شرکت آریا سازه تالی با مدیرانی متخصص با تجربه و پیشرو و استفاده از فناوری های نوین در صنعت ساختمان و همراهی همکاران و پرسنلی با دانش ، جوان و متعهد تلاش میکند پروژه های نوآورانه و متفاوتی را در صنعت ساختمان ایران و جهان با کیفیت مطلوب و سرعت بالا اجرا کند.

ما با همکاری شرکای متخصص و توانمند و به کارگیری سرمایه های ارزشمند سرمایه گذاران و هدف گذاری های جسورانه مبتنی بر دانش برای خلق ارزش در صنعت ساختمان تلاش میکنیم.

هوشمند

شرکت آریا سازه تالی با استفاده از مدیریت پروژه هوشمند و با استفاده از فناوری های نوین در صنعت ساخت وساز امکان مدیریت موثر، راندمان بالا، کاهش هزینه های انرژی و تعمیراتی را ایجاد می کند. در واقع امکان کنترل محیط و بهینه سازی مصرف انرژی و نظارت مستمر و غیر مستمر را فراهم می سازد. ماموریت ما ساخت سازه های متفاوت و نوآورانه است.

مجرب

شرکت آریا سازه تالی با مدیرانی متخصص با تجربه و پیشرو و با استفاده از فناوری های نوین در صنعت ساختمان و همراهی همکاران و پرسنلی با دانش، جوان و متعهد تلاش میکند پروژه هایی نوآورانه و متفاوتی را در صنعت ساختمان ایران و جهان با کیفیت مطلوب و سرعت بالا احداث نماید.

مشاور

شرکت آریا سازه تالی با تکیه بر دانش و تجربه ی متخصصین توانمند و مشاورین زبده، آماده به ارائه خدمات مشاوره و خلق ارزش در زمینه های طراحی، اجرا، مدیریت و کنترل پروژه، نظارت و تجهیز و بهره برداری پروژه های عمرانی و ساختمانی می باشد. مجموعه تالی می کوشد تا با مشاوره صحیح و مدیریت منابع گامی در جهت کاهش هزینه ها و افزایش کیفیت و بهره وری بردارد.

آریا سازه تالی

پیام مدیرعامل

در دنیای فراصنعت امروز شرکت هایی در عرصه رقابت موفق اند که خلاقیت و نوآوری را شعار خود قرار دادند و انعطاف در مقابل تغییرات صنعت و محیط را بعنوان بخشی از کسب و کار خویش قلمداد می کنند. اگر امروز از شرکت آریا سازه تالی به عنوان پیشرو در عرصه صنعت ساختمان یاد می شود به یاری یکتای یگانه و تلاش جمعی مدیران و کارکنان شرکت در طول یک دهه فعالیت خود می باشد. شرکت آریا سازه تالی تلفیقی است از دانش، تخصص، تجربه، جهت ارائه ی محصولات با کیفیت و خدمات مناسب به مشتریان. ما بر این باوریم که توسعه ی شرکت آریا سازه تالی جز با اتکا به منابع انسانی توانمند و متخصص، تحقق نخواهد یافت. در همین راستا تلاش در جهت مشتری مداری، ارتقای کیفیت خدمات، رضایت کارکنان و تامین منافع استفاده کنندگان از محصولات و خدمات ارائه شده، نه یک شعار، بلکه برای ما یک اعتقاد و باور است. تدوین سیاست های توسعه ای در جهت نیل به هدف نهایی مجموعه آریا سازه تالی که همان خلق بالاترین ارزش برای مشتریان و کسب حداکثر رضایت آنان است، در دستور کار ما قرار گرفته و به همین منظور نیز افزایش بهره وری، بهبود مستمر، ارتقای دانش و کاهش هزینه ها جزو اولویت ها و برنامه های مدیران این شرکت است. امید است با اتکال به خداوند سبحان و همراهی و پشتکاری تمامی کارکنان سخت کوش بتوانیم نقش موثری را در عرصه تولیدات میهن عزیزمان بر عهده بگیریم.

آریا سازه تالی
مدیرعامل آریاسازه تالی
عضو هیئت مدیره پروژه
مهندس علیرضا بیدار

مدیر پروژه آریاسازه تالی کارشناسی ارشد MBA از دانشگاه تهران دکتری حرفه ای DBA از دانشگاه تهران

قائم مقام مدیر عامل و مدیر فروش پروژه آریاسازه تالی
دکتر رضا بیدار

لیسانس عمران فوق لیسانس MBA دکترای حرفه ای DBA

مدیرعامل پروژه آریاسازه تالی
دکتر داود بیدار

کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی گرایش بازاریابی کارشناسی عمران مدرس دانشگاه تحصیل کرده MBA،DBA

نایب رئیس هیات مدیره
دکتر محمد مهدی طالبی

لیسانس BBA از انگلستان کارشناسی MBM از انگلستان دکترای DBA از دانشگاه تهران