بهترین شرکت‌های حوزه «رستوران و کترینگ» ایران برای استخدام

۱۹ شرکت

کار در رستوران‌ها، کافی شاپ‌ها، قنادی‌ها و کترینگ‌ها به چه صورت است؟

فعالیت در صنعت رستوران داری و کافی‌شاپ‌ها یکی از شاخه‌های جذاب کاری است. افراد زیادی پس از گذرندان دوره‌های آشپزی، باریستا و شیرینی پزی تمایل به فعالیت در این صنعت دارند و بهترین رستوران‌های تهران و ایران نیز همیشه به دنبال استخدام اینگونه افراد در مشاغل خود هستند.

رستوران‌ها، کترینگ‌ها، قنادی‌ها و کافی‌شاپ‌ها محلی برای جمع شدن عاشقان غذا!

اگر از نیروی کاری بهترین رستوران‌های ایران و تهران سوال کنید جذاب‌ترین بخش کار آنها چیست، احتمالاً جذاب‌ترین بخش را جمع شدن در فضایی که همه عاشق بو، عطر، طعم و رنگ هستند را شاخصه اصلی فضای کاری خود می‌داند. جایی که سرآشپز، آشپز، باریستا، بارتندر، ویتر و خوش آمدگو همه فقط برای خلق بهترین طعم و لحظه برای مشتریان خود تلاش می‌کنند.

چگونه در بهترین رستوران‌ها، کافی‌شاپ‌ها و کترینگ‌های ایران، استخدام شویم؟

برای استخدام شدن در بهترین رستوران‌های تهران و بهترین رستوران‌های ایران کافی است به صفحه بهترین رستوران‌ها و کترینگ‌ها بر روی وبسایت «ای استخدام» سر زده و برای مشاغل موجود در این صفحه اقدام به ارسال رزومه نمایید.

تحصیلات مورد نیاز برای استخدام در بهترین رستوران‌ها، کافی‌شاپ‌ها و کترینگ‌ها چیست؟

بهترین رستوران‌ها و کترینگ‌ها و کافی‌شاپ‌ها نیازمند افراد متخصص عطر و طعم هستند. شاید تنها حوزه‌ای که نیاز آن به متخصصین غیر آکادمیک از آکادمیک بیشتر باشد همین حوزه است. در اینجا تجربه و مهارت و شناخت ذائقه مشتریان و هوش کافی برای ساخت بهترین لحظات پیش از هر مدرک تحصیلی مطرح می‌شود.

مهارت‌های مورد نیاز برای استخدام در بهترین رستوران‌ها، کافی‌شاپ‌ها و کترینگ‌ها چیست؟

برای استخدام شدن در حوزه رستوران‌ها، کافی‌شاپ‌ها و کترینگ‌ها باید مهارت خوبی در شناخت ذائقه افراد، خلق طعم‌های بدیع، صبر و حوصله در گوش دادن به نظرات مشتریان، مدیریت صحیح زمان و منابع در کنار قدرت کافی در مدیریت و همکاری تیمی را داشته باشید.

آینده شغلی رستوران‌ها، کافی‌شاپ‌ها و کترینگ‌ها در ایران چیست؟

قطعاً از آنجایی که رستورانگردی و شکم‌گردی یکی از تفریحات ثابت در بین اقشار جامعه است، پس می‌توان گفت مشاغل این حوزه هر روز بیشتر از قبل و گسترده‌تر از قبل در جامعه مطرح خواهند شد و برنده اصلی این رقابت را جنگ در آشپزخانه‌ها نشان خواهد داد. پس اگر خواهان یک چالش اساسی برای خود هستید حتماً به این حوزه به طور جدی نگاه کنید.

بدون سابقه کار میتوان وارد کار در حوزه رستوران‌ها، کافی‌شاپ‌ها و کترینگ‌ها شد؟

برای تبدیل شدن به یک نیروی قابل اعتماد در این حوزه، حتماً کار را باید از مدارج پایین آغاز کنید. کار در کنار سرآشپز، کار در کنار باریستا و بارتندر و کار به عنوان یک پیشخدمت، همگی بخش از فرایند تبدیل شدن به یک نیروی کار ماهر در این حوزه است.

سوالات متداول