اخبار جزئیات بیمه طلایی فرهنگیان و معلمان

۱۳۳ روز قبل ۱۹ نظر

آخرین جزئیات بیمه طلایی فرهنگیان و معلمان

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه آخرین اخبار در مورد وضعیت جزئیات بیمه طلایی فرهنگیان در اسرع وقت منتشر خواهد شد

فهرست اخبار جزئیات بیمه طلایی فرهنگیان و معلمان موجود در این صفحه :


۲۰ فروردین ۹۷
بازنگری بیمه تکمیلی فرهنگیان

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از بازنگری در بیمه تکمیلی فرهنگیان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۴ اسفند ۹۶
تغییر شکل بیمه تکمیلی فرهنگیان از سال ۹۷

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش ضمن اعلام اینکه یکی از اولویت‌های ما در سال ۹۷ تغییر شکل بیمه تکمیلی درمان فرهنگیان است گفت: چند پیشنهاد را آماده کرده‌ایم و از دانش افرادی که اهل فن و خبره هستند استفاده کردیم تا یکی از این پیشنهادات موجود را از اوایل سال ۹۷ اجرا کنیم و از این وضعیت خارج شویم.

ادامه مطلب ...
۱ آذر ۹۶
احتمال اعمال بیمه طلایی بازنشستگان فرهنگیان در بودجه ۹۷

خبرگزاری شبستان: سخنگوی دولت گفت: اگر امکان اعمال بیمه طلایی برای بازنشستگان فرهگیان وجود داشته باشد آن را در بودجه ۹۷ خواهیم گنجاند.

ادامه مطلب ...
۱۵ شهریور ۹۶
بررسی بیمه‌طلایی فرهنگیان همچنان ادامه دارد

خبرگزاری ایسنا : وزیر آموزش و پرورش گفت: جلساتی در زمینه بیمه طلایی فرهنگیان برگزار شده است که همچنان ادامه دارد.

ادامه مطلب ...
۶ فروردین ۹۶
حل مشکلات بیمه تکمیلی فرهنگیان

خبرگزاری تسنیم : فخرالدین دانش آشتیانی اظهار کرد : از مهمترین تغییراتی که باید در وزارت آموزش و پرورش رخ دهد آن است که سطح تصدی‌گریها کاهش یابد. در این حوزه کارگروهی تشکیل و درسال جاری تصمیم برآن گرفته شد که علاوه بر ساماندهی نیروی انسانی، صرفه جویی در هزینه‌کرد بودجه، اصلاح ساختار و تشکیلات اداری نیز در دستور کار قرار گیرد.

ادامه مطلب ...
۲۷ مهر ۹۵
ارتقای ۳۰ درصدی بهره‌وری بیمه تکمیلی فرهنگیان

خبرگزاری ایسنا : مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از افزایش ۳۰ درصدی بهره‌وری بیمه تکمیلی فرهنگیان در روش صندوقی خبر داد و گفت: از سال گذشته تا کنون بیش از ۱۵ میلیون سند پزشکی مورد رسیدگی قرار گرفته است.

ادامه مطلب ...
۲۴ شهریور ۹۵
تمدید یک‌ساله بیمه طلایی فرهنگیان

خبرگزاری صدا و سیما: معاون پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: آموزش و پرورش امسال معلم حق التدریس جدید نمی پذیرد و کسری معلم را با اضافه کاری معلمان رسمی جبران می کند.

ادامه مطلب ...
۲۰ شهریور ۹۵
ارائه خدمات رایگان درمان ناباروری در قرارداد جدید بیمه تکمیلی فرهنگیان

خبرگزاری فارس : معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش گفت: خدمات رایگان درمان ناباروری در تمام مراحل تشخیص، درمان و تأمین دارو از جمله مزایای قرارداد جدید بیمه تکمیلی فرهنگیان است که بدون سقف ارائه می شود.

ادامه مطلب ...
۲۳ مرداد ۹۵
عدم کاهش تعهدات “بیمه طلایی” فرهنگیان در سال جدید

خبرگزاری ایسنا: دیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه قرارداد بیمه تکمیلی فرهنگیان ۳۱ شهریور ماه به اتمام می رسد، گفت: در قرارداد جدید از تعهدات فعلی کاسته نمی‌شود و افزایش حداقلی در تعهدات بیماران صعب العلاج داریم.

