سوالات مصاحبه آزمون استخدامی دیوان عدالت اداری

۲ نظر

سوالات مصاحبه آزمون استخدامی دیوان عدالت اداری

این صفحه بنا به درخواست کاربران برای مجتمع کردن دیدگاههای کاربران عزیز در مورد آزمونهای استخدامی دیوان عدالت اداری طراحی شده است. به همین منظور تمام تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه، سوالات روانشناسی، سوالات روانشناختی، مراحل معاینات پزشکی، سوالات ارسالی کاربران و سایر تجربیات در همین صفحه تعبیه شده است. به مرور نیز به تعداد این صفحات اضافه میشود.کاربران عزیز توجه نمایید به دلیل طولانی نشدن تجربیات در یک صفحه و اینکه صفحه مورد نظر به راحتی قابل مطالعه باشد این تجربیات در چندین صفحه آورده شده است.
لطفا دوستان عزیزی که در آزمون استخدامی دیوان عدالت اداری شرکت کرده اند تجربیات خود را اینجا برای استفاده عموم کاربران ذکر کنند.

فهرست مطالب صفحه
جهت مشاهده مطالب روی پیوست های زیر کلیک کنید


صفحات مصاحبه آزمون استخدامی دیوان عدالت اداری
منابع مطالعاتی برای مصاحبه
در این بخش تمام منابع مطالعاتی برای مصاحبه آزمونهای استخدامی شامل مصاحبه عقیدتی و سیاسی، روانشناختی، تخصصی و ... گردآوری شده است. شما میتوانید با مراجعه به هر لینک مورد نظر مطالب موجود را مطالعه نمایید.


برای مشاهده تجربیات سایر سازمانها و بانکها اینجا کلیک کنید

ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۲ نظر برای سوالات مصاحبه آزمون استخدامی دیوان عدالت اداری

 • M
  Maede sattari
  ۳ بهمن ۱۳۹۷، ۰۰:۳۴
  بسیار عالی
  • ز
   زهره
   ۱ آبان ۱۳۹۶، ۱۳:۲۷
   123:
   سلام وقت تون بخیر دو سوال داشتم دررابطه باازمون استخدامی قوه قضاییه
   ‌من رشتم ارشد مدیریت آموزشی است شما زدید مدیریت تمام گرایش ها مدیریت آموزشی وهم شامل میشه یانه من فقط میتونم توحیطه علوم‌تربیتی شرکت کنم
   دوم اینکه منابع استخدامی و ازکجا میتونم تهیه کنم آیا داخل سایت استخدامی معرفی منابع وداره یاخیر
   ممنون اگه راهنمایی کنید

   لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

   ثبت پاسخ