قرارداد بیمه تکمیلی فرهنگیان ایثارگر شاغل امضا شد

۱ نظر

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از امضای قرارداد بیمه تکمیلی فرهنگیان ایثارگر شاغل به همراه افراد تحت تکفل آنان با شرکت بیمه دی خبر داد.

علی الهیار ترکمن معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس از امضای قرارداد بیمه تکمیلی فرهنگیان ایثارگر شاغل به همراه افراد تحت تکفل آنان خبر داد و اظهار کرد: با عنایت به اینکه طبق مصوبه هیات وزیران به تاریخ ۱۴ مهرماه امسال موضوع قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران، مقرر شده است که دستگاه‌های اجرایی ار تاریخ اول آبان‌ماه نسبت به تامین هزینه‌های درمانی ایثارگران خود اقدام کنند، وزارت آموزش و پرورش تمام اهتمام خود را به منظور اجرای مصوبه فوق‌الذکر معطوف داشته است و در خصوص فراهم کردن بیمه تکمیلی فرهنگیان ایثارگر شاغل به انعقاد تفاهم‌نامه با شرکت بیمه دی اقدام کرده است.

وی ادامه داد: مدیران‌کل آموزش و پرورش استان‌های سراسر کشور با قید فوریت ضمن اطلاع‌رسانی مناسبت به ایثارگران در سراسر ادارات آموزش و پرورش مناطق و نواحی تابعه و همچنین با هماهنگی شرکت‌های بیمه دی جهت همکاری و مساعدت لازم با بیمه‌شدگان ایثارگر فرهنگی، نظارت دقیقی بر روند اجرای تفاهم‌نامه فی‌مابین مبنی بر رضایتمندی فرهنگیان ایثارگر به عمل آورند.

الهیار ترکمن اضافه کرد: تمام تعهدات درمانی بر این بیمه تکمیلی ایثارگران بدون سقف است.

منبع : خبرگزاری فارس

برای مشاهده آخرین اخبار جزئیات بیمه طلایی فرهنگیان و معلمان اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده اخبار فرهنگیان و معلمان اینجا کلیک کنید

 

ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۱ نظر برای قرارداد بیمه تکمیلی فرهنگیان ایثارگر شاغل امضا شد

 • م
  منصورغلامی
  ۱۱ اسفند ۱۳۹۷، ۱۶:۴۳
  من به مدت دوماه مریض بودم و درجریان زمان انصراف بیمه نبودم ازاداره تعاون پرسیدم گفتن آخرین زمان انصراف 30برج 10بود که متاسفانه من بستری بودم من میخوام انصراف بدم اگه شده تا تهران هم میام لطفا راهنمایی کنید همونطورکه میدونید حقوق فرهنگیان خیلی ناچیزه چه بسا این مبلغم کم بشه

  لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

  ثبت پاسخ