ادامه مطلب ...
۲۳ مرداد ۹۵
افزایش حق بیمه فرهنگیان در سال ۹۵

خبرگزاری تسنیم: معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش گفت: حق بیمه فرهنگیان در سال ۹۵ به ۱۷هزار تومان افزایش می‌یابد.

ادامه مطلب ...
۱۹ مرداد ۹۵
معلم حق التدریس جدید نمی پذیریم/ تمدید بیمه طلایی فرهنگیان

خبرگزاری صدا و سیما: معاون پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش: امسال معلم حق التدریس جدید نمی پذیریم و کسری معلمان را با اضافه کاری معلمان رسمی جبران می کنیم.

ادامه مطلب ...
۱۸ مرداد ۹۵
نظام رتبه‌بندی معلمان «بایگانی» و بیمه طلایی معلمان «زمین‌گیر» شده

خبرگزاری فارس: نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: پاداش پایان خدمت معلمان از سال ۹۳ پرداخت نشده و نظام رتبه‌بندی واقعی معلمان هم بایگانی شده و بیمه طلایی زمین‌گیر شده است.

ادامه مطلب ...
۲۸ تیر ۹۵
رسیدگی به بیش از ١٢ میلیون پرونده بیمه طلایی فرهنگیان

باشگاه خبرنگاران جوان : معاون اداره کل پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از ١٢ میلیون پرونده بیمه‌ای فرهنگیان طی یک سال گذشته خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۰ اردیبهشت ۹۵
۷۶ درصد معلمان بهره‌مند از بیمه طلایی هستند

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: ۷۶ درصد جامعه فرهنگی و معلمان استان اردبیل تحت پوشش بیمه طلایی هستند.

ادامه مطلب ...
۴ اردیبهشت ۹۵
ضرورت رسیدگی به عدم انعقاد قرارداد بیمارستان‎ها با بیمه طلایی فرهنگیان

خبرگزاری فارس: فرماندار بروجرد گفت: مسئولان مربوطه به عدم انعقاد قرارداد بیمارستان‎های دولتی این شهرستان با بیمه طلایی فرهنگیان رسیدگی کنند.

ادامه مطلب ...
۲۸ فروردین ۹۵
سقف بیمه فرهنگیان برای چه کسانی برداشته شده است؟

باشگاه خبرنگاران جوان: با توجه به نارضایتی تعداد اندکی از فرهنگیان درباره بیمه طلایی، این موضوع را از مسئولان جویا شدیم.

ادامه مطلب ...
۱۸ بهمن ۹۴
بیماری های خاص تحت پوشش بیمه تکمیلی فرهنگیان قرار گرفت

کاریری نوشته است:” من معلم هستم و متاسفانه یک بیماری خاص دارم که بیمه تکمیلی داروها و هزینه ها را پرداخت نمیکنه. چرا مسئولان توجهی ندارند”
در همین زمینه سید محمد بطحایی معاون پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از حذف سقف پرداخت هزینه‌های بیمه تکمیلی فرهنگیان و پوشش بیمه‌ای داروهای بیماری‌های خاص خبرداد.

ادامه مطلب ...
۱۰ بهمن ۹۴
بیمه تکمیلی به روش صندوقی با حداقل نرخ افزایش حق بیمه

به گزارش خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ سید محمد بطحایی معاون توسعه ،مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در گفت و گو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان گفت : در سال های گذشته بحث بیمه طلایی فرهنگیان به روش بیمه ای انجام و اقداماتی ارائه شد اما متاسفانه درهمان زمان به علت پرداخت نشدن حق بیمه به شرکت های بیمه ای ،وزارت آموزش و پرورش حدود ۴۰۰ میلیارد تومان بدهی داشت که بعد از کارشناسی های بسیار توسط تیم های مختلف، روش بیمه ای قبلی در بیمه تکمیلی به روش صندوقی تغییر یافت و هم اکنون در ۷۴۰ منطقه سراسر کشور با کار گرفتن اسناد پزشکی انجام می شود.

ادامه مطلب ...
۳۰ دی ۹۴
واکنش اموزش و پرورش به گزارش بیمه طلایی فرهنگیان

وزارت آموزش و پرورش به گزارشی درباره بیمه طلایی فرهنگیان که در خبرآنلاین منتشر شده بود واکنش نشان داد.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، متن این جوابیه در زیر آمده است:
با توجه به سیاست های وزارت آموزش و پرورش مبنی بر ارائه بهترین خدمات بیمه ای به فرهنگیان، اولین قرارداد بیمه طلایی از تاریخ اول اردیبهشت ماه سال ۸۹ با شرکت بیمه ایران منعقد و طی ۴ سال متوالی این قرارداد با شرکت مذکور منعقد و اجرا شد.

