شرکت بهپرداز جهان در سال 1374 با هدف ارائه راه حل ها و خدمات مناسب فناوری اطلاعات و ارتباطات به سازمانها تاسیس شده و با همت و اعتقاد جوانان متعهد و متخصص کشورمان موفق به اجرای پروژه های متعددی در مقیاس بزرگ و ملی شده است . مدیران و پرسنل این شرکت ، همواره کوشیده اند با استقرار فناوری اطلاعات و ارتباطات در سازمانهای مشتری ،آنها را در انجام ماموریت ها و دستیابی به اهدافشان یاری نمایند . این شرکت در حال حاضر ،طیف کاملی از خدمات تخصصی را برای بیش از 30000 کاربر خود فراهم نموده است .

شرکت بهپرداز جهان، به عنوان پیشروی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، افتخار 25 سال خدمت رسانی به نهادهای دولتی، سازمان های بزرگ داخلی و شرکت های معتبر بین المللی را در کارنامه خود دارد. این شرکت با بهره گیری از نیرو متخصص، جوان و متعهد توانسته در حوزه های مختلف فناوری اطلاعات، نیازهای یکتا و خاص مشتریان خود را مرتفع سازد.

بهپرداز جهان

دریافت جایزه D4 در چهارمین کنفرانس منابع انسانی

اولین حضورمان در جایزه ملی تعالی منابع انسانی دانشگاه تهران (مدل 34000)، با کسب رتبه “دی-4” همراه بود. این جایزه که همزمان با چهارمین کنفرانس ملی مدیریت منابع انسانی برگزار شد، هر ساله به ارزیابی وضعیت مدیریت منابع انسانی شرکت های متعددی در صنایع مختلف می پردازد.

مدیریت منابع انسانی یکی از دغدغه‌های اصلی همه مدیران ارشد سازمان‌هاست و برای مدیریت موثر منابع انسانی انوع روش‌ها به کار گرفته می‌شود تا بهره‌وری منابع انسانی ارتقا یابد. کوچک‌سازی، بازآرایی و مهندسی ساختار سازمانی، مهندسی مجدد فرآیندها، مدیریت دانش، برنامه‌های مشارکت کارکنان، برنامه‌های ارتباط با مشتری، برنامه‌های تسهیم سود، آموزش، مدیریت عملکرد، فرآیند بازخور، طراحی شغل، گردش شغلی، کار تیمی، کار انعطاف پذیر، تسهیم شغل، تنوع آموزی، منتورینگ، حسابرسی منابع انسانی، طراحی سیستم‌های انگیزشی، تدوین شرح شغل و شرایط احراز، سیستم رشد و ارتقاء، برنامه‌های ایمنی، امنیت، بهداشت، محیط و ارگونومی همگی از تکنیک‌ها و روش‌هایی هستند که برای اثر بخشی مدیریت منابع انسانی بکار می‌روند. ولی یکی از نقاط ضعف سازمان‌ها در این زمینه، عدم بهره‌گیری از یک مدل یکپارچه و منسجم برای به کار بردن این تکنیک‌ها و سیستم‌هاست. مدل 34000 برای پاسخگویی به این مساله ایجاد شده است تا بتواند بطور یکپارچه و منسجم همه فرایندهای منابع انسانی را آسیب شناسی و اثر بخشی آنها را ارزیابی و سازمان‌ها را در جهت ایجاد و ارتقاء آنها یاری کند. بر اساس مدل 34000 می توان وضعیت موجود مدیریت منابع انسانی در شرکت را بررسی و پروژه‌ها و اقدامات بهبود و توسعه آنها را فراهم کرد و یک فرهنگ تعالی و کمال را در سازمان ایجاد نمود.

یکتایی

ما بهپردازی‌ها شبیه هیچکس نیستیم. ما، خودمانیم. بدون هیچ مشابهی. منحصربفردی ما از کجا می‎آید؟ تیمی یکتا داریم، در بازارهای یکتا حضور پیدا می‎کنیم، محصولات و خدمات یکتا ارائه می‎کنیم، و به سبک‎و‎سیاق خودمان، فرصت‌های محیطی را شناسایی و به ارزش تبدیل می‎کنیم، حرفمان، حرف است و صداقت را متاعی ارزشمند می‎دانیم.

شور و اشتیاق

ما بهپردازی‌ها تشنه موفقیت هستیم. ما با تمام انرژی، باانگیزه بالا و با تکیه بر توانایی‎های یکتایمان هر روز قدمی رو به جلو برمی‎داریم. ما زندگی را حرکتی مشتاقانه برای تحقق اهداف خود می‎دانیم. ما بهپردازی‎ها، به دوگانه “کار و زندگی” اعتقاد نداریم. از نظر ما تنها یک زندگی وجود دارد و باید در کلیه بخش‎های آن با شور و اشتیاق جهت رشد بیشتر کوشید. کار ما، زندگی ما و زندگی ما، کار ماست.

  خلق تجربه خوشایند

از خدا پنهان نیست از شما هم چه پنهان، ما بهپردازی‌ها حالمان خوب است و به‎همین دلیل، برای مشتریانمان هم حال خوب به ارمغان می‎آوریم. ما می‌دانیم که همه‌مان با اعتقادات متفاوت، نقاط قوت و ضعف متنوع، علائق و فرهنگ‌های مختلف برای بهترین شدن گردهم آمده‌ایم و برای موفقیت باید حال خوب خلق کنیم، هم برای خودمان و هم برای مشتریانمان.