نمونه سوالات استخدامی ارتش جمهوری اسلامی ایران

 دانلود سوالات استخدامی ارتش جمهوری اسلامی ایران

در این صفحه تیم آموزش «ای استخدام» مجموعه سوالات ویژه، جهت آمادگی برای آزمون استخدامی ارتش جمهوری اسلامی ایران را تدارک دیده است. شما میتوانید با استفاده از فهرست مطالب تعبیه شده نسبت به خرید سوالات اختصاصی ارتش جمهوری اسلامی ایران اقدام فرمایید. همچنین سوالات و بسته‌های رایگان مناسبی نیز جهت یاری رسانی به متقاضیان استخدام در ارتش جمهوری اسلامی ایران در این صفحه قرار داده شده است.

دانلود بسته سوالات ویژه ارتش جمهوری اسلامی ایران (۶,۹۰۰ تومان)

بسته ویژه ارتش جمهوری اسلامی ایران«ای استخدام»، یک بسته آموزشی مناسب در سایت جهت آمادگی و جمع‌بندی تست های چهار گزینه ای با پاسخ تستی و تشریحی ارتش جمهوری اسلامی ایران جهت آزمون استخدامی این سازمان است.

 

خرید بسته ارتش جمهوری اسلامی ایران

مشخصات بسته (تمامی سوالات دارای پاسخنامه میباشد)

 • ۳۴۵  سوال زبان و ادبیات فارسی
 • ۳۲۵ سوال احکام و معارف اسلامی
 • ۲۸۵ سوال زبان انگلیسی
 • ۳۱۵ سوال کامپیوتر
 • ۳۲۵ سوال مسائل اجتماعی ، سیاسی و مبانی قانونی
 • ۲۶۵ سوال هوش و استعداد تحصیلی
 • ۴۵۰ سوال آمار و ریاضی

 

لینکهای مفید و کاربردی
کاربران عزیز جهت دانلود سوالات مفید برای موفقیت در آزمون های استخدامی به همراه جزوه های رایگان اینجا کلیک کنید، همچنین بخشی از پیوست‌ها و مطالب مفید با این بخش در لیست زیر قرار گرفته است
منابع مطالعاتی آزمون استخدامی ارتش جمهوری اسلامی ایران چیست؟

دارا بودن منابع مطالعاتی مناسب برای شرکت در آزمون استخدامی یکی از کلیدی‌ترین گام‌ها در مسیر شرکت در آزمون استخدامی ارتش جمهوری اسلامی ایران است. آزمون‌های استخدامی درست مانند کنکور ورود به دانشگاه دارای منابع مطالعاتی هستند. اما از آنجایی که سازمان‌های متولی برگزار کننده آزمون‌های استخدامی اقدام به معرفی منابع طرح سوال خود نمی‌کنند، کارجویان «ای استخدام» که سابقه شرکت در آزمون‌های استخدامی و موفقیت در آن را دارند اقدام به معرفی منابع مطالعاتی خود جهت شرکت در آزمون استخدامی ارتش جمهوری اسلامی ایران کرده‌اند. تیم آموزش «ای استخدام» نیز با گردآوری این منابع مطالعاتی سعی می‌کند تا دستیابی کارجویان به منابع مطالعاتی مناسب را تسهیل نماید. اگر شما هم متقاضی شرکت در آزمون استخدامی ارتش جمهوری اسلامی ایران هستید، می‌توانید از طریق کلید زیر به صفحه منابع مطالعاتی آزمون استخدامی ارتش جمهوری اسلامی ایران دست یابید.

منابع ارتش جمهوری اسلامی ایران

دانلود رایگان نمونه سوالات تخصصی آزمون‌های استخدامی

از آنجایی که هدف تمام کارجویان متقاضی شرکت در آزمون‌های استخدامی، کسب موفقیت و قبولی در آزمون‌های استخدامی است؛ مطالعه و حل اصل تست های چهار گزینه ای سوالات آزمون استخدامی ارتش جمهوری اسلامی ایران را می‌توان یکی از روش‌های موثر و کارآمد در این مسیر دانست. کارجویان محترم می‌توانند با استفاده از سوالات رایگان قرارداده شده در این صفحه که همان اصل سوالات آزمون استخدامی ارتش جمهوری اسلامی ایران است، گامی محکم جهت قبولی خود در آزمون استخدامی ارتش جمهوری اسلامی ایران بردارند.

دانلود رایگان نمونه سوالات تخصصی

 دانلود رایگان جزوات و دفترچه‌های سوالات استخدامی

در این بخش به منظور تجمیع سوالات ارسالی کاربران شامل سوالات آزمون‌های برگزار شده توسط سنجش و یا سازمان‌های دیگر، جزوه‌های کاربردی و فایل‌های درسی و ... در یک صفحه، طراحی شده است. کاربران محترم می‌توانند با ارسال فایل‌های سوالات، جزوات، دفترچه‌ها و... خود از طریق ایمیل وبسایت «ای استخدام» به بروزماندن این صفحه کمک نمایند.

بخش جزوات و دفترچه‌های رایگان

از تجربیات دیگران استفاده کنید!
مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.
تجربیات شرکت کنندگان

۵۰۲ نظر برای نمونه سوالات استخدامی ارتش جمهوری اسلامی ایران

 • ا
  امیر
  ۵ آبان ۱۳۹۹، ۱۲:۰۸
  سوالات برای چه سالی هست؟
  • ا
   امیر
   ۵ آبان ۱۳۹۹، ۱۲:۰۷
   سلام
   سوالات برای چه سالی هست؟
   • ع
    علیرضا
    ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱، ۱۲:۳۷
    فک کنم مال 10 سال پیشه

   لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

   ثبت پاسخ