اخبار جزئیات بیمه طلایی فرهنگیان و معلمان

۱۷۳ روز قبل ۲۱ نظر

آخرین جزئیات بیمه طلایی فرهنگیان و معلمان

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه آخرین اخبار در مورد وضعیت جزئیات بیمه طلایی فرهنگیان در اسرع وقت منتشر خواهد شد

فهرست اخبار جزئیات بیمه طلایی فرهنگیان و معلمان موجود در این صفحه :


۳ دی ۱۳۹۷
قرارداد بیمه تکمیلی فرهنگیان ایثارگر شاغل امضا شد
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از امضای قرارداد بیمه تکمیلی فرهنگیان ایثارگر شاغل به همراه افراد تحت تکفل آنان با شرکت بیمه دی خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۱ آذر ۱۳۹۷
اعلام جزئیات بیمه تکمیلی فرهنگیان تا ۱۰ روز دیگر
معاون پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه جزئیات بیمه تکمیلی کمتر از ۱۰ روز دیگر به عموم فرهنگیان اعلام می‌شود، گفت: ۳ گزینه به فرهنگیان پیشنهاد می‌دهیم و هر فرهنگی با توجه به سطح استفاده از خدمات و نوع خدمات، یکی از این ۳ گزینه را انتخاب می‌کند.
ادامه مطلب ...
۷ آذر ۱۳۹۷
شرایط تمدید بیمه تکمیلی فرهنگیان
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش شروط عقد قرارداد با بیمه‌ها برای بیمه تکمیلی فرهنگیان را اعلام کرد.
ادامه مطلب ...
۵ آذر ۱۳۹۷
بیمه تکمیلی فرهنگیان یک ماه دیگر تمدید شد
مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از تمدید دوباره بیمه تکمیلی فرهنگیان تا پایان آذر ماه امسال خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۳ آبان ۱۳۹۷
چگونگی خدمات رسانی بیمه طلایی و انتقادات وارد بر آن
وزیر اسبق آموزش و پرورش درباره چگونگی خدمات رسانی بیمه طلایی و انتقادات وارد بر آن توضیح داد.دولت یاری به گزارش خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ بیمه تکمیلی یکی از چالش‌های اصلی فرهنگیان محسوب می‌شود که اغلب نسبت به خدمات رسانی این بیمه با مشکلاتی مواجه هستند، بر همین اساس مسئولان وقت آموزش و پرورش در هر دوره برای خدمت‌رسانی در این حوزه و کمک به فرهنگیان اقداماتی انجام داده‌اند که گاه مسیر فعالیت چندان مقبول فرهنگیان واقع نشده است یا تعرفه‌های بالای پزشکی باعث نارضایتی می‌شود.
ادامه مطلب ...
۹ آبان ۱۳۹۷
تعیین تکلیف قرار داد جدید بیمه تکمیلی فرهنگیان تا نیمه آبان ماه
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش در واکنش به انتقادات وارده به طرح معلم تمام وقت گفت: اگر افراد این طرح را مطالعه کنند از زیر و بم آن آگاه می‌شوند. منتقدان به دنبال این هستند که اقتدار خود در فضای رسانه حوزه آموزش و پرورش را حفظ کنند.
ادامه مطلب ...
۱ آبان ۱۳۹۷
قرارداد بیمه تکمیلی فرهنگیان یک ماه تمدید شد
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش از تمدید بیمه تکمیلی فرهنگیان به مدت یک ماه خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۶ مهر ۱۳۹۷
تعیین تکلیف بیمه تکمیلی فرهنگیان تا هفته آینده
 معوقه ۱۰۰ میلیارد تومانی آموزش و پرورش به بیمه آتیه‌سازانمعاون توسعه و پشتیبانی آموزش و پرورش از تعیین تکلیف بیمه تکمیلی فرهنگیان برای دوره جدید تا پایان هفته آینده خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۰ فروردین ۱۳۹۷
بازنگری بیمه تکمیلی فرهنگیان
مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از بازنگری در بیمه تکمیلی فرهنگیان خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۴ اسفند ۱۳۹۶
تغییر شکل بیمه تکمیلی فرهنگیان از سال ۹۷
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش ضمن اعلام اینکه یکی از اولویت‌های ما در سال ۹۷ تغییر شکل بیمه تکمیلی درمان فرهنگیان است گفت: چند پیشنهاد را آماده کرده‌ایم و از دانش افرادی که اهل فن و خبره هستند استفاده کردیم تا یکی از این پیشنهادات موجود را از اوایل سال ۹۷ اجرا کنیم و از این وضعیت خارج شویم.
