موسسه زبان ایرانمهر با سابقه‌ی 16 ساله، جزء بهترین آموزشگاه های زبان ایران در زمینه آموزش زبان های روز دنیا (انگلیسی، فرانسه، آلمانی، اسپانیایی، ترکی و ...)، مفتخر است که با قویترین کادرهای آموزشی در 21 شعبه در سر تا سر تهران و کرج، به شما عزیزان زبان آموز خدمت رسانی کند.

هسته اصلی مدیریت و آموزش این موسسه شامل اعضایی با مدارک و مدارج عالی تحصیلی همچون دکتری و کارشناسی ارشد آموزش زبان، مدارک بین المللی تربیت مربی و مدرس، و مدارک بین المللی تدریس زبان به کودکان و بزرگسالان می‌باشد. اعضای این تیم با بهره گیری از مدارج علمی و سالها تجربه مستمر در آموزش به مقاطع سنی مختلف بر آن شدند تا گامی عظیم در راستای ارتقای سطح آموزش و یادگیری زبان در کشور بردارند.

بسیاری از زبان آموزان، آموزشگاه ایرانمهر را به دلیل سطوح بالای استانداردهای روز دنیا در حوزه آموزش زبان و استفاده از پیشرفته ترین امکانات آموزش و یادگیری زبان انتخاب میکنند، و به همین دلیل از کیفیت بالای آموزش اطمینان خاطر دارند.

آموزشگاه زبان ایرانمهر مفتخر است بهترین مدرسان زبان را در مجموعه آموزشی خود دارد. هر ماه بر اساس معیارها و مولفه های آموزشی و اخلاقی، مدرس برتر هر شعبه انتخاب می شود. این مولفه ها و معیارها دانش علمی بالا، نظم، خلاقیت و ابتکار در تدریس و نظرسنجی و رضایت زبان آموزان است و آموزشگاه زبان ایرانمهر برای ارج نهادن به زحمات و دانش این مدرسان از آن ها تجلیل می کند. عکس هایی که در این آلبوم برای شما جمع آوری شده است، مدرسان برتر دی ماه هستند.

یکی از افتخارات بزرگ این مجموعه، ارائه مشاوره رایگان به کسانی است که به دنبال یادگیری زبان ­های خارجی هستند. 

هدف همیشگی ما رضایت­مندی و حال خوب کسانی بوده است که با ما در این راه همراه بوده­ یا در طول مسیر، عضوی از خانواده بزرگ ایرانمهر شده اند.

آموزشگاه زبان ایرانمهر

اولین جلسه هم اندیشی مدیران عامل چهار برند برتر آموزش زبان‌های خارجی ( ایرانمهر ، سفیر ، شکوه و کیش) ایران در روز سه شنبه 28 آذر 96 در دفتر مدیر عامل کیش، جناب دکتر تهرانی برگزار شد.

آموزشگاه زبان ایرانمهر
آموزشگاه زبان ایرانمهر
هم اندیشی با تهیه کنندگان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران
آموزشگاه زبان ایرانمهر
برگزاری اولین ورکشاپ تیسول (TESOL) با همکاری کالج زبان سیدنی
آموزشگاه زبان ایرانمهر
همایش آیلتس