درباره شرکت طلایه داران صنعت فرآیند :
شرکت طلایه داران صنعت فرآیند فعالیت خود را در سال 1369 با هدف طراحی، ساخت و راه اندازی صنایع مشتمل بر صنایع شیمیایی ، نفت، معدنی، دارویی و غذایی آغاز نمود، پیشرفت صنایع داخلی مربوطه و التزام دسترسی به ماشین آلات با آلیاژهای ویژه موجب شد تا این شرکت با انتقال تکنولوژی و تقویت نمودن بخش مهندسی و ساخت، استمرار رشد و شکوفایی همراه با توسعه را در دستور کار خود قرار دهد . اتکاء به اخلاق حرفه ای و استفاده از اصول مهندسی و استانداردهای مدرن موجب کسب رضایت مشتری عمده ترین عامل توسعه شرکت است. کیفیت محصول و خدمات این شرکت موجب حضور مستمر در پروژه های جاری کشور بوده و اجراء پروژه های کلید گردان و ارسال متناوب گزارش پیشرفت و مقایسه با جدول زمانبندی طی مدت اجرای آن موجب آسودگی سرمایه گذاران طرف قرارداد شده و پشتیبانی طرح های اجراء شده نیز به اعتبار این شرکت افزوده است.

طلایه داران صنعت فرآیند
چارت سازمانی

چارت سازمانی
اتکاء به اخلاق حرفه ای، مسئولیت پذیری، استفاده از استانداردهای مدرن، اصول متداول مهندسی و میل به کسب تجربه در حوزه علوم مدرن و انجام کارهای برتر، موجب کسب رضایت مشتری و عمده ترین عامل توسعه شرکت طلایه داران صنعت فرآیند می باشد.

رشد روزافزون علوم مهندسی در کشور و جهان، ما را بر آن داشته تا با فعالیت در حیطه انتقال تکنولوژی های نوین و همکاری در ساخت و طراحی و مهندسی با کشورهای پیشرفته، ضمن دستیابی به روش های مدرن، مشتریان خود را نیز از مزایای فناوریهای برتر برخوردار نماییم.

اینک این شرکت مفتخر است اعلام نماید در قالب پروژه های صنعتی با در اختیار داشتن پرسنل و امکانات منحصر به فرد مهندسی پایه و تفضیلی، و با اتکاء به نظم و دقت در امور، و با اعتقاد به حقوق مشتریان، قادر است رشد و شکوفایی توان فنی - مهندسی را برای کشور عزیزمان به ارمغان آورده، و طرح های گرانقیمت کشورهای صاحب تکنولوژی را با قیمت های استثنایی به دست توانمند مهندسین ایرانی به اجرا درآورد.

نمایشگاه ها :

  • حضور در نمایشگاه ملی فولاد (دی ماه 1398)
  • حضور در نمایشگاه شرکت های دانش بنیان و فناوریهای برتر (ایران ساخت) - مهر 1398
  • معرفی شرکت طلایه داران صنعت فرایند به عنوان کارآفرین برتر در برنامه پایش - مهر 1398
  • حضور در هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان - مرداد 1397
  • حضور در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی - 16 الی 19 اردیبهشت ماه 1397
  • حضور فعال در نهمین نمایشگاه تخصصی ساخت داخل تجهیزات صنعت نفت خوزستان
  • دعوت به شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان 1395
  • حضور پررنگ طلایه داران صنعت فرآیند در بیستمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی
طلایه داران صنعت فرآیند
نمایشگاه ها