گروه بازرگانی سرو پایدار در سال 1386 اولین شرکت خود را با زمینه شغلی بازرگانی خارجی و واردات تجهیزات و دستگاه های آزمایشگاهی (بصورت اختصاصی ) و دیگر کالاهای مجاز بازرگانی بصورت عمومی با نام “طب ابزار آسیا” (TABASMED)تاسیس نمود و پس از آن با بهره گیری از شیوه های نوین مدیریتی و استفاده از منابع انسانی مجرب توانست با گرفتن نمایندگی های متعدد در اقصی نقاط جهان، شرکت های بعدی خود را تاسیس نماید و در نهایت در سال 1395 شرکت هولدینگ با عنوان “سروپایدار ایرانیان” (سدار/ cedar) در راس مجموعه فعالیت خود را آغاز نمود.
هلدینگ سرو پایدار ایرانیان در حال حاضر دارای 11 شرکت زیر مجموعه و حدود 100 نفر پرسنل می باشد که در تمــــامی شرکت ها مشغول به کار می باشند.
اهداف اصلی این شرکت در بازار داخلی، تهیه و توزیع کلیه کالاها، تجهیزات، دستگاه ها ،مواد مصرفی آزمایشگاهی، تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، ارتوپدی و تصویربرداری می باشد.در بخش بازرگانی خارجی، واردات تمامی کالاهای مجاز بازرگانی خصوصا تجهیزات، دستگاه ها و مواد مصرفی آزمایشگاهی و پزشکی می باشد.
ما در سرو پایدار برآنیم تا با نوآوری در ارائه خدمات، استانداردهای حرفه ای در صنعت را توسعه دهیم و بدین ترتیب به انتخاب نخست مشتریان در بازار داخلی و منطقه ای بدل شویم. به عنوان یک سازمان پویا تلاش می کنیم تا با محوریت توجه به نیازهای مشتریان و انطباق با تغییرات محیط کسب و کار، به گونه ای عمل نماییم، که سایر شرکت ها عملکرد خود را در مقایسه با ما مورد سنجش قرار دهند.

سرو پایدار ایرانیان

 ما در رویای خود دیدگاهی بلند مدت داریم، پایبند به اصول اخلاق حرفه ای و ارزش های مجموعه خود هستیم و بر این اساس می کوشیم تا هرگز کیفیت و تمایز در ارائه خدمات را فدای سودآوری مقطعی نکنیم.
تلاش جهت گسترش حضور در بازار از طریق ارتقاء کیفیت محصولات و ارائه خدمات بعد از فروش به مشتریان و جلب رضایت آنان از اهداف اصلی این شرکت میباشد. به عنوان یک نهاد تخصصی فعال در حوزه خدمات تجاری تلاش می کنیم، تا نیازهای مشتریان در بازار داخلی و منطقه ای را در کمترین زمان ممکن و با کیفیتی متمایز فراهم نماییم.
ما به گونه ای عمل می کنیم که در سایه پاسخگویی و مسئولیت پذیری، صداقت، امانت داری، توجه به نیاز تمامی مشتریان و پایبندی به ارائه خدمات وعده داده شده، اعتماد مشتریان را جلب نموده و خود را جزئی جدایی ناپذیر از کسب و کار آنها نمائیم. دارایی ما، نیروهای متخصص، سرمایه و شهرت ماست.
ما با تکیه بر خلاقیت و دانش کارکنان خود، یکپارچگی و کار تیمی به مزیت رقابتی پایدار دست خواهیم یافت، و از فرصت های پیش رو بهره گرفته و رویای تاسیس هلدینگ تجاری درکلاس جهانی را در ذهن می پرورانیم.