توان گاز

شرکت تولیدی صنعتی توان در سال 1348 فعالیت خود را آغاز نمود و با تولید انواع قطعات اجاق گاز مبله قدم به عرصه تولید نهاد.
این مجموعه در سال 1365 و با استعانت از تجربیات پیشین به تولید انواع اجاق گاز رومیزی و مبله با برند توان گاز پرداخت و سپس تولید انواع بخاری گازی را نیز در دستور کار خود قرار داد. توان گاز در سال 1378 موفق به اخذ گواهینامه های استاندارد جهانی نظیر ایزو9000، ایزو 14000 و ایزو18000 (سیستم مدیریت یکپارچه) گردید.اخذ این گواهینامه ها گام بلندی در تولید بر مبنای سیستم های پیشرفته و مطابق با دانش روز برداشت و با تولید انواع بخاری در طرح ها و ظرفیت های مختلف جایگاه خود را در بازار مستحکم تر نمود. با افزایش توانایی های بالقوه شرکت و با اتکا بر تجربیات نیروی انسانی در سال 1385 مدیران این مجموعه با توجه به نیاز بازار و همچنین در جهت تکمیل سبد محصولات اقدام به تولید انواع کولر آبی در ظرفیت های متنوع نمودند و این محصول را نیز به تولیدات خود افزودند.

شرکت توان گاز در راستای فعالیت های فروش و بازاریابی خود همواره رسانه را سرلوحه کار خود قرار داده است. از این رو در کنار تولید محصول با کیفیت ، ساخت تیزرهای تبلیغاتی و فیلم های معرفی شرکت همواره در برنامه های واحد فروش و بازاریابی وجود داشته است.

 

توان گاز کیمیا

دغدغه مدیران توان گاز :

این مجموعه به منظور تولید کالای با کیفیت ایرانی موجب شد تا در کولر آبی همانند بخاری های گازی توجه به کیفیت سرلوحه کلیه عوامل تولید قرار گرفته و محصولاتی با کیفیت بالا روانه بازار گددد که این عامل سهم بسزایی در جایگاه محصولات توان در بازار کشور داشته است. علاوه بر بازار کشور عزیزمان ایران این مجموعه در سالهای اخیر با نفوذ در کشور های منطقه خاورمیانه، شمال آفریقا (MENA) و هم چنین کشورهای حوزه CIS و روسیه موفق به صادرات محصولات خود شده و با توسعه هر چه بیشتر صادرات به این مناطق سعی در افزایش سهم بازار در مناطق مذکور داشته است. نفوذ و توسعه حضور در سایر کشور ها نیز در افق راهبردهای آتی این شرکت قرار دارد.

نمایندگان خدمات پس از فروش

شبکه نمایندگان خدمات پس از فروش شرکت توان گاز با حضور در اکثر کلان شهرها و شهرهای ایران عزیز در خدمت شما مشتریان گرامی می باشد. شما مشتری گرامی برای آگاهی از نزدیکترین نماینده خدمات پس از فروش شرکت توان گاز می توانید با شماره تلفن 54802 - 021 داخلی 2 تماس حاصل نمایید. کارشناسان خدمات پس از فروش ما در کنار شما هستند.

مدیرعامل
اصغر سعید پور

خدا را شاکریم که رزقِ ما را در تولید قرار داد. چندین دهه است که به لطف خداوند متعال شرکت تولیدی توان گاز بنا نهاده شده و با تلاش روزافزون کارکنان به فعالیت خود ادامه میدهد. کیفیت در کنار رضایت مشتری همواره سرلوحه کار تمام کارکنان توان گاز بوده است و بقول استاد سخن سعدی بزرگ : غرض نقشیست کز ما باز ماند.

توان گاز کیمیا

این شرکت در سال 1394 پس از تصمیم گیری برای ورود به عرصه تولید محصولات لوازم خانگی سفید (White Goods)، تصمیم به اصلاح استراتژی برندینگ خود نمود و برند "توان گاز" به عنوان برند کارخانه تولیدی و شرکت ارائه دهنده خدمات پس از فروش محصولات این مجموعه معرفی گردید. در همین راستا "توان" برند محصولات سرمایشی و گرمایشی (انواع کولرهای آبی و بخاری‌های گاز سوز) و "کدنس" برند محصولات لوازم خانگی سفید (White Goods) این شرکت معرفی گردیند.

توان گاز کیمیا
توان گاز کیمیا
گواهینامه ها

آزمایشگاه و کنترل کیفیت
شرکت توان دارای نشان استاندارد ملی ایران برای محصولات تولیدی خود می باشد و در کنار این نشان توانسته است نشان استانداردهای بین المللی همچون CE اروپا و SGS را نیز کسب کند.

در راستای توسعه سبد محصولات شرکت و ارتقای تکنولوژی سازمان، این شرکت اقدام به اخذ مجوز تولید و مونتاژ انواع لوازم‌خانگی از قبیل ماشین لبا‌س‌شویی، ظرفشویی، پنکه و بخاری برقی نموده و طی فرآیندی مدون مراحل بومی‌سازی تکنولوژیکی این محصولات در شرکت در حال انجام میباشد.

توسعه محصولات جدید
یکی از عوامل تاثیرگذار در پیشرفت و موفقیت یک سازمان، تحقیق و توسعه در آن سازمان می باشد. R&D که مخفف Research and Development و به معنی تحقیق و توسعه است نقش بسزایی در موفقیت سازمان و کسب و کار آن ایفا می کند. بطور کلی تحقیق و توسعه کشف دانش جدید درباره محصول تولیدی، نوآوری و بهینه سازی فرآیندها را به همراه دارد. مجموعه توان نیز با دارا بودن واحد تحقیق و توسعه توانسته است همواره جایگاه خود را در بازار حفظ نموده و محصولی کاملا بومی و با اتکا بر تلاش پرسنل خود تولید نماید. واحد تحقیق و توسعه قلب یک شرکت و سازمان محسوب می شود و تاثیر مستقیمی بر نوآوری، بهره وری، کیفیت و سطح استاندارد آن شرکت دارد. در توان گاز برای تولید یک محصول جدید کلیه مراحل از ابتدایی ترین مرحله آن که انجام تحقیقات بازار است تا تولید محصول توسط کارشناسان این شرکت انجام می گیرد.
استاندارد مدیریت کیفیت

با توسعه روز افزون و گرایش رو به رشد سازمان ها به استقرار سیستمهای مدیریت متناسب با اهداف سازمانی و بنا به خواست مشتریان و طرف های ذینفع خود، منطق استقرار همزمان چند سیستم مدیریتی به صورت فراگیر مورد اقبال قرار گرفت.در پاسخگویی به این خواست مشتریان، الگویی را برای ممیزی همزمان بر اساس استانداردهای سیستم مدیریت کیفیت ایزو 9001 سیستم مدیریت محیط زیست ایزو 14001 سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای OHSAS 18001 و بررسی و یکپارچگی این سیستم ها در حین ممیزی ایجاد و ارائه نموده اند.

 

توان گاز کیمیا
محمد سعیدپور قائم مقام
توان گاز کیمیا
اصغر سعید پور مدیرعامل
توان گاز کیمیا
اصغر پوراسماعیلی مدیر کارخانه