همراه هم آینده ای خواهیم ساخت که در آن دیابت برای هیچ کس تهدید و نگرانی نبوده، بلکه فرصتی جهت حرکت در مسیر سلامت و رشد انسان باشد.
شعاری که در سال 85، روزی که گابریک متولد شد، چیزی جز بلندپروازی های یک ذهن جوان بشمار نمی رفت، امروز و پس از 15 سال تلاش انجمن دیابت گابریک به عنوان یک سازمان مردم نهاد، غیرانتفاعی و داوطلبانه است با هدف توانمندسازی جامعه دیابتی، حمایت و نوآوری، رنگ و بوی واقعیت به خود گرفته است.
گابریک به عنوان عضو رسمی و مرکز آموزش فدراسیون بین اللملی دیابت تا به امروز ، آموزش های خود را در تهران و 274 شهر دیگر بصورت حضوری و غیرحضوری در اختیار جامعه دیابتی کشور، پزشکان، پیراپزشکان و نیز عموم جامعه قرار داده است.
ما در گابریک با پوشش بیش از 130.000 هموطن مبتلا به دیابت در سراسر ایران، خانواده ای منحصر به فرد از کودکان، جوانان و بزرگسالان دیابتی را شکل داده ایم تا در کنار هم و با حمایت یکدیگر، زندگی سالم با دیابت را تجربه کنیم.
* مشاورین دیابت گابریک از سنین کودکی مبتلا به دیابت بوده و همانند تمام افراد دیابتی، سختی های زندگی با این بیماری را لمس کرده و آماده کمک به همنوعان خود هستند.
*کلیه افراد مبتلا به دیابت می توانند با یک تماس، بصورت رایگان به عضویت گابریک درآمده و در هر زمان، از مشاورین همتای گابریک مشاوره و راهنمایی دریافت کنند.