شرکت گیتی سامانه نوین شرق که از سال 1394 شروع به فعالیت کرده است، با نام تجاری Wsafar، امروزه به صورت پویا در عرصه گردشگری IT و رزرواسیون هتل های خارجی فعالیت دارد. سامانه Wsafar با تاکید بر امر تسریع و تسهیل فرآیند رزرواسیون هتل های زنجیره ای جهانی به صورت B2B اقدام به ارائه خدمات به همکاران و آژانس های مسافرتی کرده است. Wsafar توانسته است با به کارگیری دانش IT خدماتی نظیر وب سرویس هتل (API) و پنل ساین رزرو هتل خارجی، که امکان دسترسی به تامین کنندگان جهانی هتل را فراهم می کند در اختیار آژانس های مسافرتی قرار دهد و فرایند رزرو هتل را سرعت بخشد.

از کجا شروع شد؟
شرکت گیتی سامانه نوین شرق با هدف تسهیل فرآیند رزرو هتل های خارجی با استفاده از روش های نوین در بستر فناوری اطلاعات (IT) با شماره ثبت 62915 از سال 1394 شروع به فعالیت کرده است. Wsafar از جمله شرکت هایی است که در عرصه گردشگری به صورت B2B به ارائه خدمات می پردازد.
امروزه پیشرفت های تکنولوژیکی در زمینه IT موجب گردیده سطح توقع و انتظارات گردشگران از چگونگی و سرعت ارائه خدمات توسط آژانس های مسافرتی بالا رود. با نظر به این موضوع، سامانه Wsafar با بهره گیری از دانش IT و به کاربستن روش های جدید و خلاقانه در بخش فناوری اطلاعات درصدد پاسخگویی به این نیاز برآمده است.
سامانه Wsafar برای ارائه خدمات آنلاین با تاکید بر به کارگیری دانش IT در بخش رزرو هتل های خارجی و ارائه خدمات آنلاین گردشگری ، طراحی گردیده تا کاربران (آژانس های مسافرتی) بتوانند لذت سرویس دهی آنلاین و باکیفیت را تجربه کنند، همچنین امکان پرداخت هزینه ی رزرواسیون هتل های خارجی به صورتی آنی و ریالی در سامانه wsafar فراهم شده است.

گیتی سامانه نوین شرق