شرکت " تهویه تهران" از سال 1361 فعالیت خود را در زمینه تولید دستگاه های تهویـــه مطبوع (HVAC) با به کارگیری دانش روز آغاز کرد و با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص توانست طیف وسیعی از برترین سیستم های تهویه مطبوع را در داخل کشور طراحی و تولید نماید.کارخانه"تهویه تهران" در منطقه صنعتی کمرد بنا شده است و با مشاهده محصولات و پروژه هایی که اجرا کرده است می توانید جایگاه آن را در میان تولیدکنندگان سیستم های تهویه مطبوع ایران قضاوت کنید.

شرکت "تهویه تهران" از همان سال های آغازین فعالیتش، وجود برنامه ایی همه جانبه و منسجم را در راستایی مشتری مداری، در راس خط مشی های خود قرار داد و دیری نپایید که مجموعه هماهنگ طراحی، تولید، بازدید فنی، نصب و راه اندازی و خدمات پس از فروش را در پروژه های متنوع خویش با هدف جلب رضایت مشتری به انجام رساند.

"تهویه تهران" در سال 1370 برای خدمت رسانی هر چه تمام تر به هموطنان و ایجاد امکان تنوع محصولات در بازار کشور و در نتیجه ایجاد حق انتخاب به مشتریان به فکر واردات سیستم های تهویه با کیفیت و استانداردهای به روز جهانی افتاد و توانست با سعی و تلاش هر چه تمام تر در جهت به انجام رساندن این مهم، شرکت "تهران تهویه قشم" را در منطقه آزاد قشم تاسیس و ثبت نماید.

تهویه تهران
خط مشی کیفیت تهویه تهران

خط مشی کیفیت تهویه تهران

شرکت تهویه تهران با بکارگیری یک سیستم مدیریت کیفیت وبا انتخاب الگوی بین المللی استاندارد ISO9001:2015 اهداف محوری زیر راسرلوحه حرکت خود در مسیر بهبود ارتقا کیفی محصولات و بهبود فرایندها قرار داده است:

افزایش سودآوری به واسطه ارزش آفرینی برای مشتریان و مدیریت بهینه بازار
بهبود مداوم سیستم مدیریت کیفیت
جلب مشارکت موثر و فعال کارکنان دردستیابی به اهداف و برنامه های کیفی و افزایش بهره وری شرکت
توسعه شرکت و افزایش توان رقابتی با استفاده از برآورده سازی نیاز های مشتریان
تعهد به انطباق با الزامات و بهبود در تمامی فرایند ها و فعالیت های موثر بر کیفیت محصول
پیگیری و رسیدگی سریع مناسب به شکایات مشتریان
شناسایی فرصت ها و ریسک های شرکت با تاکید بر برنامه استراتژیک

مسئولیت اجتماعی تهویه تهران

مسئولیت اجتماعی شرکتی (Corporate Social Responsibility) مجموعه وظایف و تعهداتی است که شرکت ها بایستی در جهت حفظ، مراقبت و کمک به جامعه‌ای که در آن فعالیت می‌کنند، انجام دهند.

شرکت تهویه تهران در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی خود به طراحی و اجرای سیستم های تهویه مطبوع در برخی مراکز خیریه ، مذهبی ، فرهنگی و ورزشی کشور نموده است.

تهویه تهران در ادامه فعالیت های مسئولیت اجتماعی خود به حمایت از پایان نامه های دانشجویی در رشته های فنی و مهندسی مرتبط با تاسیسات در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری نیز می پردازد.

تهویه تهران
مسئولیت اجتماعی تهویه تهران