ادامه مطلب ...
۱ آذر ۱۳۹۶
احتمال اعمال بیمه طلایی بازنشستگان فرهنگیان در بودجه ۹۷
خبرگزاری شبستان: سخنگوی دولت گفت: اگر امکان اعمال بیمه طلایی برای بازنشستگان فرهگیان وجود داشته باشد آن را در بودجه ۹۷ خواهیم گنجاند.
ادامه مطلب ...
۱۵ شهریور ۱۳۹۶
بررسی بیمه‌طلایی فرهنگیان همچنان ادامه دارد
خبرگزاری ایسنا : وزیر آموزش و پرورش گفت: جلساتی در زمینه بیمه طلایی فرهنگیان برگزار شده است که همچنان ادامه دارد.
ادامه مطلب ...
۶ فروردین ۱۳۹۶
حل مشکلات بیمه تکمیلی فرهنگیان
خبرگزاری تسنیم : فخرالدین دانش آشتیانی اظهار کرد : از مهمترین تغییراتی که باید در وزارت آموزش و پرورش رخ دهد آن است که سطح تصدی‌گریها کاهش یابد. در این حوزه کارگروهی تشکیل و درسال جاری تصمیم برآن گرفته شد که علاوه بر ساماندهی نیروی انسانی، صرفه جویی در هزینه‌کرد بودجه، اصلاح ساختار و تشکیلات اداری نیز در دستور کار قرار گیرد.
ادامه مطلب ...
۲۷ مهر ۱۳۹۵
ارتقای ۳۰ درصدی بهره‌وری بیمه تکمیلی فرهنگیان
خبرگزاری ایسنا : مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از افزایش ۳۰ درصدی بهره‌وری بیمه تکمیلی فرهنگیان در روش صندوقی خبر داد و گفت: از سال گذشته تا کنون بیش از ۱۵ میلیون سند پزشکی مورد رسیدگی قرار گرفته است.
ادامه مطلب ...
۲۴ شهریور ۱۳۹۵
تمدید یک‌ساله بیمه طلایی فرهنگیان
خبرگزاری صدا و سیما: معاون پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: آموزش و پرورش امسال معلم حق التدریس جدید نمی پذیرد و کسری معلم را با اضافه کاری معلمان رسمی جبران می کند.
ادامه مطلب ...
۲۰ شهریور ۱۳۹۵
ارائه خدمات رایگان درمان ناباروری در قرارداد جدید بیمه تکمیلی فرهنگیان
خبرگزاری فارس : معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش گفت: خدمات رایگان درمان ناباروری در تمام مراحل تشخیص، درمان و تامین دارو از جمله مزایای قرارداد جدید بیمه تکمیلی فرهنگیان است که بدون سقف ارائه می شود.
ادامه مطلب ...
۲۳ مرداد ۱۳۹۵
عدم کاهش تعهدات "بیمه طلایی" فرهنگیان در سال جدید
خبرگزاری ایسنا: دیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه قرارداد بیمه تکمیلی فرهنگیان ۳۱ شهریور ماه به اتمام می رسد، گفت: در قرارداد جدید از تعهدات فعلی کاسته نمی‌شود و افزایش حداقلی در تعهدات بیماران صعب العلاج داریم.
ادامه مطلب ...
۲۳ مرداد ۱۳۹۵
افزایش حق بیمه فرهنگیان در سال ۹۵
خبرگزاری تسنیم: معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش گفت: حق بیمه فرهنگیان در سال ۹۵ به ۱۷هزار تومان افزایش می‌یابد.
ادامه مطلب ...
۱۹ مرداد ۱۳۹۵
معلم حق التدریس جدید نمی پذیریم/ تمدید بیمه طلایی فرهنگیان
خبرگزاری صدا و سیما: معاون پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش: امسال معلم حق التدریس جدید نمی پذیریم و کسری معلمان را با اضافه کاری معلمان رسمی جبران می کنیم.
ادامه مطلب ...
۱۸ مرداد ۱۳۹۵
نظام رتبه‌بندی معلمان «بایگانی» و بیمه طلایی معلمان «زمین‌گیر» شده
خبرگزاری فارس: نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: پاداش پایان خدمت معلمان از سال ۹۳ پرداخت نشده و نظام رتبه‌بندی واقعی معلمان هم بایگانی شده و بیمه طلایی زمین‌گیر شده است.
