شرکت در تاریخ 16/10/1341 تحت شماره 8501 در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده و با پروانه بهره‌برداری شماره 33106 مورخ 30/7/1347 با ظرفیت 300 تن آغاز به کار نموده است .

به موجب درخواست شرکت در تاریخ 7/4/1367 اصلاحیه پروانه بهره‌برداری از سوی معاونت صنعتی بهره‌برداری وزارت صنایع به مقدار 2500 تن لنت ترمز و 1000 تن لنت کلاچ در سه شیفت به تصویب رسید و به شرکت ابلاغ شد.

کارخانه شرکت در کیلومتر 11 جاده مخصوص کرج احداث گردیده و انواع و اقسام لنت ترمز و لنت کلاچ و لنت دیسکی ، جهت مصارف خودروهای سنگین و نیمه سنگین و سبک ، قطار و همچنین برای دستگاهها و ماشین آلات صنعتی تولید می‌نماید .

رسالت ( MISSION ) شرکت در راستای نیل به چشم انداز خود عبارت است از :

  • آموزش نیروی انسانی ماهر در مدیریت و نوآوری
  • افزایش کیفیت که همان برآوردن نیاز و انتظارات آشکار و پنهانی مشتری می باشد .
  • زمان ( که از رسالت های این شرکت انجام کلیه فرآیندها در حداقل زمان می باشد ) .
  • قیمت ( که مبنای گرفتن سهم بیشتر از بازار می باشد ) که با معنای کیفیت برتر و هزینه کمتر محقق میگردد .
مدیرعامل
سید عباس نیکحو

شرکت ایرانلنت با اعتقاد عمیق به ایفای وظیفه در قبال مشتریان خود براساس روش فوق الذکر و با تکیه بر تجربه موفق 55 ساله خویش، مصمم است به عنوان تولیدکننده یک محصول فوق ایمنی با توانائی پایش فرآیند ها و طراحی مطمئن، ضمن حفظ جایگاه طراز اول خود در بازار رقابت امروز، در موضع یک سازمان دانش بنیان و یاد گیرنده، مداوما” با کسب آموزش های اثر بخش و تخصصی، قابلیت دستیابی به خواسته ها و نیازهای آتی مشتریان خویش را حاصل نموده و هر یک از آنها را دقیقا و در موقع لازم برآورده نماید. اینجانب و کلیه همکاران پر تلاش در مجموعه ایرانلنت با درک صحیح و مسئولانه نسبت به رسالت مهم فوق، بر ایفای نقش کامل و موثر خویش پای می فشاریم و با تکیه بر اهداف مبتنی بر مشتری مداری نسبت به نتیجه بخش بودن تلاشهایمان و موفقیت مستمر شرکت در آینده نیز امیدوار هستیم.

ایرانلنت
ایرانلنت
ایرانلنت
ایرانلنت