه راندمان مجموعه بالا بره و احساس کنم خودم و تک تک اعضا در حال پیشرفتیم.

تیم فنی
طاهر حق وردی

توی تپ سی من می تونم نتیجه حضور خودم و تغییری که ایجاد می کنم رو ببینم و این اتفاق بین اعضا و تپسی کاملا دو طرفه هست . این موضوع باعث میشه برای حضور توی مجموعه انگیزه کافی داشته باشم.

پشتیبانی
مریم نوین فر

کار من در ارتباط با مردم و جلب رضایتشون شکل میگیره و داشتن انرژی کافی برای این کار ضروریه که خوشبختانه صمیمیت موجود بین تیم ، این انرژی رو در من ایجاد می کنه.

تپسی
مدیران تپ‌سی درجشن عیدانه‌ی دانشگاه تهران
تپسی
منابع انسانی تپ سی
تپسی
سخنرانی مدیر عامل تپ‌سی در دانشگاه شریف