شرکت صنعتی-بازرگانی دندان توس تهران (دنتوس) به عنوان اولین تولیدکننده تجهیزات پزشکی و دندان پزشکی در ایران، توسط نماینده و مدیرعامل ما، جناب آقای احمد عالیفر، در سال 1363، با رویکرد کار سخت، پشتکار، کیفیت و مقرون به صرفه بودن تجهیزات دندان پزشکی تاسیس گردید. نتیجه این رویکرد دنتوس بود، تولیدکننده برتر بازار ایران. برای بیش از 30 سال، دنتوس حوزه تولیدی خود برای عرضه محصولات و خدمات با کیفیت بالا و همگام با تکنولولوژی روز دنیا را گسترش داده است.

محصولات دنتوس:

دنتوس، به عنوان یکی از قدیمی ترین شرکت ها در عرصه دندان پزشکی ایران، از همان ابتدا محصولات با کیفیت بالا به مشتریان خود عرضه داشته و با کار مداوم علاوه بر برآورده کردن نیازهای مشتریان، پا را فراتر گذاشته و با ارائه راه حل های نوین در صنعت دندان پزشکی محصولاتی با کیفیت و قیمتی مناسب فراهم آورده است. شرکت خط کاملی از محصولات پزشکی ودندان پزشکی شامل یونیت، مینی یونیت، صندلی دندان پزشکی، تخت دیالیز و خونگیری، تخت مامائی، ترولی وغیره. تولید و به بازار عرضه می کند. مشخصات فنی یونیت های دنتوس همواره متمایز از سایر یونیت های ایرانی و بعضا رقابت پذیر با محصولات مشابه خارجی بوده است. در آینده نیز، تلاشهای مستمر ما برای معرفی فعالانه تسهیلات تولیدی پیشرفته و سیستم های کارآمد ادامه خواهد داشت و در جهت ارتقای ایمنی و پایداری محصولات تلاشی هر چه بیشتر صورت خواهد گرفت.

دنتوس

پشتیبانی : امتیاز ما، رضایت مشتریان ماست. تیم خدمات پس از فروش ما با تکنیسین های مجرب همواره نیازهائی که مشتریان از تولید کننده خود انتظار دارند را فراهم می آورد.

ماموریت : دنتوس همواره انتخاب نخست پزشکان و دندانپزشکان‌‌

چشم انداز : تولید بهترین و با کیفیت ترین محصولات پزشکی و دندانپزشکی مطبق با استانداردهای روز  به اختصار می توان گفت، دنتوس یعنی راه کاری نوین برای جامعه پزشکی و دندانپزشکی . هدف ما از تلاش مستمر ، یافتن روش های نوین برای ساخت بهترین ها و فراهم آوردن سرویس ها و محصولات فوق العاده برای مشتریان است.

مفتخریم که اعلام کنیم، دنتوس اولین شرکت صادرکننده یونیت های دندان پزشکی در ایران بوده است و همواره در جهت ارتقا کیفیت محصولات حضوری فعال و مستمر در نمایشگاه های داخلی و خارجی داشته است.