هلدینگ دانش‌بنیان گرین‌وب یکی از بزرگترین ارائه دهندگان راهکارهای تحول دیجیتالی در ایران است و با کمک فناوری‌هایی نظیر اینترنت اشیا، بلاکچین و سرویس‌های ابری به مشتریان خود کمک می‌کند تا ضمن مدیریت ساده این تحول دیجیتالی، به نحو شایسته شاهد تولید ثروت، دستیابی به بازارهای جدید، رضایت مشتریان و کاهش ریسک و هزینه‌ها باشند.

هلدینگ گرین وب (ایران سرور)

فرهنگ سازمانی بعنوان مجموعه‌ای از ارزش های مشترک و باورها بر رفتار و طرز فکر اعضای سازمان اثر می‌گذارد و می‌تواند نقطه شروعی در جهت حرکت و پویایی و یا مانعی در راه پیشرفت سازمان باشد. فرهنگ سازمانی یکی از اساسی‌ترین زمینه‌های تغییر و تحول در سازمان می باشد که به تحول ریشه ای سازمان نگاه می‌کند. فرهنگ سازمانی در گرین وب بر پایه سه اصل صداقت، اعتماد و مشتری محوری استوار است و در تمامی فعالیتها و فرایندها، مشتری در مرکز آن قرار دارد. اهمیت جایگاه مشتری بعنوان مهمترین اصل در ذهن پرسنل جاری است و این مشتری است که سمت و سوی سازمان را برای حرکت های بزرگ مشخص میکند. ما مشتری را دوست داریم و به او احترام میگذاریم.

چرا کار در گرین وب؟

ما از سال 1369 در زمینه فناوری اطلاعات فعالیت می‌کنیم؛ برای بسیاری از کسب‌و‌کارهای کوچک و بزرگ در سراسر دنیا پروژه‌های زیادی را به انجام رساندیم که اکثر آن‌ها از نتیجه کار راضی و خوشحال بوده‌اند. ما برای پیدا کردن بهترین راه‌حل همیشه بروز هستیم.ما همه جا خدمات و فعالیت های شما را میبینیم و به اندازه زحماتی که می کشید، قدردان شما خواهیم بود.

  • دانش بعنوان سوخت محرک سازمان در ذهن پرسنل جاری است
  • خلاقیت و نوآوری دستمایه اصلی برای پیشرفت است
  • محیط کاری در گرین وب اگر خانه نباشد، اما صفای خانه را دارد
  • حفظ اسرار و امنیت اطلاعات شخصی پرسنل اهمیت دارد
  • در گرین وب صدای شما و نظراتتان شنیده می شود
  • ارتباطات افقی در گرین وب مهم تر از ارتباطات عمودی است
  • سلامت و شادابی پرسنل دغدغه خاطر مدیران است
  • مشتری در تمامی امور کانون توجه است
هلدینگ گرین وب (ایران سرور)
هلدینگ گرین وب (ایران سرور)
دپارتمان طراحی وب سایت
هلدینگ گرین وب (ایران سرور)
دپارتمان توسعه بازار
هلدینگ گرین وب (ایران سرور)
دپارتمان رایانه
هلدینگ گرین وب (ایران سرور)
دپارتما پشتیبانی هاستینگ
هلدینگ گرین وب (ایران سرور)
دپارتمان coc
هلدینگ گرین وب (ایران سرور)
دپارتمان برنامه نویسی

شرکت گرین وب با توجه به سابقه درخشان خود در حوزه فناوری اطلاعات و فضای مجازی، تا به امروز توانسته است خدمات رسانی به صدها مشتری را داشته باشد و در این زمینه رضایت آنها را به بهترین شکل ممکن جلب کند.
ما معتقدیم که دیروز برای تجربه و امروز تدبیری برای فرداست. ما در مسیر فناوری اطلاعات و ارتباطات و فضای مجازی توانسته ایم بر کیفیت این صنعت بیفزاییم و در این حوزه قدم های بلندی برداریم.
احترام به مشتری جزء اهداف جدا نشدنی مجموعه گرین وب می باشد و بر این باور هستیم که ارائه خدمت، پایان کار نیست بلکه شروع تعهدی است بر آسودگی خاطر مشتریان.
در زیر بخشی از افتخارات شرکت گرین وب لیست شده است.

هلدینگ گرین وب (ایران سرور)
هلدینگ گرین وب (ایران سرور)