شرکت فرآورده‏ های تزریقی و دارویی ایران درتاریخ 23 اسفند ماه 1335براساس قراردادی که مابین شرکت دون باکستر آمریکا و شرکت تام تریندینگ ایران منعقد شده بود تحت نام اولیه شرکت لابراتوارهای دون باکستر تاسیس و با شماره5541 در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید .

پس از پیروزی انقلاب اسلامی ، شرکت مذکور تحت پوشش سازمان صنایع ملی ایران قرارگرفت و در مهرماه سال 1360 به نام شرکت فرآورده های تزریقی ایران تغییر یافت و در سال 1377 وارد بازار بورس گردید.

با تلاش و همت مدیران و کارکنان و گسترش فعالیت های شرکت و تغییر نام آن به شرکت فرآورده های تزریقی و دارویی ایران هم اکنون با تولید محصولات تزریقی حجیم شامل انواع سرمهای 500cc و 1000cc و محصولات کم حجم شامل ویال های درمانی 5cc و ویال های چشمی 0.5cc شامل اشک های مصنوعی و نفازولین و خط قرص و کپسول و بهره گیری از پیشرفته ترین ماشین آلات و امکانات تولید و آزمایشگاهی یکی از شرکتهای معتبر صنعت دارویی ایران به شمار می رود.

خط مشی کیفیت :

خط‌ مشی کیفیت شرکت فرآورده‌های تزریقی و داروئی ایران مبتنی بر تعهد مشترک کارکنان و مدیریت شرکت برای  GMP و نوآوری و توسعه محصول به اتکای فعالیت های نظامند و برنامه های دستیابی به الزامات کیفی ، استقرار اصول جامع و آینده‌نگر، بهبود پیوسته، بازنگری و به‌روزرسانی معیارها و روش‌ها، گسترش دانش و مهارت سرمایه‌های انسانی است.
شرکت فرآورده‌های تزریقی و داروئی ایران رعایت الزامات زیست‌ محیطی و مسئولیت‌پذیری در قبال تاثیرات جاری و آتی بر محیط‌زیست را به‌عنوان یکی از اهداف اصلی برنامه‌ها و فعالیت‌های خود قرار می‌دهد.

ماموریت سازمانی :

بهبود مستمر و اثر بخشی در سیستم مدیریت یکپارچه و بهره وری  و تعالی  سازمان.
بهبود مستمر در بازدهی منابع و مصرف بهینه انرژی و منابع ملی.
بهبود فرآیند رسیدگی پاسخ به شکایات مشتریان در جهت دستیابی به رضایت مشتری.
حفظ و ارتقاء منابع انسانی شرکت از طریق آموزش ، مشارکت و توانمند سازی کارکنان.
مشتری مداری، خلاقیت و نوآوری، تعهد به کیفیت، بهبود پیوسته، استقرار نظام تضمین کیفیت مبتنی بر استاندارهای ISO 9001 و ISO 14001 ،  برآورده کردن نیاز و انتظارات ذینفعان ، مشتریان و نو آوری و توسعه محصول.
کمک به ارتقای سطح سلامت جامعه از طریق ارائه محصولات با کیفیت.
افزایش درآمد شرکت در قالب فعالیت های اقتصادی و ایجاد ارزش افزوده، بهره گیری از فرصت های جذب منابع از بازار پول و سرمایه

فرآورده های تزریقی و دارویی ایران
مدیر عامل و عضو هیئت مدیره
مهندس ایرج فرهادی

با استعانت از پیشگاه ذات احدیت و به حول و قوه الهی شرکت فرآورده های تزریقی و دارویی ایران با استفاده از نیروهای علمی، جوان و توانمند و برخورداری از پیشرفته ترین و مدرن ترین دستگاهها، خود را خدمتگزار جامعه پزشکی می داند و در راه نیل به اهداف سلامت محور، همواره کوشا و ساعی است. آنچه که امروز مسئولیت آن را بعهده داریم متعلق به آیندگان است که ما امانت دار آن هستیم.

تقدیرنامه و افتخارات :

•  دریافت نشان و استاندارد بین المللی FCC  ، انتخاب نخست مشتریان و سرمایه گذاران در معاملات بورس از کشور آلمان در سال 94
•  دریافت نشان زرین کیفیت و مرغوبیت تولیدات از اجلاس متخصصین Bainex در سال94
•  دریافت جایزه شهرت برند و مدال شایستگی مدیریت اتحادیه اروپا EBCL در سال 1394
•  دریافت گواهینامه ISO9001-2015  در مدیریت کیفیت
•  دریافت لوح تقدیر در بهره وری و کیفیت از جشنواره ملی بهره وری
•  دریافت لوح تقدیرخوش حسابی از بانک تجارت
•  دریافت لوح  بهره وری مواد از انجمن ملی بهره وری ایران در بین 50 شرکت داروسازی در سال90
•  کسب لوح Best Documentation Management  از شرکت Quality Austria  در پی اخذ گواهینامه مدیریت کیفیت
•  دریافت تقدیرنامه درکسب رتبه دوم “کیفیت افشا “، “قابلیت اتکا” و “اطلاع‌رسانی مناسب” دربین کلیه شرکت‌های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران با افزایش رشد شاخص های مربوط
• کسب ایزو 14001:2004 TCS certificate در سال 95
• کسب ایزو 14001:2015 TCS certificate در سال 96
• کسب گواهینامه حامیان محیط زیست در سال 94

فرآورده های تزریقی و دارویی ایران
فرآورده های تزریقی و دارویی ایران
فرآورده های تزریقی و دارویی ایران