ادامه مطلب ...
۲۰ دی ۹۴
سند تحول بنیادین آموزش و پرورش مُرکب روی کاغذ است

حجت‌الاسلام والمسلمین علیرضا سلیمی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، اظهار داشت: گلایه‌هایی نسبت به مسائل آموزش و پرورش داریم.
وی افزود: یکی از گلایه‌ها عدم پرداخت سرانه مدارس است

ادامه مطلب ...
۸ دی ۹۴
بیمه طلایی فرهنگیان تغییر کرد/ هزینه ها مستقیم پرداخت می شود

روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که امسال شیوه بیمه تکمیلی فرهنگیان تغییر کرده است.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، کاریری نوشته است:” مشکل بیمه طلایی فرهنگیان چه شد؟ چرا نباید ما هم مانند کارمندان بانک و هر ارگان دیگر بیمه تکیملی داشته باشیم؟

ادامه مطلب ...
۲ دی ۹۴
۶ اقدام برای رفاه معلمان/ بیمه طلایی «صندوقی» شد

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در برنامه رادیویی ایران در خصوص عدم اعمال مدرک دوم فرهنگیان در حکم کارگزینی آنها، اظهار داشت: در جریان این موضوع هستم و سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور بخشنامه‌ای صادر کرده است و پیگیر حل این موضوع هستیم و امیدوارم این مشکل برای فرهنگیان مرتفع شود تا معلمان بتوانند با انگیزه بالاتر برای رفتن به مقاطع بالاتر تحصیل کنند.

ادامه مطلب ...
۲۴ شهریور ۹۴
طلب ۱۵۹میلیارد تومانی بیمه طلایی از آموزش و پروش

مدیر عامل بیمه آتیه سازان حافظ با اشاره به اینکه مشکلی در ارائه خدمات بیمه تکمیلی به فرهنگیان وجود ندارد، گفت: بدهی ۱۵۹ میلیارد تومانی آموزش و پرورش مربوط به گذشته است اما هنوزپرداخت نشده است.دکتر سید مرتضی ادیانی در گفتگو با خبرنگار مهر، افزود: در حال حاضر وزارت آموزش و پرورش یکی از سازمان هایی است که به شرکت آتیه سازان در قبال حق بیمه افراد تحت پوشش خودش بدهکار است که میزان طلب ما از این وزارتخانه ۱۵۹ میلیارد تومان است.

ادامه مطلب ...
۱۳ خرداد ۹۴
ﻣﺎﺟﺮاﻱ ﺑﻴﻤﻪ ﺗﻜﻤﻴﻠﻲ ﻓﺮﻫﻨﮕﻴﺎﻥ و روایتی از ﻣﺠﻮﺯﻫﺎﻱ ﻣﻮﺭﺩﻧﻴﺎﺯ

ﺑﻪ ﮔﺰاﺭﺵ ﺧﺒﺮﻧﮕﺎﺭ اﺟﺘﻤﺎﻋﻲ ﺧﺒﺮﮔﺰاﺭﻱ ﺗﺴﻨﻴﻢ, ﻗﺮاﺭﺩاﺩ ﺑﻴﻤﻪ ﺗﻜﻤﻴﻠﻲ ﻓﺮﻫﻨﮕﻴﺎﻥ ﺩﺭ ﺳﺎﻝ ۹۴ ﺑﺎ ﺷﺮﻛﺖ ﺁﺗﻴﻪ ﺳﺎﺯاﻥ ﺣﺎﻓﻆ ﻣﻨﻌﻘﺪ ﺷﺪ و ﺑﺮ اﻳﻦ اﺳﺎﺱ اﻳﻦ ﺷﺮﻛﺖ ﺑﺮاﻱ ﺩﻭﻣﻴﻦ ﺳﺎﻝ ﻣﺘﻮاﻟﻲ ﻣﺴﻮﻟﻴﺖ ﺑﻴﻣﻪ ﺗﻜﻤﻴﻠﻲ ﻓﺮﻫﻨﮕﻴﺎﻥ ﺭا ﻣﺘﻮﻟﻲ ﺷﺪ.

