شرکت پارس موازین با بیش از 40 سال تجربه، یکی از پیشکسوتان صنعت توزین به شمار آمده و در زمینه تولید و نصب سیستمهای توزین صنعتی و ارائه انواع راهکارهای استاندارد و مدرن صنعت توزین، فعالیت می نماید.

این شرکت نماینده انحصاری خدمات پس از فروش شرکت‌های فیستر واگن آلمان (Waagen Pfister)، EHP آلمان، بیلانشای ایتالیا (Bilanciai)، پرسیا مولن هلند و فرانسه (Percia-molen) و ترک بلیز (Trakblaze) استرالیا در ایران می‌باشد.
در مسیر نیل به هدف اصلی که کسب و افزایش رضایتمندی مشتریان محترم می‌باشد، شرکت پارس موازین در اسفند ماه سال 1378 موفق به دریافت اولین گواهینامه سیستم مدیریت تضمین کیفیت ایزو 9002 برای تولید انواع سیستم‌های توزین صنعتی در ایران شد و با استقرار، حفظ و بهینه‌سازی سیستم تضمین کیفیت مطابق با استانداردهای بین المللی، مانند همیشه در مسیر افزایش کیفیت محصولات و خدمات خود گام برمی‌دارد.
از دیگر افتخارات این شرکت می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

اولین تولید کننده تراک تیپر و جک‌های تخلیه برای صنعت فولاد ایران
نصب بیش از 50 دستگاه توزین تسمه نقاله در صنعت فولاد کشور
تنها ارائه کننده توزین تسمه نقاله با دقت 1% بدون نیاز به کالیبره با مواد جهت بالانس متریال
اولین ارائه کننده باسکول با فن‌آوری جدید لودسل‌های دیجیتال در ایران

کارخانه پارس موازین در شهرک صنعتی یزد و در مساحتی در حدود 18000 متر مربع واقع شده که با تلاش 30 پرسنل، دارای نرخ تولید 1200 تن در سال است. کلیه تولیدات پارس موازین بر اساس استانداردهای DIN , OIML و با مجوز ساخت اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران تولید و ارائه می گردد.

پارس موازین
هجدهمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت تهران – 97
پارس موازین
پارس موازین در ششمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی