گروه توسعه صنایع تحفه با هدف بالا بردن سرانه مصرف ماهی و ایجاد فرهنگ استفاده از غذاهای دریایی در سال 1383 کار خود را شروع کرد.

تصمیم ما بر آن شد تا این هدف را با مسئولیت اجتماعی توجه به سرمایه گذاری در مناطق محروم و ایجاد شغل ارزشمندتر کنیم.

ارائه محصولات با کیفیت، تازه و متنوع به مردم، علاوه بر صادرات و ارزآوری برای کشورمان، افتخار بزرگی برای ماست.

محصولات دریایی تحفه با هدف توسعه فرهنگ مصرف ماهی در کشور وارد بازار گردید. محصولات کنسروی این مجموعه، در مجتمع تولیدی ساحل صید کنارک در زمینی به مساحت 20000 متر مربع، و زیربنـای 9000 متر مربـع با بهـره گیـری از تکنـولـوژی های روز دنیا و کادری متـخصص با امـکان تولیـد 150,000,00 قوطی در سال تولید می گردد. تولید کنسرو ماهی در وزن های مختلف، کنسرو ماهی در روغن زیتون، تن ماهی شویدی، رژیمی و هم چنین کنسروهای سالاد تن ماهی، خوراک تن ماهی و لوبیا، تن ماهی و بادمجان از دستاوردهای این مجموعه می باشد

 

غذاهای دریایی کنسروی از محبوب ترین غذاهای فرآوری شده در تمام دنیاست. تحفه بیش از 10 سال است که با استفاده از بهترین ماهی های تون گیدر اقدام به تولید کنسرو ماهی تون، در طعم های متنوع و خورشت های ایرانی با ترکیب ماهی تون، همراه با طعمی دلپذیر نموده است.

مهمترین نکته در تولید غذاهای دریایی تحفه عدم استفاده از مواد نگهدارنده و همچنین استفاده از فناوری نوین اتوکلاو در جهت تامین هرچه بیشتر سلامت محصولات است.

غذاهای دریایی شامل: کنسرو ماهی تون،خوراک لوبیا با ماهی تون ، خورشت قلیه ماهی، قیمه ماهی، قورمه ماهی و… است.

ایجاد شبکه ی توزیع تخصصی محصولات دریایی منجمد جهت در دسترس قرار دادن این محصولات در شبکه ی فروشگاهی کل کشور از افتخاراتی است که برای اولین بار در کشور به همت نیروهای متخصص این مجموعه به ثمر نشست.

با توجه به اهمیت مصـرف ماهی در سبـد کالایی انسان ها و توصیـه اکید کارشناسان به مصرف حداقل 2 بار ماهی در هفتـه این مجمـوعه سعی دارد این ارمغـان الهی را به بهتــرین شـکل بر سـر سفـره هم میهنان قرار دهد.

گروه محصولات تحفه سعی دارد با سرمشق قراردادن شعار “ ماهی یعنی تحفه ، تحفه یعنی سلامتی ” گامی مهم در جهت ارتقاء سلامت جامعه بردارد.
امید است با یاری خداوند و با تکیه بر تلاش کارشناسان و کارکنان به این مهم دست یابیم.

تحفه
محبوب ترین برند تن ماهی کشور
تحفه
تندیس دیموند
تحفه
جایزه ملی نشان تجاری برتر ایران
تحفه
واحد نمونه استان سیستان و بلوچستان