شرکت مهندسی ایتوک ایران تاسیس شده در 1367/07/07 و با بیش از 30 سال سابقه در ارائه خدمات طراحی و مهندسی، مدیریت پروژه و اجرای پروژه های بزرگ، مجری پروژه های نفت، گاز، پتروشیمی، صنعت، معدن و تاسیسات زیربنایی در سطح استانداردهای بین المللی است و تلاش می کند با بهره گیری از توانمندی تکنولوژیک ، دانش فنی و سرمایه انسانی متخصص به تولید ملی و رشد و توسعه کشور خدمت نماید.

شرکت مهندسی ایتوک ایران در طول بیش از سه دهه فعالیت ارزشمند خود در سطح ملی و بین المللی، از شرکت های پیشرو در مدیریت پروژه نوین در سطح شرکتهای ایرانی بوده و همواره متعهد به جلب رضایت کارفرمایان با ارائه خدمات حرفه ای، رشد سرمایه انسانی متخصص و کارآمد و بهبود مداوم کیفیت و ارتقای بهره وری و نوآوری در صنعت کشور می باشد.

مهندسی ایتوک ایران

شرکت مهندسی ایتوک ایران، خدمات خود را در بخشهای مختلف و به صورت خدمات مهندسی ومشاوره ای ، پیمانکاری عمومی GC ، پیمانکاری EPC (مهندسی، تامین کالا و اجرا) و مدیریت پروژه‌ها MC به شرح ذیل ارائه می‌دهد:

  • خدمات طراحی و مهندسی
  • خرید و تامین کالا
  • اجرا
  • مدیریت پروژه
  • امور فن آوری وتوسعه

بالا بردن فشار گاز جهت تامین مصارف گاز استان اصفهان و فارس، هدف از اجرای این طرح، تقویت فشار گاز خط لوله سراسری چهارم به قطر 56 اینچ در منطقه شیراز تا اصفهان می‌باشد. این طرح شامل چهار ایستگاه 5، 6، 7 و 8 در شهرستان‌های ارسنجان، صفاشهر، آباده و شهرضا بوده و ظرفیت پروژه معادل 110 میلیون متر مکعب در روز با فشار گاز طبیعی در خط لوله با فشار حدود PSIA 1300 طراحی شده است.

مهندسی ایتوک ایران
پروژه گاز
مهندسی ایتوک ایران
پروژه نفت

تزریق روزانه 2000 میلیون فوت مکعب گاز به میدان نفتی آغاجاری، هدف از اجرای این طرح، تزریق روزانه 2000 میلیون فوت مکعب گاز به میدان نفتی آغاجاری به منظور افزایش تولید نفت به میزان 300 هزار بشکه در روز می‌باشد. گاز مورد نظر از فازهای 6، 7 و 8 پروژه پارس جنوبی تامین خواهد شد. میدان نفتی آغاجاری در شهرستان امیدیه و در 90 کیلومتری جنوب شرقی اهواز قرار دارد. ابعاد این مخزن نفتی به طول 56 کیلومتر و به عرض 6 کیلومتر می‌باشد.

بازسازی واحد برجهای تقطیر اتمسفریک و خلاء پالایشگاه حمص سوریه، مهندسی و طراحی تفضیلی، تامین کالا و تجهیزات، ساخت و نصب، بر پایه این پروژه ، شرکت ایتوک ایران می‌بایست واحدهای تقطیر پالایشگاه را جهت دریافت نفت خام سبک و سنگین بازسازی نماید. پالایشگاه حمص با ظرفیت تولید روزانه 115000بشکه اولین پالایشگاه احداث شده در سوریه می‌باشد که از سال 1959 مشغول فعالیت می‌باشد و تاکنون مورد تعمیرات اساسی و بازسازی قرار نگرفته است.

مهندسی ایتوک ایران
پروژه پتروشیمی
مهندسی ایتوک ایران
پروژه معدن و صنایع وابسته

افزایش ظرفیت تولید آلومینیوم مجتمع به میزان 27 هزار تن در سال و احداث واحد ریخته گری بیلت، حدود خدمات: مشاوره کارفرما- همکاری با پیمانکارخارجی – انجام خدمات مهندسی پایه و تفصیلی – نظارت بر اجرا، این پروژه به دو بخش مجزا تفکیک می گردد: : افزایش تعداد سلولهای تولید آلومینیم جهت تولید شمش آلومینیم از پودر آلومینا، ریخته گری بیلت: /تولید شمش های بیلت آلومینیم به عنوان محصول واسطه جهت تولید مقاطع آلومینیمی