استخدام ۵۵۰ محیط بان در سازمان محیط زیست

۲ نظر

معاون رییس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: امسال ۵۵۰ نیروی جدید در این سازمان جذب می‌شوند.

علی سلاجقه که رئیس جمهور را در دور دوم سفر استانی به مازندران همراهی می‌کند، امروز در جمع فعالان زیست محیطی غرب مازندران در نوشهر با بیان اینکه پارسال این سازمان یک‌هزار نفر نیروی جدید جذب کرده بود، گفت: امسال نیز ۵۵۰ نیروی جدید در این سازمان جذب خواهند شد.
سلاجقه افزود: محیط زیست با چالش کمبود نیرو دست و پنجه نرم می‌کند که دولت برای جبران آن مصمم است.
وی گفت: پارسال یک‌هزار و ۲۰۰ دستگاه موتورسیکلت به همراه ۱۰۰ دستگاه خودرو به ناوگان خودرویی سازمان محیط زیست در شهر‌های مختلف کشور افزوده شد.
معاون رئیس جمهور با بیان اینکه بدون تردید در زمان حاضر همه ۸۵ میلیون ایرانی دغدغه محیط زیست دارند، خاطرنشان کرد: حساسیت‌های مردمی در حوزه محیط زیست یک ظرفیت خوب برگشت ناپذیر است.
سلاجقه گفت: موضوع پسماند یکی از جدی‌ترین مشکل استان‌های شمالی است که جانمایی مناسب برای حل این مشکل در این خطه سخت است.
رئیس سازمان محیط زیست با اشاره به این نکته که تفکیک زباله در استان‌های شمالی باید به صورت جدی در دستور کار قرار گیرد، ادامه داد: همه سمن‌ها و فعالان زیست محیطی برای فرهنگ سازی در این بخش کمک کار باشند.

ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۲ نظر برای استخدام ۵۵۰ محیط بان در سازمان محیط زیست

 • ع
  علیزاده
  ۷ خرداد ۱۴۰۳، ۱۲:۱۰
  سلام لطفا شرایط،رشته و کیفیت استخدام رو میفرمایید؟
  • پشتیبان سه
   ۷ خرداد ۱۴۰۳، ۱۸:۴۲
   کاربرعزیز
   این موارد پس از انتشار دفترچه آزمون ، مشخص می‌شود ، به محض انتشار اخباری در این خصوص ، از همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد .

  لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

  ثبت پاسخ