گروه کارخانجات لاستیک سازی گیلان به عنوان یک بنگاه بزرگ اقتصادی با بیش از 70 سال تجربه در تولید قطعات خودرو و کفپوش به عنوان یکی از تأمین کنندگان اصلی صنایع خودروسازی کشور( ایران خودرو ، سایپا و... ) بر آن است تا با بهره گیری از نیروهای متخصص و فناوری روز و استانداردهای ملی، علاوه بر جلب رضایت روز افزون مشتریان و سایر ذینفعان، تصویری ماندگار از نام خود در ذهن مصرف کنندگان بر جای بگذارد و در بازارهای داخلی و خارجی پیشرو و پیشتاز باشد.
این شرکت از سال 1380 همکاری خود را با گروه های صنعتی ایران خودرو وسایپا شروع نمود. هم اکنون این شرکت در گستره وسیعی از صنایع خودرو با تولید انواع قطعات لاستیکی،لاستیک فلز، کفپوشهای لاستیکی و پلاستیکی، قطعات تزئینی داخلی خودرو، موکت های کف و کیت صندوق خودرویی فعالیت دارد.

از طریق آموزش مستمر و متناسب با بهبود کیفیت فرآیندها و محصولات در کلیه سطوح سازمانی، سعی در ارتقاء سطح دانش و مهارت و کارائی کارکنان را دارد.

هم اکنون این گروه با بیش از 1000 نفر نیروی انسانی بیش از 700 قلم از انواع قطعات خودرویی را در سبد محصولات خود در قالب دو گروه قطعات یدکی و قطعات تزئینی برای مشتریان در حوزه بازار و خودروسازان عرضه می نماید.
گروه صنعتی لاستیک گیلان شامل سایت های تولیدی ذیل می باشد:
•    لاستیک سازی گیلان (تولید آمیزه و قطعات تزئینی تزریقی خودرو)
•    پایامدرن کاسپن(تولید قطعات از جنس فلزی،لاستیکی،لاستیک و فلز و... برای انواع دسته موتورها، مانتینگ ها، سیبک ها و کلأ سیستم جلوبندی و تعلیق انواع خودرو)
•    نوین سخت فلز کاسپین( تولید اجزای فلزی قطعات خودرو)
•    گیل آرا ( تولید موکت های کف و کیت صندوق  و انواع کفپوش های سه بعدی خودرویی)