شرکت پازن کیش با تجربه ای 25 ساله در حوزه ورزش به جرات خود را یک متخصص در امر ورزش می داند و با گرد هم آوردن نیروهای جوان اما خبره و تحصیلکرده در زمینه ورزش اقدام به راه اندازی اولین «مرکز ورزش ایران» با نام فروشگاه لوازم ورزشی ایران اسپورتر در فضای مجازی در کنار حوزه مشاوره تندرستی نموده است. چرا که این شرکت به واسطه روابط کاری زیاد که با وارد کنندگان و قشر تحصیلکرده ورزشی دارد توانسته اولین خرده فروشی و عمده فروشی آنلاین ورزشی کشور را به صورت تخصصی در کنار کلینیک تخصصی تندرستی راه اندازی نماید و نیز فضایی جهت اعطا فرصت کسب و کار جهت همه ورزشکاران و ورزش دوستان عزیز فراهم شده است؛ که آنها در یک مرکز تخصصی ورزشی با دیگر ورزشکاران در ارتباط باشند و ما معتقدیم این تازه ابتدای راه است. راهی پرفراز و نشیب اما استوار بر تجربه و دانش، که درخت آن چرخ نیلوفری را به زیر خواهد کشید.

مدیرعامل و موسس شرکت پازن کیش و پازن کیمیای ورزش (سرمایه گذار)
محسن حق شناس

محسن حق شناس لیسانس تربیت بدنی و مدرس دانشگاه؛ مربی و داور بین المللی تنیس روی میز و عضو کمیته داوران فدراسیون جهانی تنیس روی میز در سال 1376 اقدام به تاسیس شرکت پازن کیش با هدف گسترش فعالیتهای تجاری در حوزه ورزش در جزیره کیش نمود و پس از آن در راستای این هدف نمایندگی چندین برند ورزشی بزرگ دنیا از جمله آدیداس، محصولات تخصصی دونیک آلمان، فاس ایتالیا و دبل هپینس چین را به صورت انحصاری در ایران تاسیس نمودند. در سال 1390 با توجه به سرعت بالای تحولات در زمینه فروش با تامین سرمایه جهت وبسایت دونیک ایران، فروش آنلاین تحت عنوان شرکت جدید با نام پازن کیمیای ورزش راه اندازی شد و بعد از تجربه موفق این سرمایه گذاری تصمیم به همکاری و سرمایه گذاری در پروژه مرکز ورزش ایران وبسایت ایران اسپورتر گرفته شد. در حال حاضر ایشان سرمایه گذار اصلی پروژه مرکز ورزش ایران می باشند.

مدیراجرایی ایران اسپورتر
مهرداد حق شناس

دکتر مهرداد حق شناس تحصیلکرده رشته DBA در دانشگاه IPAG فرانسه بوده و همچنین دارای مدرک فوق لیسانس مهندسی مکانیک از دانشگاه تهران می باشند. همچنین برای دو سال متوالی قهرمان دانشجویان ایران در رشته تنیس روی میز و عضو تیم ملی جوانان ایران در سالهای 80 و 81 بودند. ایشان با توجه به سابقه ورزشی که داشتند در سال 1390 اقدام به راه اندازی وبسایت doniciran.com برای فروش تخصصی وسایل و تجهیزات تنیس روی میز نمودند و با توجه به موفقیت این وبسایت تخصصی طی سال های 90 تا 95 همانطور که توضیح داده شد، ایده راه اندازی مرکز ورزش ایران توسط ایشان شکل گرفت و در حال حاضر بخش های مختلف ایران اسپورتر زیر نظر مستقیم ایشان فعالیت می نمایند.

مدیر بخش تندرستی ایران اسپورتر
شاهین ریاحی

دکتر شاهین ریاحی استاد دانشگاه و عضو هیئت علمی، وزنه علمی ایران اسپورتر را در زمینه تربیت بدنی سنگین تر از هر وبسایت ورزشی دیگر در ایران کرده تا به همگان ثابت شود ورزش در هر سطح و در هر زمینه ای نیاز به وجود متخصص و تیم متخصصین داشته و تنها در این صورت است که میتوان گفت وبسایت ایران اسپورتر از هر لحاظ مرکز ورزش ایران است .بخش تندرستی ایران اسپورتر به مدیریت دکتر ریاحی در قالب یک اپلیکیشن موبایلی کاملا خلاقانه فعالیت می کند و یکی از مزایای رقابتی مرکز ورزش ایران می باشد که هر فرد علاقه مند به ورزش را به خود جذب کرده و با ارائه مشاوره های تخصصی و نیز ارائه راهکارهای حرفه ای این حس را به شما انتقال می دهد که اینجا واقعا مرکز ورزش ایران است.