ادامه مطلب ...
۲۸ تیر ۱۳۹۵
رسیدگی به بیش از ١٢ میلیون پرونده بیمه طلایی فرهنگیان
باشگاه خبرنگاران جوان : معاون اداره کل پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از ۱۲ میلیون پرونده بیمه‌ای فرهنگیان طی یک سال گذشته خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵
۷۶ درصد معلمان بهره‌مند از بیمه طلایی هستند
 مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: ۷۶ درصد جامعه فرهنگی و معلمان استان اردبیل تحت پوشش بیمه طلایی هستند.
ادامه مطلب ...
۴ اردیبهشت ۱۳۹۵
ضرورت رسیدگی به عدم انعقاد قرارداد بیمارستان‎ها با بیمه طلایی فرهنگیان
خبرگزاری فارس: فرماندار بروجرد گفت: مسئولان مربوطه به عدم انعقاد قرارداد بیمارستان‎های دولتی این شهرستان با بیمه طلایی فرهنگیان رسیدگی کنند.
ادامه مطلب ...
۲۸ فروردین ۱۳۹۵
سقف بیمه فرهنگیان برای چه کسانی برداشته شده است؟
باشگاه خبرنگاران جوان: با توجه به نارضایتی تعداد اندکی از فرهنگیان درباره بیمه طلایی، این موضوع را از مسئولان جویا شدیم.
ادامه مطلب ...
۱۸ بهمن ۱۳۹۴
بیماری های خاص تحت پوشش بیمه تکمیلی فرهنگیان قرار گرفت
 خبرگزاری خبرآنلاین : کاریری نوشته است:" من معلم هستم و متاسفانه یک بیماری خاص دارم که بیمه تکمیلی داروها و هزینه ها را پرداخت نمیکنه. چرا مسئولان توجهی ندارند" در همین زمینه سید محمد بطحایی معاون پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از حذف سقف پرداخت هزینه‌های بیمه تکمیلی فرهنگیان و پوشش بیمه‌ای داروهای بیماری‌های خاص خبرداد.
ادامه مطلب ...
۱۰ بهمن ۱۳۹۴
بیمه تکمیلی به روش صندوقی با حداقل نرخ افزایش حق بیمه
باشگاه خبرنگاران جوان: به گزارش خبرنگار  حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ سید محمد بطحایی معاون توسعه ،مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در گفت و گو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان گفت : در سال های گذشته بحث بیمه طلایی فرهنگیان به روش بیمه ای انجام و اقداماتی ارائه شد اما متاسفانه درهمان زمان به علت پرداخت نشدن حق بیمه به شرکت های بیمه ای ،وزارت آموزش و پرورش حدود ۴۰۰ میلیارد تومان بدهی داشت که بعد از کارشناسی های بسیار توسط تیم های مختلف، روش بیمه ای قبلی در بیمه تکمیلی به روش صندوقی تغییر یافت و هم اکنون در ۷۴۰ منطقه سراسر کشور با کار گرفتن اسناد پزشکی انجام می شود.
ادامه مطلب ...
۳۰ دی ۱۳۹۴
واکنش اموزش و پرورش به گزارش بیمه طلایی فرهنگیان
خبر آنلاین : وزارت آموزش و پرورش به گزارشی درباره بیمه طلایی فرهنگیان که در خبرآنلاین منتشر شده بود واکنش نشان داد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، متن این جوابیه در زیر آمده است: با توجه به سیاست های وزارت آموزش و پرورش مبنی بر ارائه بهترین خدمات بیمه ای به فرهنگیان، اولین قرارداد بیمه طلایی از تاریخ اول اردیبهشت ماه سال ۸۹ با شرکت بیمه ایران منعقد و طی ۴ سال متوالی این قرارداد با شرکت مذکور منعقد و اجرا شد.
ادامه مطلب ...
۲۰ دی ۱۳۹۴
سند تحول بنیادین آموزش و پرورش مُرکب روی کاغذ است
خبرگزاری فارس : حجت‌الاسلام والمسلمین علیرضا سلیمی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، اظهار داشت: گلایه‌هایی نسبت به مسائل آموزش و پرورش داریم. وی افزود: یکی از گلایه‌ها عدم پرداخت سرانه مدارس است
ادامه مطلب ...
