شرکت تولیدی وستا صنعت از زمان تاسیس در سال 1361 با نام صنایع تولیدی پویا صنعت مفتخر است با کادری مجرب و ماشین آلات متنوع و با استفاده از علم روز صنعت نفت وگاز قدم به عرصه تولید (فورج) بدنه شیرآلات صنعتی ( گیت، گلاب، چک و بال ولو) نهاده است ، ولی هیچگاه تمرکز خود را از تولید فلنج و اتصالات برنداشته است. این شرکت با بیش از ربع قرن تجربه در امر تولید انواع فلنج های گلودار، فلنج اسلیپون، فلنج کور و انواع فلنج های سفارشی و رینگ در خدمت صنایع مختلف کشور می باشد.
وستا صنعت توانایی طراحی، ساخت و تولید انواع فلنج های مورد نیاز در صنایع با استفاده از متریال فولاد کربنی A105 و A694 و دیگر متریال مورد نیاز صنایع را از مرغوبترین نوع خود تهیه و بالاترین کیفیت برمبنای استاندارد بین المللی ISO9001 :2015، CE ، ASTM و ASME جهت تضمین کیفیت و ارتقاء آن و نگاهی به بازارهای جهانی سرلوحه کارخویش قرارداده است.
رنج تولیدی این شرکت از سایز 2/1 تا 72اینچ و در کلاس کاری 150 الی 2500 پوند می باشد. در ضمن توانایی تولید بدنه و کلوژر انواع شیرآلات صنعتی از 2/1 تا 14 اینچ از کلاس 150 تا 1500 بصورت انبوه از متریال ASTM A105 را دارا می باشد.

سخن مدیر عامل
شرکت وستا صنعت صفاهان به عنوان یکی از مجموعه های تولیدی در استان اصفهان، با اعتقادی راسخ در راستای نیل به اهداف خود، که همان ایجاد اشتغال پایدار و تولید انواع محصولات با کیفیت و قیمت مناسب است،گام بر می دارد. در همین راستا، استقرار نظام های مدیریت کیفیت ، جهت تضمین و ارتقاء کیفیت محصولات تولیدی، سرلوحه مجموعه مدیریتی و پرسنل اجرایی این شرکت بوده است.

” افتخار ما این است که سازنده ای ایرانی هستیم ”