شرکت مهندسی سبزآشیان آپادانا (ساپک) فعالیت خود را از سال 1375 آغاز نمود. در ابتدا فعالیت شرکت بیشتر بر روی احداث سازه­ های فلزی سبک و پروژه ­های ابنیه کوچک متمرکز بود ولی به مرور زمان شرکت دامنه فعالیت خود را گسترش داد به نحوی که توانست پس از یک دهه فعالیت خود را به عنوان یکی از سازندگان و پیمانکاران مطرح در زمینه احداث انواع سازه­های فلزی سنگین و فوق سنگین و نیز مجری پروژه‌های ابنیه بزرگ مطرح نماید. یکی از موفقیت های شرکت پس از یک دهه فعالیت به کارگیری روشهای مدرن طراحی در خصوص سازه ­های فلزی دهانه عریض بوده است. در این زمینه شرکت توانست با کاهش 25 تا 50 درصدی وزن سازه، توجه بسیاری از کارفرمایان محترم را به خود جلب نماید و پروژه‌های فراوانی را در این زمینه با موفقیت به اتمام رساند. شرکت مهندسی سبزآشیان آپادانا (ساپک) به مرور توانست فعالیت خود را در زمینه اجرای خطوط لوله، احداث مخازن ذخیره، مخازن تحت فشار و برج های پالایشگاهی آغاز و در این زمینه تجربیات ارزشمندی کسب نماید.

پیام مدیر عامل

توسعه صنعت و اقتصاد یک کشور یکی از مهترین عواملی است که می تواند استقلال کشور را حفظ و جایگاه آن را در سطح منطقه و جهان مستحکم نماید. برای نیل به یک توسعه پایدار صنعتی سازمانهای خصوصی از جایگاه ویژه ­ای برخوردار هستند و می­توانند نقش­ شایان توجهی در افزایش بهره­ وری و ارتقای فرهنگ مشتری مداری ایفا نمایند.

شرکت مهندسی سبز آشیان آپادانا (ساپک) نیز مجموعه­ ای خصوصی است که در سال 1375 با هدف ایجاد یک بنگاه اقتصادی صنعتی تاسیس گردیده و همواره تلاش نموده وظیفه خود را به عنوان یک مجموعه صنعتی در راستای اعتلای صنعت ملی انجام دهد. در این مجموعه صنعتی جلب رضایت مشتریان اعم از مشتریان خارجی یعنی کارفرمایان محترم و مشتریان داخلی که پرسنل شایسته شرکت هستند در سرلوحه اهداف بوده و در آینده نیز خواهد بود.

مهندسی سبز آشیان آپادانا