درباره ما
ما رهبری شرکتی را برعهده داریم که در راستای تغذیه، سلامتی و تندرستی پیش می‌رود. ما کیفیت زندگی را بر پایه راه‌حل‌های مبتنی بر تغذیه و سلامت دانش‌بنیان در تمام مراحل زندگی در راستای کمک به مصرف‌کنندگان و خانواده آنها، بالا می‌بریم.پیشینه ما به سال 1866، همزمان با افتتاح کارخانه شیر تغلیظ‌‌ شده انگلو– سوئیس بر‏می‏‌گردد. در سال 1867، هنری نستله شیر خشک نوین را ابداع کرد و در سال 1905 شرکتی که وی بنیان‌‌گذاری کرده ‏‌بود، با شرکت انگلو-سوئیس ادغام شد. شرکتی که امروز به نام نستله می‌‏شناسیم، حاصل ادغام این دو شرکت است. در طی این مدت گسترش شهرها، راه‌‏آهن و کشتی‌‌های بخار با کاهش هزینه‌‌های حمل‌ونقل، سبب تحول تجارت جهانی کالاهای مصرفی شد.

نستله واترز ایرانیان
بازدید وزیر بهداشت از کارخانه نستله

سید حسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در جریان روز پایانی بازدیدهای خود از کارخانجات تولید شیر خشک در کشور، روز گذشته سوم مهرماه، از کارخانه نستله در استان قزوین بازدید کرد. در این مراسم وزیر بهداشت و هیات همراه شامل استاندار قزوین عبدالمحمد زاهدی، ابتدا با تاریخچه و نوع فعالیت‌های کارخانه نستله آشنا شدند و سپس از بخش‌های مختلف این کارخانه و خط تولید آن بازدید کردند.

احداث کارخانه جدید نستله در ایران
جوزپه کرلا، مدیرعامل شرکت نستله ایران در این همایش گفت: حدود 16 سال پیش نستله رسما پا به بازار جمهوری اسلامی ایران گذاشت. دو سال بعد این شرکت با احداث کارخانه سرلاک در استان قزوین تولید در کشورمان را آغاز کرد.در این سال‌ها در کنار احداث کارخانه آب‌معدنی پیورلایف، خط تولید محصولات نان کید، نسکافه و نسکوئیک نیز به فعالیت‌های این شرکت در ایران اضافه شده است. کرلا از احداث کارخانه جدید نستله در ایران خبر داد و اظهارداشت: بدنبال همکاری رضایت بخشی که با ایران ایجاد شده است کارخانه نستله دیگری در این کشور احداث و بر این اساس همکاری جدیدی را آغاز خواهد شد. عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین نیز در این مراسم ضمن ابراز خرسندی از حضور در این همایش بین المللی گفت: من به نمایندگی از دولت دوازدهم خوشحالم که در این جلسه حضور دارم. وی افزود: شرکت نستله یکی از منظم ترین کارخانه ها را در استان قزوین دارد که ما آمادگی داریم تا امکانات لازم را برای سرمایه گذاری مجدد این شرکت در اختیار شان قرار دهیم.

نستله واترز ایرانیان
احداث کارخانه جدید نستله در ایران
نستله واترز ایرانیان
شرکت نستله ایران صادرکننده نمونه کشور
نستله واترز ایرانیان
گرامیداشت روز جهانی آب در شرکت و کارخانه نستله ایران
نستله واترز ایرانیان
لوح برتر «ترویج فرهنگ ایمنی بهداشت و محیط زیست در بین صنایع استان» به کارخانه نستله