شرکت حدید سازان در سال 1384 با هـدف محاسبات، طراحی، ساخت و اجرای پروژه‌های صنعتی ساختمانی و خـدمات اجـرایی و فنی در زمان تعیین شده، تاسیس گردید گروه صنعتی حدید سازان با به کار گیری امکانات و تجهیزات نوین و خطوط تولید مجهز و تنوع در تولیدات سازه‌های فلزی با رعایت اصول ایمنی و دارا بودن تیم فنی متعهد با توانایی محاسبات سازه وتهیه نقشه‌های اجرایی Shop Drawing ، انجام تست‌های غیر مخرب جوش نظیر UT,PT,RT,MT و بازدید و کنترل‌های لازم انکربولت‌ها و شابلون‌ها قبل از عملیات بتن ریزی و آ کس بندی کلیه شابلون‌ها بعد از بتن ریزی، مورد توجه همگان بخصوص سازمان‌های دولتی و خصوصی قرار گرفت .

هم اکنون گروه صنعتی حدید سازان، در مجموعه ای به مساحت 31000 مترمربع متشکل از هفت سالن تولید به مساحت 11000 مترمربع و بهره گیری از جدیدترین تجهیزات این صنعت و با اتکا به تخصص و تجربه مشغول به فعالیت می‌باشد. ظرفیت تولید این واحد صنعت به صورت ماهیانه 1500 تن می‌باشد .

حدید سازان با بهره مندی از نیروی انسانی متخصص و مجرب و همچنین بروزترین ماشین آلات و تجهیزات در زمینه ساخت و نصب انواع سازه های فلزی صنعتی و ساختمانی بلند مرتبه تلاش نموده است گامی بلند و استوار در جهت رضایتمندی کارفرمایان گرامی بردارد.

کلیه مراحل ساخت و تولید در شرکت حدید سازان مطابق با استاندارد جهانی ایزو 3834 صورت می پذیرد تا بالاترین کیفیت ممکن برای ساخت را تضمین کند.

حدید سازان با بهره مندی از نیروی انسانی متخصص و مجرب و برنامه ریزی علمی و منطبق بر بالاترین استانداردهای جهانی گامی استوار در راستای تولید محصول با کیفیت و استاندارد برداشته است.

حدیدسازان قرن
حدید سازان دارنده استاندارد ISO 3834 در کنترل کیفیت و همچنین استاندراد ISO 10004 در رضایت مشتری
مدیریت عامل
محمود گودرز

مدیر واحد برنامه ریزی و کنترل پروژه
مهدی عبدالملکی

مدیریت کارخانه
سمیه محمدی

حدیدسازان قرن
پروژه دانشگاه آزاد پردیس
حدیدسازان قرن
بارگیری و حمل اسکت فلزی
حدیدسازان قرن
مجتمع مسکونی مروارید