بهترین شرکت‌های حوزه «خدمات» ایران برای استخدام

۵۰ شرکت

تعریف شرکت خدماتی چیست؟

شرکت‌های خدماتی شامل طیف گسترده‌ای از ارائه کنندگان خدمات می‌باشد. شرکت‌های خدمات نظافت منزل، شرکت خدمات نظافت آپارتمان، شرکت خدمات شست و شوی قالی و فرش، شرکت خدمات تعمیر لوازم خانگی، شرکت خدمات پس از فروش محصولات الکترونیکی، شرکت خدمات پس از فروش خودرو و ... همگی در لیست شرکت‌های خدماتی قرار می‌گیرند و می‌توان گفت به طور کلی هر شرکتی که یک خدمت زیرساختی به مشتریان عمومی یا خصوصی ارائه می‌دهد را می‌توان شرکت خدماتی نامید.

شرکت‌های خدماتی، شامل کدام مشاغل است؟

شرکت‌های خدماتی از مشاغل نظافتچی، کارگر ساده، استادکار، تکنسین تا مشاغل بازاریابی، دیجیتال مارکتینگ، مدیریت، بازرگانی و... را شامل می‌شود. به طور کلی می‌توان گفت تمام شرکت‌ها نیازمند دریافت خدمات از شرکت‌های شخص ثالث هستند و این شرکت‌ها نیز خود دارای جمعی از نیروهای تخصصی و آماده در همان حوزه خدماتی بهره می‌برد.

چگونه در بهترین شرکت‌های خدمات ایران، استخدام شویم؟

بنابر حوزه کاری شرکت‌های خدماتی، می‌توانیم بگویم روند استخدام شدن در این شرکت‌ها تماماً از طریق درج آگهی‌‌های استخدامی می‌باشد. به همین منظور می‌توانید با ساخت رزومه در وبسایت «ای استخدام» و ارسال رزومه خود به کارفرمایان فعال در حوزه شرکت‌های خدماتی ایران از طریق لیست فوق و بخش جستجوی وبسایت «ای استخدام» برای استخدام در شرکت‌های خدماتی ایران اعلام آمادگی کنید.

تحصیلات مورد نیاز برای استخدام در شرکت‌های خدماتی چیست؟

شرکت‌های خدماتی طیف گسترده‌ای از متخصصین را نیاز دارند. از این رو می‌توان گفت برای استخدام نظافتچی در تهران، استخدام کارگر ساده در تهران تا استخدام کارشناس ارتباط با مشتری و دیگر تخصص‌های عمده مورد نیاز در شرکت‌های خدماتی مانند استخدام برنامه نویس در استارتاپ‌های ارائه محصولات خدماتی، استخدام مدیر بازرگانی، استخدام بازاریاب شرکت خدماتی و... همگی به گستره بزرگی از افراد با هر مدرک تحصیلی نیاز دارند.

مهارت‌های مورد نیاز برای استخدام در شرکت‌های خدمات چیست؟

بسته به نوع شرکتی که می‌خواهید در آن استخدام شوید، مهارت‌های مختلفی را نیز نیاز دارید. اما می‌توان گفت مهارت‌های زیر مثل:

  • توانایی انجام کار در ساعات طولانی
  • انجام کارها با دقت بالا
  • ظرفت در انجام امور
  • توجه به جزئیات
  • مهارت شنیداری قوی
  • مهارت برقراری ارتباط صحیح با مشتری

جز مهم‌ترین مهارت‌های مورد نیاز برای استخدام در حوزه خدمات می‌باشد.

آینده شغلی شرکت‌های خدمات در ایران چیست؟

از انجایی که ارائه خدمات همیشه مورد نیاز کشور است، پس می‌توان گفت شرکت‌های خدماتی به عنوان یکی از قدیمی‌ترین دسته‌بندی‌های مشاغل در کشور نیز همچنان به فعالیت خود ادامه می‌دهند. کما اینکه با ورود تکنولوژی در حوزه ارائه خدمات شرکت‌های خدماتی، این حوزه دچار تحولی عمیق شده و از رونق خوبی برخوردار است.

بدون سابقه کار میتوان وارد کار در حوزه شرکت‌های خدمات شد؟

در اکثر مشاغل حوزه خدمات سابقه کار اهمیت ندارد بلکه مهارت یادگیری و هوش یادگیری کارجو بیشتر ملاک استخدام شدن وی می‌باشد.

سوالات متداول