۸ دی ۱۳۹۴
بیمه طلایی فرهنگیان تغییر کرد/ هزینه ها مستقیم پرداخت می شود
خبرگزاری خبرآنلاین : روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که امسال شیوه بیمه تکمیلی فرهنگیان تغییر کرده است. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، کاریری نوشته است:” مشکل بیمه طلایی فرهنگیان چه شد؟ چرا نباید ما هم مانند کارمندان بانک و هر ارگان دیگر بیمه تکیملی داشته باشیم؟
ادامه مطلب ...
۲ دی ۱۳۹۴
۶ اقدام برای رفاه معلمان/ بیمه طلایی «صندوقی» شد
خبرگزاری فارس : به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در برنامه رادیویی ایران در خصوص عدم اعمال مدرک دوم فرهنگیان در حکم کارگزینی آنها، اظهار داشت: در جریان این موضوع هستم و سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور بخشنامه‌ای صادر کرده است و پیگیر حل این موضوع هستیم و امیدوارم این مشکل برای فرهنگیان مرتفع شود تا معلمان بتوانند با انگیزه بالاتر برای رفتن به مقاطع بالاتر تحصیل کنند.
ادامه مطلب ...
۲۴ شهریور ۱۳۹۴
طلب ۱۵۹میلیارد تومانی بیمه طلایی از آموزش و پروش
خبرگزاری مهر : مدیر عامل بیمه آتیه سازان حافظ با اشاره به اینکه مشکلی در ارائه خدمات بیمه تکمیلی به فرهنگیان وجود ندارد، گفت: بدهی ۱۵۹ میلیارد تومانی آموزش و پرورش مربوط به گذشته است اما هنوزپرداخت نشده است.دکتر سید مرتضی ادیانی در گفتگو با خبرنگار مهر، افزود: در حال حاضر وزارت آموزش و پرورش یکی از سازمان هایی است که به شرکت آتیه سازان در قبال حق بیمه افراد تحت پوشش خودش بدهکار است که میزان طلب ما از این وزارتخانه ۱۵۹ میلیارد تومان است.
ادامه مطلب ...
۱۳ خرداد ۱۳۹۴
ﻣﺎﺟﺮاﻱ ﺑﻴﻤﻪ ﺗﻜﻤﻴﻠﻲ ﻓﺮﻫﻨﮕﻴﺎﻥ و روایتی از ﻣﺠﻮﺯﻫﺎﻱ ﻣﻮﺭﺩﻧﻴﺎﺯ
خبرگزاری تسنیم : به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم, قرارداد بیمه تکمیلی فرهنگیان در سال ۹۴ با شرکت ﺁتیه سازان حافظ منعقد شد و بر این اساس این شرکت برای دومین سال متوالی مسولیت بیمه تکمیلی فرهنگیان را متولی شد.
ادامه مطلب ...
۱۰ خرداد ۱۳۹۴
همه آنچه باید ازبیمه طلایی فرهنگیان بدانید
پایگاه جامع اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش : معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش‌وپرورش با اشاره به تشریج جزئیات بیمه تکمیلی فرهنگیان گفت: قرارداد بیمه تکمیلی فرهنگیان از اول خرداد به دو صورت چهار و ۱۲ ماهه با شرکت آتیه سازان حافظ منعقد و ‌بسته شماره ۲ به عنوان بسته نهایی بیمه تکمیلی فرهنگیان انتخاب شده است.
ادامه مطلب ...
۹ خرداد ۱۳۹۴
آخرین خبرها از بیمه طلایی فرهنگیان: قرارداد ۱۶ ماهه شد
پایگاه جامع اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش : مدیرعامل شرکت آتیه سازان حافظ با اشاره به جزئیات تفاهم‌نامه امضا شده ما بین این شرکت با وزارت آموزش و پرورش گفت: این تفاهم‌نامه به مدت ۱۶ ماه به امضا رسیده است.
ادامه مطلب ...
۷ خرداد ۱۳۹۴
بیمه طلایی فرهنگیان تا اول مهر تمدید شد
خبرگزاری فارس : به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، بیمه تکمیلی یا طلایی فرهنگیان آموزش و پرورش چند سالی هست که آموزش و پرورشی‌ها را تحت پوشش قرار داده است و در این بین هم فراز و فرودهایی داشته است.
ادامه مطلب ...
