شرکت وستادژ آسیا فعالیت تولیدی خود را از سال 1394 آغاز کرده است و با هدف پیشرفت در تکنولوژی صنعت ساختمان برای اولین بار در ایران اقدام به تولید ساپورت های نوین تاسیساتی کرده است. این مجموعه با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و با تکیه بر نیروی متخصص خلاق و جوان مفتخر است که توانسته محصول خود را در سطح کیفی بالا به تولید انبوه برساند.

وستادژ نخستین تولید کننده نسل نوین ساپورت ها و نگهدارنده های تاسیساتی در ایران دارنده ایزو 9001، 18001 و 14001 است. تولید محصولاتی چون انواع بست و ساپورت تاسیساتی ، ارائه خدمات مشاوره و پیشنهاد اجرایی و تامین کالا از فعالیت های این مجموعه به حساب می آید.

شرکت وستادژ آسیا در مدت فعالیت خود در بزرگ ترین پروژه های ایران، همپایه ی رقبای خارجی خود، حضور فعال و سازنده ای را ایفا نموده است.این مجموعه با طراحی و آنالیز بسیار دقیق به صورت نرم افزاری و آزمایشگاهی و همچنین تجربه ی بالا متخصصان خود در زمینه ی ساپورت های تاسسیساتی، قادر به تامین رده های مختلفی از این ساپورت ها می باشد.

مساحت این مجموعه 3000متر مربع فضای تولیدی و انبار به علاوه از 400 مترمربع فضای اداری و آزمایشگاهی بهره می برد.این مجموعه دارای ماشین آلات متعدد و 90 نفر نیروی کار مستقیم و 280 نفر نیروی کار غیرمستقیم در بر می گیرد. تیم طراحی این شرکت متشکل از 28 نفر از بهترین متخصصان این صنعت می باشد.

 

وستا دژ آسیا
وستا دژ آسیا
پنجمین نمایشگاه بیمارستان سازی تهران
وستا دژ آسیا
بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی نفت و گاز تهران
وستا دژ آسیا
هجدهمین نمایشگاه تاسیسات اصفهان