هسته اولیه شرکت نرم افزار و سخت افزار ایران (نوسا) در سال 1367 با همکاری تعدادی از اساتید و دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف با هدف فعالیت در زمینه نرم افزار و سخت افزار شکل گرفت. این شرکت در طول سالیان گذشته، طراحی و تولید نرم افزارهای کاربردی مدیریت مالی، اداری، اطلاع رسانی، آرشیو، فرآیند‌های کسب و کار و فن آوری های RFID را به عنوان محورهای اصلی فعالیت های خود دنبال نموده است.

به عنوان اولین شرکت دانش بنیان در حوزه نرم افزار در ایران، شرکت نوسا امروز با نزدیک به چهل سال تجربه، یکی از بزرگ ترین شرکت‌های تولید نرم افزار در ایران با رتبه یک شورای عالی انفورماتیک کشور می‌باشد. استمرار مطالعات کاربردی نوسا و همچنین توجه به تغییرات مداوم در زمینه دانش نرم افزار، موجب گردیده است که نرم افزارهای تولیدی این شرکت همواره به لحاظ کیفیت در بهترین سطح ممکن ارائه گردد.

اکنون خانواده نوسا با بیش از 100 نفر پرسنل و 7 دفتر فعال در سراسر ایران، به بیش از 7,000 مشتری، 80,000 کاربر و 2,000,000 استفاده کننده از نرم افزارهای خود می بالد و هر روز در تلاش برای کسب رضایت بیشتر این همراهان است. جهت رسیدن به این اهداف شرکت نوسا همواره جویای پرسنل خلاق، مسئول و پر انرژی جهت افزایش قابلیت‌های خود می‌باشد.

دفاتر نوشا در بخش مرکزی تهران، مشهد، اصفهان، رشت، کرمان، گیلان، یزد و دفتر مرکزی این مجموعه با فضای بیش از 8،000 متر محیط کار، ورزش و استراحت واقع در پارک فناوری پردیس می‌باشد.

نرم افزار و سخت افزار ایران (نوسا)
نرم افزار و سخت افزار ایران (نوسا)
نرم افزار و سخت افزار ایران (نوسا)
نرم افزار و سخت افزار ایران (نوسا)