موسسین بیمارستان نور با توجه به نیاز ضروری منطقه و کمبود امکانات درمانی، تصمیم به ساخت بیمارستان 200 تخت‌خوابی با کلیه بخش های تخصصی و فوق‌تخصصی گرفتند و طراحی بیمارستان براین اساس اجرا گردید. بیمارستان در حال حاضر 20000 متر مربع زیربنا در 7 طبقه و در 6000 متر مربع زمین احداث شده است. موقعیت محل احداث بیمارستان در شاهراه های اصلی قرارگرفته است به نحوی که در ضلع شمال و شرق فضای سبز و ضلع غرب و شمال خیابان اصلی 24 متری اجرا گردیده است، دارای موقعیت بسیار مناسبی می‌باشد.
گودبرداری و تجهیز کارگاه این پروژه در سال 88 به اتمام رسیده و در سال 89 عملیات احداث آغاز گردید. بودجه ساخت این بیمارستان از بخش خصوصی تامین شده و تجمیع علوم و سرمایه بیش از 100 نفر از پزشکان متخصص و فوق تخصص منطقه و استان تهران در حالی به احداث یک مرکز عظیم پزشکی انجامید که 150 نفر از پزشکان نام آور این مرز و بوم نیز در این پروژه مشارکت داشته و مشغول به کار خواهند شد. اشتغال زایی برای 600 نفر در این مرکز نیز یکی از مزایای پروژه مذکور می‌باشد. بیمارستان نور حایز استاندارهای ساخت بیمارستان در کشور بوده و با تیکه بر دانش گروه متخصص مشاور به همراه تایید های وزارت بهداشت و طراحی مدرن که بصورت انحصاری برای این مرکز بزرگ تخصصی درمانی مهیا شده، اجرا گردیده است.
این بیمارستان، اینک امیدوار است که با ایجاد سطح خدمات درمانی تخصصی در کلیه زمینه های پزشکی، خود را در زمره بیمارستان های تراز اول کشور جای دهد. بکارگیری پیشرفته ترین تجهیزات پزشکی سبب فراهم آمدن محیطی گردیده که ارائه خدمات فوق تخصصی از قبیل جراحی قلب را نیز به بهترین نحو ممکن می‌سازد. سیستم بازیافت پروژه مذکور که در دو سطح فاضلاب و زباله طراحی گردیده است با توجه به پیش بینی‌های انجام شده در دفع زباله و فاضلاب نوید بیمارستان سبز (رعایت نکات بهداشتی جهت حفظ محیط زیست) را به دنبال خواهد داشت.

بیمارستان نور شهریار

رسالت

ارائه خدمات تشخیصی،درمانی و مراقبتی ایمن و با کیفیت مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی به عموم مراجعین بمنظور جلب رضایت و رعایت حقوق گیرنده خدمت،با تکیه بر طراحی مدرن ،تجهیزات پیشرفته ودانش و همت متخصصین و کارکنان مجرب و متعهد

 

چشم انداز

کسب جایگاه برتر در بین بیمارستان های استان تهران و استان البرز با ارائه خدمات و مراقبت های بالینی نوآورانه و ایمن باپیاده سازی استاندارد های ملی در سطح عالی تا سال 1400

بیمارستان نور شهریار
بخش جراحی
بیمارستان نور شهریار
بخش اورژانس
بیمارستان نور شهریار
بخش دیالیز
بیمارستان نور شهریار
بخش اطفال
بیمارستان نور شهریار
بخش NICU
بیمارستان نور شهریار
بخش تصویربرداری