۳ خرداد ۱۳۹۴
سرانجام قرارداد جدید بیمه طلایی فرهنگیان به کجا رسید
خبرگزاری تسنیم : به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، قرارداد بیمه طلایی فرهنگیان با بیمه آتیه سازان حافظ ۳۱ اردیبهشت به اتمام رسید.از چند وقت گذشته در رابطه با قرارداد بیمه طلایی فرهنگیان در سال جدید اخبار مختلفی اعلام می‌شد.
ادامه مطلب ...
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴
بیمه طلایی طی امروز و فردا نهایی می‌شود
پایگاه جامع اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش : معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در خصوص بیمه طلایی گفت: فکر می‌کنم بیمه طلایی ظرف امروز و فردا نهایی شود و به دو بسته‌ای که قبلا گفته بودیم مورد اقبال همکاران قرار گرفته است و بسته دوم همین خدماتی است که امسال ارائه می‌شود و بسته شماره سه ویزیت و داروهای ارزان‌قیمت در آن نیست.به گزارش فارس، وی تصریح کرد: بسته شماره دو ۳۰ هزار تومان حق بیمه آن است که ۱۵ هزار تومان آن را بیمه شده و ۱۵ هزار تومان مابقی را دولت پرداخت خواهد کرد و بسته شماره سه ۲۵ هزار تومان است که ۱۵ هزار تومان آن را دولت و ۱۰ هزار تومان را بیمه شده پرداخت می‌کند. بطحایی افزود: به جهت اینکه کیفیت را بالا ببریم به روش صندوقی عمل خواهیم کرد و روش صندوقی معنی است که ریسک بیمه را خودمان می‌پذیریم تا کیفیت بیمه بالا رود و مشکلاتی که سال گذشته همکاران ما داشتند و مراکز درمانی کم بود و هزینه می‌کردند در روش صندوقی برطرف شده یا خیلی کاهش پیدا می‌کند. معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: در روش صندوقی دیگر شرکت بیمه‌گذار فرقی نمی‌کند و آن یک حق‌العملی از ما دریافت کرده و اسناد پزشکی ما را رسیدگی می‌کند و هزینه بیمه شده را پرداخت می‌کند. وی افزود: ما به همکاران خود بسته شماره سه را پیشنهاد می‌کنیم چرا که الان بیمه پایه توسعه خیلی خوبی داشته و قالب موارد ویزیت و داروهای ارزان‌قیمت از طریق همان بیمه پایه پذیرفته می‌شود. بنابراین پیشنهادمان به همکاران این است که بسته شماره سه را انتخاب کنند که سهمیه بیمه شده کمتر از بسته شماره ۲ است. بطحایی در خصوص مطالبات بیمه آتیه‌سازان گفت: الان مشکل حل شده و بخشی را پرداخت کرده‌ایم و بخشی را نیز به توافق رسیده‌ایم تا پرداخت کنیم.  برای مشاهده آخرین اخبار جزئیات بیمه طلایی فرهنگیان و معلمان اینجا کلیک نمایید
ادامه مطلب ...
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴
کاهش سهم دولت در بیمه طلایی فرهنگیان
خبرگزاری فارس : به گزارش فارس، وزیر آموزش و پرورش در خصوص ضریب امتیازی به فرهنگیان بر اساس موضوع بند ۵ ماده ۶۸ قانون مدیریت خدمات کشوری، گفت: صرفه‌جویی‌هایی را در سایر هزینه‌ها در سال ۹۳ انجام دادیم و موفق شدیم ضرایب را برای همکاران ابتدایی یعنی حدود ۳۳۰ هزار نفر به ۱۳۰۰، ۱۵۰۰ رساندیم و از اول فروردین ۹۴ نیز ضرایب را برای سایر فرهنگیان اعمال می‌کنیم.
ادامه مطلب ...
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴
مشکلات بیمه طلایی معلمان
پایگاه جامع اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش : بیمه طلایی در سال ۹۳ فراز‌وفرودهای بسیاری را داشت. عدم تمدید قرارداد با بیمه ایران و انعقاد قرارداد با بیمه آتیه سازان حافظ، کمبود مراکز طرف قرارداد و پرداخت هزینه‌های درمانی با تاخیر بسیار از فرازوفرودهای بیمه طلایی در سال ۹۳ بود.
ادامه مطلب ...

۲۱ نظر برای اخبار جزئیات بیمه طلایی فرهنگیان و معلمان

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید