در زمانی که تبلیغات خلاق اثری شگرف در ذهن ها می گذارد ، برای جذب همه نگاه ها به سوی شما و برای آنکه اندیشه ها آنچه شما ارائه می کنید برگزینند ، باید انتخابی درست نمود و هنر برترین گزینه خواهد بود تا بهترین تصویر را با کیفیت عالی از شما به نمایش گذارد.

(هنر ما تصویر اندیشه شماست)

چاپ و گرافیک هنر و اندیشه در سال 1377 فعالیت خود را شروع کرد و در سالهای اولیه با توجه به نقش گسترده و اهمیت مراکز چاپ و گرافیگ ، این مجموعه کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داد و با بررسی بازار و کمبودهای آن توانست با قیمت مناسب و تنوع خدمات پاسخگوی نیاز مشتریان در حوزه تبلیغات و انتشارات نیز قرار گیرد .

برای رفع خلآ در صنعت چاپ و تبلیغات در شرق تهران ونیاز به مدرن شدن ماشین آلات و تجهیزات و همچنین بهره گیری از دانش روز نرم افزاری و سخت افزاری ، اقدام به تخصیص فضای تجاری و کارگاهی بالغ بر 230 مترمربع وجذب 15 نفر پرسنل مجرب و متخصص، که اصلی ترین سرمایه در ارائه هرچه بهتر پروژه های تبلیغاتی و رفع نیاز سفارش دهندگان و همکاران میباشند نموده است .

این مجموعه منسجم و فعال با عنایت خداوند متعال، پس از گذشت 19 سال با در نظر داشتن سه مقوله مهم قیمت مناسب ، کیفیت بالا و سرعت مطلوب وبا استفاده از کادر مجرب و خلاق در اجرای پروژه های چاپ ، گرافیک و تبلیغات طبق نیاز مشتریان و همکاران محترم خود همچنان در پی ارائه خدمات و محصولات جدید می باشد.