ادامه مطلب ...
۱۰ خرداد ۹۴
همه آنچه باید ازبیمه طلایی فرهنگیان بدانید

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش‌وپرورش با اشاره به تشریج جزئیات بیمه تکمیلی فرهنگیان گفت: قرارداد بیمه تکمیلی فرهنگیان از اول خرداد به دو صورت چهار و ۱۲ ماهه با شرکت آتیه سازان حافظ منعقد و ‌بسته شماره ۲ به عنوان بسته نهایی بیمه تکمیلی فرهنگیان انتخاب شده است.

ادامه مطلب ...
۹ خرداد ۹۴
آخرین خبرها از بیمه طلایی فرهنگیان: قرارداد ۱۶ ماهه شد

مدیرعامل شرکت آتیه سازان حافظ با اشاره به جزئیات تفاهم‌نامه امضا شده ما بین این شرکت با وزارت آموزش و پرورش گفت: این تفاهم‌نامه به مدت ۱۶ ماه به امضا رسیده است.

ادامه مطلب ...
۷ خرداد ۹۴
بیمه طلایی فرهنگیان تا اول مهر تمدید شد

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، بیمه تکمیلی یا طلایی فرهنگیان آموزش و پرورش چند سالی هست که آموزش و پرورشی‌ها را تحت پوشش قرار داده است و در این بین هم فراز و فرودهایی داشته است.

ادامه مطلب ...
۳ خرداد ۹۴
سرانجام قرارداد جدید بیمه طلایی فرهنگیان به کجا رسید

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، قرارداد بیمه طلایی فرهنگیان با بیمه آتیه سازان حافظ ۳۱ اردیبهشت به اتمام رسید.از چند وقت گذشته در رابطه با قرارداد بیمه طلایی فرهنگیان در سال جدید اخبار مختلفی اعلام می‌شد.

ادامه مطلب ...
۲۸ اردیبهشت ۹۴
بیمه طلایی طی امروز و فردا نهایی می‌شود

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در خصوص بیمه طلایی گفت: فکر می‌کنم بیمه طلایی ظرف امروز و فردا نهایی شود و به دو بسته‌ای که قبلا گفته بودیم مورد اقبال همکاران قرار گرفته است و بسته دوم همین خدماتی است که امسال ارائه می‌شود و بسته شماره سه ویزیت و داروهای ارزان‌قیمت در آن نیست.به گزارش فارس، وی تصریح کرد: بسته شماره دو ۳۰ هزار تومان حق بیمه آن است که ۱۵ هزار تومان آن را بیمه شده و ۱۵ هزار تومان مابقی را دولت پرداخت خواهد کرد و بسته شماره سه ۲۵ هزار تومان است که ۱۵ هزار تومان آن را دولت و ۱۰ هزار تومان را بیمه شده پرداخت می‌کند.

ادامه مطلب ...
۱۳ اردیبهشت ۹۴
کاهش سهم دولت در بیمه طلایی فرهنگیان

به گزارش فارس، وزیر آموزش و پرورش در خصوص ضریب امتیازی به فرهنگیان بر اساس موضوع بند ۵ ماده ۶۸ قانون مدیریت خدمات کشوری، گفت: صرفه‌جویی‌هایی را در سایر هزینه‌ها در سال ۹۳ انجام دادیم و موفق شدیم ضرایب را برای همکاران ابتدایی یعنی حدود ۳۳۰ هزار نفر به ۱۳۰۰، ۱۵۰۰ رساندیم و از اول فروردین ۹۴ نیز ضرایب را برای سایر فرهنگیان اعمال می‌کنیم.

ادامه مطلب ...
۱۰ اردیبهشت ۹۴
مشکلات بیمه طلایی معلمان

بیمه طلایی در سال ۹۳ فراز‌وفرودهای بسیاری را داشت. عدم تمدید قرارداد با بیمه ایران و انعقاد قرارداد با بیمه آتیه سازان حافظ، کمبود مراکز طرف قرارداد و پرداخت هزینه‌های درمانی با تاخیر بسیار از فرازوفرودهای بیمه طلایی در سال ۹۳ بود.

ادامه مطلب ...

