گروه سولیکو به عنوان یک شرکت بین‌المللی که در حوزه صنایع غذایی فعالیت می‌کند، سبد کاملی از محصولات مختلفی همچون محصولات لبنی،‌بستنی، غذای آماده، نوشیدنی و اسنک‌ دارد که می‌تواند نیاز همه افراد مختلف را از صبحانه تا شام مرتفع سازد. گروه سولیکو با داشتن نمایندگی و دفاتر رسمی در بیش از 10 کشور جهان به فعالیت مشغول است و تلاش می‌کند تا این فعالیت‌ها با کیفیت بالاتر و کمیتی بیشتر توسعه پیدا کند.

 

هدف ما معرفی محصولات با کیفیت برتر و افزایش سطح رضایتمندی مشتریان است.

 

تامین

یکی از مهمترین فاکتورهای تولید محصولات مناسب و با کیفیت، داشتن مواد اولیه مناسب و مطابق با استانداردهای جهانی است. به همین دلیل و با توجه به تنوع محصولات تولیدی، مواد اولیهٔ تهیه شده در 5 دسته‌بندی مختلف طبقه‌بندی می‌شود که بزرگ‌ترین این گروه‌ها، شیر است. تامین مواد اولیه موردنیاز برای این 5 دسته‌بندی، در 9 نقطه مختلف کشور انجام می‌شود.

گروه سولیکو (کاله)
گروه سولیکو (کاله)

حمل و نقل
یکی از موارد مهم پس از تامین شدن مواد اولیه که در بخش قبلی به آن پرداخته شد، بحث حمل‌ونقل این مواد تا انبارهای سراسر کشور و بخش‌های تولیدی است. این مواد باید با ماشین‌های مدرن و کارآمد در اسرع وقت بار شده و در کمترین زمان به کارخانه‌های موردنظر تولیدی زیرمجموعه سولیکو در سراسر کشور برسد تا کیفیت بالای اولیه خود را حفظ نمایند.