در زمانهای دور حدود سال 1346 یک نانوایی در گوشه ای از بیمارستان امام رضا (ع) مسئولیت تهیه نان برای پرسنل و بیماران بیمارستان را بر عهده داشت که به عنوان یک نان مرغوب در مشهد آن زمان زبانزد خاص و عام گردیده بود و در اکثر مواقع موجودی نان آن کفاف بیمارستان و خریداران را بصورت هم زمان نمی داد لذا این موضوع متولیان آستان قدس رضوی را مجاب نمود که تهیه و تولید این نان با کیفیت را توسعه دهند لذا در سال 1351 آن را با عنوان شرکت نان قدس رضوی ثبت نموده و آن را در خیابان رازی، در مجاورت بیمارستان فعال نمودند و درهمان زمان نیز تولیدات آن بسیار مورد توجه مردم قرار گرفت.

شرکت نان قدس رضوی به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان انواع فرآورده‌های آردی در کشور می باشد که به یاری خداوند متعال ، عنایات حضرت ثامن‌الحج (ع)، تلاش مدیران و پرسنل مجرب و متعهد و حمایت مشتریان ارزشمند خود توانسته است سهم بسیاری از بازار مصرف در سراسر کشور را به خود اختصاص دهد

در حال حاضر شرکت نان قدس رضوی با ظرفیت اسمی سالیانه بیش از 44.100 تن محصولات متنوع و مرغوب (و بیش از یکصد و سی نوع محصول تولیدی) جهت مصارف داخلی و صادرات، یکی از بزرگترین کارخانجات صنایع غذائی در زمینه «صنعت کیک، کلوچه و نان» در سطح کشور می باشد که هم اکنون در ورودی جاده مشهد - قوچان نبش میدان قائم با بیش از 14 خط تولید در کارگاه های رضوی، دونات، اشترودل و نان مشغول فعالیت می باشد که این خطوط شامل خطوط اسفنجی، خطوط روغنی، خط کلوچه، خط مارش مالو، خط بیسکوئیت مستقردر کارگاه رضوی، خط نان صنعتی و اشترودل مستقر در کارگاه اشترودل و دونات کاملا اتومات در کارگاه دونات و در نهایت خطوط نان، ویفر و قنادی نیز در کارگاه نان می باشند . در ادامه راه برای توسعه و بالندگی بیشتر این مجموعه گسترش جغرافیایی نیز در دستور کار قرار گرفته است .

 

نان قدس رضوی
سالن تولید اشترودل رضوی

ارزش های سازمانی

 • منتظر دستور نمانید و جلوی هر نوع اتلاف منابع را بی وقفه بگیرید.
 • خودتان را در جریان ایده های جدید قرار بدهید.
 • فقط خطای احتمالی ناشی از سرعت بالای اجرا، قابل قبول است و تاخیر در تصمیم گیری قابل قبول نیست.
 • خدمات و محصولات شرکت را برای مشتریان فراموش نشدنی کنید.
 • اگر برای مشتریان خود وقت بگذارید و به آنها اهمیت بدهید، آنها لزومی برای رفتن به سوی رقبا نمی بینند.
 • شرکتی در بالاترین سطح قرار می گیرد که مدیران و کارکنان آن در بالاترین سطح باشند.
 • شرکت فقط جای کارکنان با عملکرد برتر است و عملکردها باید سنجیده شود
 • ورزش کنید و سالم باشید چون می خواهیم سال های زیادی در کنار هم باشیم
 • کارکنان در هر شرایطی حامی و پشتیبان یکدیگرند
نان قدس رضوی
شرکت نان قدس رضوی
نان قدس رضوی
خط تولید نان قدس رضوی

شرکت نان قدس رضوی به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان انواع فرآورده‌های آردی در کشور می‌باشد که به یاری خداوند متعال ، عنایات حضرت ثامن‌الحج (ع)، تلاش مدیران و پرسنل مجرب و متعهد و حمایت مشتریان ارزشمند خود توانسته است سهم بسیاری از بازار مصرف در سراسر کشور را به خود اختصاص دهد. فعالیت در چنین سطحی مستلزم وجود سیستمی با نظارت دقیق بر مراحل انجام کار بوده که یکی از مهمترین ارکان آن سیستم کنترل کیفیت شناور در تمامی سطوح مجموعه از تامین مواد اولیه با کیفیت تا تضمین کیفیت محصول در سبد کالای مصرف کنندگان می باشد.

خط مشی آزمایشگاه

 1. ارائه نتایج آزمون با بالاترین سطح اعتماد پذیری
 2. افزایش رضایت مشتریان با ارائه خدمات آزمایشگاهی با کیفیتی فراتر از انتظار مشتریان
 3. آموزشهای مستمر به منظور ارتقاء کیفیت فنی و علمی کارکنان
 4. بهبود مستمر سیستم مدیریت کیفیت
 5. کلیه پرسنل آزمایشگاه موظفند در جهت دستیابی به اهداف کیفی، تمام توان خود را به کار گیرند.

افتخارات اخیر

 • واحد تولیدی نمونه استان در صنعت غذایی در سال 96-1395 سازمان ملی استاندارد ایران
 • واحد تولیدی نمونه استان در سال 96-1395 معاونت غذا و دارو استان خراسان رضوی

گروه صنایع غذایی نان قدس رضوی تولید کننده انواع کیک، کلوچه، بیسکوئیت و .... می باشد که محصولات متنوع و مرغوبی را برای قشر وسیعی از مصرف کنندگان در داخل و خارج از کشور تولید و توزیع می نماید.