19 نظر برای «اخبار جزئیات بیمه طلایی فرهنگیان و معلمان»


 1. سارا

  باسلام
  میخواستم بدونم بیمه طلایی هزینه عینک رو تاچقدر پوشش میده واینکه ایا باید به عینک سازی های طرف قرداد بیمه طلایی مراجعه کنم یا اول هزینه شو بدم بعد از تعاونی اداره هزینه رو بگیرم

  پاسخ
 2. سمیه

  باسلام
  من بیمه ی طلایی داشتم اما برای گرفتن بیمه ی جدیدم را بگیرم مجبور به لغو بیمه ی طلایی ام شدم اما مدت زمان ثبت نام بیمه ی طلایی معلمان تمام شده بود بیمه ی الان من سلامت می باشد برای گرفتن بیمه ی بهتری باید چه کار کنم

  پاسخ
 3. علی رحیمی داربید

  باسلام .آموزش وپرورش ناحیه یک خرم آباد به وکالت ازمعلمان ماراتحت پوشش این بیمه برده
  حالا بنده فرزندم ازدواج کرده وشاغل است .لذاتمام مدارک لازم را تحویل اداره دادم .وتمام مراحل حذف انجام گرفت . نهایتا نامه شماره ۱۷۴۴/۷۲مورخ ۱۰/۲/۹۶ به آتیه سازان فرستادن
  فردی بنام مصطفی ازتحویل نامه خودداری کرد و بالحنی دورازاخلاق گفتند تاتمام مدارک ازدواج و گواهی اشتغال به کار فرزندت رانیاری . روی نامه اداره اقدام نمیکنیم؟!!!
  آیا من باید چند بار اسناد تحویل دهم تا یکنفرراحذف کنم؟؟!!!مگر آنهارا آموزش وپرورش تحویل اداره نداده ام تا اداره بیمه گری استان و حسابداری و تعاون .وظیفه خودرا انجام دهند .
  لطفا مارا توجیه فرمایید …
  اگر فرزندی بعدازازدواج شاغل نباشد . گواهی از کجا بیاره؟؟؟!!!!!
  بنده نمیخواهم فرزندم تحت پوشش باشد .
  باید کی راببینم؟؟؟!!!!

  پاسخ
 4. مهدی

  سوال در مورد بیمه معلمان. میخواستم بدونم معلمها تو دهه 60 در تهران از چه بیمه ای برخوردار بودند. برای استعلام از سابقه بیمه مذکور باید به چه ارگانی رجوع کرد؟ اگه آدرس یا سایتشم بگید ممنون میشم. خیلی مهمه برام.

  پاسخ
 5. شیرزاد سیفی

  با سلام متاسفانه بیمه تکمیلی جدید ثبت نام کرده ایم با اینکه دو ماه متوالی از حقوقم داره کسر میشه ولی هنوز اسمم در بیمه وجود نداره پس این چه مساعدتی است آیا این کلاهبرداری نیست منو به امور واهی ترغیب کردند ولی الان که مکیخوام از مزایای آن بهرهمند شوم خبری نیست کسی هم پیگیر نیست به همکارانم هم توصیه میکنم که حذف کنند اصلا بیمه اتیه سازان حافظ مناسب نیست .

  پاسخ
 6. مریم

  برای گرفتن پول بیمه مراجعه کردم گفتند تا 5ماه وقت دارین، در صورتیکه تاریخ سونو و ویزیت من 1394/12/9بوده و 5 روز از تاریخش گذشته.حالا باید چطوری مبلغ بیمه رو بگیرم لطفا راهنمایی کنید.ضمنا من شاغل آموزش و پرورش هستم

  پاسخ
 7. محمد

  به اختصار عرض میکنم خردادیک میلیون حقوق گرفتم ولی برای خلاصی فرزندم از درد دندان های چند ماهه ی گذشته تا حالا برای کارای جزئی روی ۳ تا از دندوناش فعلأ یک میلیون و دویست پرداختم هنوزم کار دندوناش تمام نشده بماند که انسان زنده برای زنده موندن فقط دندون سالم براش کافی نیست حالا خودتون تا آخر بخونید چه بدبختی هایی دامن معلم کشور را گرفته

  پاسخ
  • ناهید میری

   با سلام متاسفانه به دلیل سهل انگاری خودم از ثبت نام در بیمه طلایی باز موندم وبخش تعاون اداره ما اظهار مکنه فقط در مهر 96 عضو گیری جدید انجام می شه آیا تا اون موقع راه دیگه ای وجود داره

   پاسخ

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.