شرکت هواساز با بیش از 50 سال تجربه در زمینه طراحی، ساخت، نصب، راه اندازی و نگهداری انواع دستگاههای تهویه مطبوع در پروژه های عظیم نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاهی،پالایشگاهی، مجتمع های اداری، تجاری و مسکونی و  بیمارستانی ، با بکارگیری دانش فنی روز، هماهنگ با آخرین دستاوردها و طرح های سازندگان معتبر دنیا ، موفق گردیده همواره بعنوان پیشروترین شرکت ایرانی در این زمینه مطرح گردد.

شرکت هواساز به منظور توسعه راه حل های فنی که رضایت حداکثری را در بین مشتریان خود داشته باشد ، فعالیت خود را بر توجه مداوم به تحقیق و کیفیت متمرکز می کند. توان بالای رقابتی شرکت هواساز ناشی از پاسخگویی به چالشهای تکنولوژیکی حاصل از نوآوری ، سرمایه گذاری در فرآیندها و درک نیازهای مشتریان خاص است.

هیچ مشکلی در تهویه مطبوع وجود ندارد که شرکت هواساز قادر به حل آن نباشد.  با طیف کاملی از راه حل های محصول از نظر کیفیت ، طراحی ، مواد و عملکرد قادر به پاسخگویی به کلیه نیازهای مشتری می باشد.

ابزارهای تخصصی ، انتخاب و شبیه سازی خاص به شرکت هواساز اجازه می دهد تا راه حل های سیستم با پشتوانه دانش خاص را طراحی کند و اطمینان حاصل کند که هر مشتری برای نیازها و شرایط فردی خود به یک راه حل بهینه دست یافته است. تاکید در شرکت هواساز صرفاً عرضه محصولات نیست بلکه ارائه راه حلهای کامل و یکپارچه سیستم است.

هم اکنون شرکت هواساز با داشتن این قابلیت ها همواره توانسته تا خود را بعنوان مجری طرحهای بزرگ تهویه مطبوع با کارفرمایان معتبری چون شرکت های ملی نفت ، پتروشیمی و گاز ایران ، شرکت نفت و گازپارس ، شرکت مپنا ، وزارت مسکن ، مجتمع های تجاری و مسکونی عظیم و تعداد بیشماری از فضاهای بیمارستانی مطرح نماید.

لازم به ذکر است که این کارفرمایان ملاک اصلی خود را برای انتخاب این شرکت تجربه گران بها، توان فنی و مهندسی و کیفیت ایده آل قرار داده اند. این ویژگی باعث گردیده شرکت هواساز همواره برای دشوارترین و حساس ترین پروژه های ملی در صنایع مختلف مورد انتخاب کارفرمایان قرارگرفته و سربلند و موفق آن را به پایان برساند. در این راستا شرکت  هواساز با ایجاد مشارکت های متعدد با شرکت های پیشرو در این صنعت در جهان همیشه از انجام پروژه های خاص و پیچیده استقبال نموده و محصول نهایی را با بالاترین فن آوری روز ارائه نموده است.

شرکت هواساز با استفاده از کلیه پتانسیل های موجود، همراهی مطمئن برای مشارکت در بزرگترین پروژه های ملی در فازهای طراحی، ساخت، نصب، راه اندازی و نگهداری بوده و بدین ترتیب از معدود شرکت هایی است که توانایی کامل انجام پروژه را بصورت EPC داراست.