شرکت ساجیران بابیش از 25 سال سابقه در زمینه طراحی و تولید مبلمان و پارتیشن اداری می کوشد تا با تلفیق هنر، دانش و تکنولوژی، محیطی زیبا و پرنشاط را درشرکت ها وسازمان های کوچک وبزرگ ایجاد کند.

ساجیران با بهره مندی از پرسنل کارآزموده و مجرب ، فضای تولیدی به مساحت 8,000 متر مربع، فضای نمایشگاهی به وسعت 850 متر مربع، استفاده از ماشین آلات روز اروپایی و همچنین بهره مندی از بزرگترین شبکه نمایندگی در سراسر کشور توانسته تمامی هر آنچه که نیازمند تجهیز یک فضای اداری بوده را در سلایق مختلف تامین نماید.

شرکت ساجیران با این چشم انداز و با هدف ایجاد یک محیط آرام و در عین حال پرشور برای مدیران و کارمندان، میکوشد تا با ساجیران، زندگی در کار شما جریان یابد.

در طول این مسیر تغییر شیوه زندگی مردم (LIFE STYLE) ما را بر آن داشت تا در سال 1383 جهت ارائه محصولات و خدمات مناسب تر به خانواده مشتریان ساجیران، طراحی و پیاده سازی نرم افزار ERP (ENTERPRISE RESOURCE PLANNING) و به پشتوانه آن پیاده سازی متد CAD / CAM در طراحی و تولید محصولات، در دستور کار شرکت قرار گیرد. با استفاده از این زیر ساختها، بستر مناسب جهت انجام پروژه های سفارشی، ارائه تنوع گسترده محصولات و تولید انبوه جهت پاسخ سریع به نیازهای مشتریان ساجیران، فراهم گردید.

ما معتقدیم کار در محیطی مطبوع و پرنشاط بازدهی کارمندان شما را ارتقا خواهد داد لذا سهمی در موفقیت های شما برای خود قائلیم. از سوی دیگر زندگی در محیطی مطبوع و پرنشاط لحظات خوشی در کنار خانواده برای شما رقم خواهد زد که ما نیز در آن حاضر و شریک هستیم.با این نگرش تمام تلاش ما بر این است که مسئولیت خود را در قبال موفقیت و شادی شما به بهترین نحو به انجام برسانیم.
ما به دنبال کسب منافع منصفانه و مسئولانه هستیم اما تنها به مقداری که بتوانیم نیازهای مالی یک سازمان سالم را که قصد خدمت رسانی بلند مدت به مشتریان خود را دارد مرتفع نماییم.

 

ساجیران
بیستمین سالگرد تاسیس شرکت ساجیران

برنامه توسعه شرکت منجر به افزوده شدن تعداد زیادی محصولات جدید در گروه های میز کامپیوتر، مبلمان اداری، فایلینگ و پارتیشن پس از نمایشگاه سیزدهم گردید. این توسعه اما، عملیات برنامه ریزی تولید و خدمات پس از فروش شرکت را به شدت ناکارآمد و دشوار نمود، از اینرو بررسی های تخصصی به منظور یافتن راهکاری موثر جهت رفع این مشکل و تسهیل امور در دستور کار قرارگرفت. تجزیه و تحلیل وضعیت موجود در اولین گامها نشان داد که استفاده از تکنولوژی اطلاعات (IT) می تواند دقت و سرعت عملیات را افزایش داده و در بسیاری از حوزه ها مشکلات پیش آمده را رفع نماید. اما فرآیند پیچیده برنامه ریزی تولید برای کالاهای سفارشی، تعداد بالای اقلام نیم ساخته و محدودیت زمان تحویل محصولات به مشتریان، مواردی بودند که باعث می شدند هیچکدام از ابزارهای موجود در بازار پاسخگوی نیازهای شرکت نباشند. دراین زمان نیاز به تاسیس دپارتمان IT در شرکت به وضوح احساس می شد. با تاسیس این دپارتمان و جذب نیروهای متخصص در این حوزه پروژه ساخت سفارشی یک سیستم ERP (برنامه ریزی جامع منابع سازمانی) مطابق با نیازهای شرکت با سرمایه گذاری نسبتا زیادی در پاییز 1383 کلید خورد که این سیستم سرانجام در بهار 1386 به طور کامل و در قالب 18 زیر سیستم پیاده سازی و عملیاتی گردید.

ساجیران
پروژه فرمانداری پردیس
ساجیران
دریافت لوح یادبود در اولین نمایشگاه مبلمان اداری HOFEX 2011
ساجیران
دریافت لوح شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان مرداد ماه 1395
ساجیران
دریافت لوح یادبود در سومین نمایشگاه تخصصی مبلمان اداری و ماشین آلات صنایع چوب ایران شیراز – خرداد 88