مشمولان وام ۱۰۰ میلیونی برای اشتغال چه کسانی هستند؟

۳ نظر

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: ۱۰۰ میلیون تومان وام برای اشتغال ایثارگران و خانواده آن‌ها در نظر گرفته شده است و از صندوق اشتغال و کار آفرینی بنیاد نیز می‌توانیم مبلغی را به واجدین شرایط اختصاص دهیم.


امیر حسین قاضی زاده هاشمی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید در سفر یک روزه خود به قم عصر امروز در سالن جلسات استانداری نشستی را با موضوع ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برگزار کرد.
قاضی زاده هاشمی در این نشست اظهار کرد: ایثارگران و شهدا برای کشور ما و حفظ حرم اهل‌بیت(ع) جنگیده‌اند و ما باید از این افراد حمایت کنیم.
معاون رئیس جمهور ادامه داد: با همکاری نهادهای مختلف از جمله استانداری، شهرداری و دیگر نهاد‌های مربوطه باید یک مجموعه عمرانی بزرگ برای جانبازان در استان قم ایجاد شود که شامل سالن ورزشی، مرکز درمانی و مرکز توانبخشی باشد.
وی تصریح کرد: در رابطه با استخدام فرزندان شهید و جانبازان بالای ۷۰ درصد، اقداماتی را انجام داده و ۳۵۲ مجوز استخدامی داده‌ایم که ۱۴۵ نفر از این آمار جذب شده‌اند و برای دیگر نفرات باقی مانده نیاز به همکاری دستگاه‌ها داریم تا شغل‌های متناسب با رشته این نفرات پیدا شود.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثاگران ادامه داد: ۱۰۰ میلیون تومان وام برای اشتغال ایثارگران و خانواده آن‌ها در نظر گرفته شده است که از صندوق اشتغال و کار آفرینی بنیاد نیز می‌توانیم مبلغی را به واجدین شرایط اختصاص دهیم.

وی در پایان گفت: بر اساس توافقاتی که با صدا و سیما انجام داده‌ایم، قرار بر این شده است که هر استان درباره یک چهره برجسته از دفاع مقدس و مدافعان حرم یک فیلم کوتاه تولید و منتشر کند که اعتبار این پروژه از طریق سپاه، بنیاد و دیگر منابع تامین خواهیم کرد که بر اساس قانون صدا و سیما باید ۲۰ درصد از تولیدات خود را به این موضوع اختصاص دهد.

منبع : بازار کار

برای مشاهده آخرین اخبار وام اشتغال اینجا کلیک نمایید

ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۳ نظر برای مشمولان وام ۱۰۰ میلیونی برای اشتغال چه کسانی هستند؟

 • م
  محمدرضا زکی پور
  ۹ آبان ۱۴۰۱، ۱۸:۰۲
  باسلام برای ابتکارات تاسیسات زیربنائی ساخت وثبت اختراعات درشهرک های بطور ازمایشی ساخت دستگاه تصفیه ازلوله اگزوز اتومبیل وغیره ودستگاه مخفی انتقال زباله بدون حمل ازدرب منزل وتفکیک انتقال به خارج شهر درانبارها برای سال ها وبرداشت وراهنمایی پلاک برای ورود درشهرهای بزرگ بدون ازدست دادن اسما مطهر شهدا وازسردر کم مردم درترافیک ودیگر برنامه ها کارمندبازخرید باتشویق نامه درخواست ازدیوان رسیدگی سنوات باسن 71 یک سال پرانژی شایدخدمتی کرده باشم
  • s
   shakila
   ۸ اسفند ۱۴۰۰، ۱۴:۵۳
   ببخشید پدر من 13ماه خدمت بوده و ایثارگر هست .اما به بنیاد (شهید و ایثارگر ) که مراجعه میکنیم میفرمایند اونها شامل ما نمیشن . ما این نامه رو دقیقا از کجا بگیریم برای اشتغال زایی؟
   • ز
    زهرا
    ۱۷ بهمن ۱۴۰۰، ۲۲:۴۵
    با سلام و وقت بخیر . شرایط دریافت وام 100 میلیونی چیست ؟ کسی که پدرش ایثارگر باشد میتواند این وام را دریافت کند ؟
    ممنون میشم جواب بدید

    لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

    ثبت پاسخ