شرکت ساعد صنعت سورین ، بازرگانی عدالتی سابق

شرکت ساعد صنعت سورین نیز با بیش از 35 سال تجربه در جهت واردات و توزیع انواع بلبرینگ های شیار عمیق ، رول برینگهای بشکه‌ای ، انواع یاتاقانها ، بلبرینگهای کف گرد و انواع روان کننده و گریس ،اکنون بعنوان یکی از بزرگترین وارد کنندگان محصولات مکانیزه در این زمینه در شرق کشور شناخته می شود. شرکت سورین صنعت (بازرگانی عدالتی سابق) به منظور رسیدن به اهداف عالیه، با همت و تلاش بی وقفه مدیران و کارکنان، مفتخر به کسب گواهی نامه های معتبر بین المللی در زمینه انبارداری و طبقه بندی محصولات و اخذ نمایندگی های رسمی چندین شرکت معتبر دنیا نظیر  ASA URB KOYO ZWZ ETC گردیده است که این مهم با کار و تلاش شبانه روزی عوامل کاردان و ساعی این مجموعه حاصل شده است.

امروزه چرخهای صنعت با سرعتی بیش از پیش در حال چرخش است و جهان را به سوی تکنولوژی های برتر سوق می دهد در این میان کشور عزیزمان ایران علیرغم تهدیدها و محدودیتهای خارجی با تکیه بر خود کفایی و نیروهای بومی خلاق توانسته جایگاه مناسبی را در خاورمیانه و آسیا برای خود کسب نماید.
در بحبوحه صنعتی شدن و حرکت بسوی دنیایی مکانیزه و مدرن، شرکتهای با سابقه، با پیشرفت خود تاثیر بسزایی در رشد و بقای صنعت این مرز و بوم داشته اند.
بازرگانی عدالتی نیز با بیش از نیم قرن تجربه در جهت واردات و توزیع انواع بلبرینگای شیار عمیق ، رول برینگهای بشکه‌ای ، انواع یاتاقانها ، بلبرینگهای کف گرد ، بلبرینگهای سوزنی و انواع روان کننده و گریس ،اکنون بعنوان یکی از بزرگترین وارد کنندگان محصولات مکانیزه در این زمینه در شرق کشور شناخته می شود.

 

 

ابتدای راه

بنیان گذار شرکت ساعد صنعت سورین جناب علی عدالتی هیچگاه توقف نداشته و از تلاش دست نکشید و سعی در فعالیت و توسعه کسب و کار و خدمت به بازار را داشت. تا اینکه در سال 1375 فروشگاه جدیدی را در خیابان کوشش (گاراژدارها) تاسیس کرد (بازرگانی عدالتی) و اولین تجربه های واردات بیرینگ از کشور امارات را آغاز کرد (برند های DPI , KG , NACHI , KOYO) و هر سال کار را نسبت به قبل گسترش بیشتری داده و در سال 1381 از طریق اتاق بازرگانی با هیئت همراه اولین تجربه بازدید از نمایشگاه ها و کارخانجات تولید بیرینگ در کشور چین را آغاز کرد و سعی بر آن داشت که محصولات با کیفیت بهتر و قیمت مناسب وارد بازار مصرف کشور عزیزمان کند.

تاسیس فروشگاه

ایشان هیچگاه توقف نداشته و از تلاش دست نکشید و سعی در فعالیت و توسعه کسب و کار و خدمت به بازار را داشت. تا اینکه در سال 1375 فروشگاه جدیدی را در خیابان کوشش (گاراژدارها) تاسیس کرد(بازرگانی عدالتی) و اولین تجربه های واردات بیرینگ از کشور امارات را آغاز کرد( برند های DPI , KG , NACHI , KOYO .( و هر سال کار را نسبت به قبل گسترش بیشتری داده و در سال 1381 از طریق اتاق بازرگانی با هیئت همراه اولین تجربه بازدید از نمایشگاه ها و کارخانجات تولید بیرینگ در کشور چین را آغاز کرد و سعی بر آن داشت که محصولات با کیفیت بهتر و قیمت مناسب وارد بازار مصرف کشور عزیزمان کند.

 

ساعد صنعت سورین

تبدیل شدن به برند معتبر

در سال 1385 به دلیل پیشرفت و توسعه مداوم و نیاز شرکت برای داشتن فضای وسیع تر برای مدیریت و فعالیت در سطح کشور، انباری به مساحت 7000 متر به همراه 2000 متر سوله و 400 متر ساختمان اداری خریداری شد تا کیفیت در ارائه ی خدمات به مشتریان بالا برود. در ادامه سال 1392 با نمایندگی بیرینگ ZWZ که برند با کیفیت و تخصصی برای صنایع مادر (فولاد ، پتروشیمی ، سیمان ...) است، کار خود را در این زمینه توسعه داد.

جهانی شدن

در سال 1393 پس از تحقیقات و پیگیری های فراوان ، به سختی نمایندگی خاورمیانه برند ETC را که برندی تحت لیسانس سوئد با کیفیت فوق العاده بالا است اخذ نمود و فروشگاه ETC را در سال 1395 در تهران واقع در خیابان امیرکبیر کوچه ناظم الاطباء تاسیس کرد. و سال 1398 تصمیم به تغییرات بنیادی و اساسی بیشتری گرفته و شرکت ساعد صنعت سورین را با چشم اندازی جدید و روش های متفاوت و نوین با مدیریت فرزندان خود آقایان امیرسالار و امیراعلا عدالتی به ثبت رساند.

ساعد صنعت سورین