گروه جی‌اس‌ام، به‌عنوان هولدینگ، از مجموعه شرکت‌هایی در زمینه‌های مختلف تشکیل شده است. جی‌اس‌ام از سال 1382 در قالب رسانه آنلاین و همچنین مجموعه مجلات چاپی سراسری در زمینه‌های تلفن همراه و فروش خودرو در بازار ایران فعالیت خود را آغاز کرد.

در سال‌های بعد این مجموعه وارد دنیای تبلیغاتBTL/ATL، بازاریابی میدانی و تبلیغات عمده تجاری شد و به‌سرعت توانست در زمینه تبلیغات و آژانس‌های تبلیغاتی پیشرو و البته اثرگذار شود.

در راستای نیل به اهداف و استراتژی‌های بلندپروازانه، گروه جی‌اس‌ام فعالیت خود را از ارائه خدمات و راهکارهای ابری و مخابراتی تا ارائه محصولات ارگانیک گسترش داد. جی‌اس‌ام برای توسعه سرویس‌های هولدینگ، با رصد بازار، از فرصت‌ها همواره به بهترین نحو استفاده کرده است.

 

ارزشهای اصلی ما

  • نحوه کار و آنچه که برای آن ایستادگی می کنیم برای ما به عنوان یک تجارت حیاتی است و سنگ بنای ارتباط ما با مشتری است.
  • ارزشهای اصلی ما نمایانگر نیرویی است که به ایجاد گروه GSM به مکانی عالی برای کار کمک می کند. که در عوض ما را قادر می سازد خدمات عالی برای مشتریان تولید کنیم.
  • ما متعهد به افزایش اعتماد به نفس و مشارکت در حقوق بازنشستگی محل کار هستیم. در حالی که مسئولیت پذیری و اهداف شما بر آنچه انجام می دهید متمرکز هستند، شایستگی ها بر نحوه انجام آن متمرکز هستند.
  • شاخص های رفتاری ما نمونه هایی از این است که چگونه یک فرد می تواند یک صلاحیت اصلی را نشان دهد و برای نشان دادن عملکرد کارآمد طراحی شده اند اما لیستی کامل نیستند.

 

جی اس ام
در فرهنگ سازمانی جی‌اس‌ام, توانمندی افراد بیش از تجربه کاری‌شان مهم و سودآور است.
جی اس ام
مراسم اهدای جوایز مسابقه پیش‌بینی جام‌جهانی جی‌اس‌ام با همکاری گواسپرت برگزار شد
جی اس ام
با فراهم کردن بستر مناسب در گروه جی اس ام سعی شده که افراد بدون دغدغه فکری بتوانند به شکوفایی استعدادها و خلاقیت‌های خود بپردازند.