زمانبندی بررسی مدارک و مصاحبه تخصصی سازمان اداری و استخدامی کشور

۷۷۲ روز قبل

باتوجه به مجوز شماره ۱۱۴۷۲۵۷ مورخ ۹۶/۲/۱۱سازمان اداری و استخدامی کشور درخصوص آزمون استخدام پیمانی مورخ ۹۶/۶/۳ در وزارت متبوع و باعنایت به اعلام نتیجه معرفی شدگان چند برابر ظرفیت در تاریخ ۱۳۹۶/۷/۵ از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، به پیوست فرم های مربوط به ارزیابی مدارک و مستندات داوطلب قبل از مصاحبه(۷ برگ) ،ترکیب پیشنهادی اعضای ستاد (۲ برگ) و سیر مراحل آزمون استخدامی ارسال می­گردد. خواهشمند است ضمن دقت لازم و استفاده از تجربیات سنوات قبل و با عنایت به موارد ذیل اقدامات لازم بعمل آید .

تشکیل ستاد استانی با حضور مدیرکل محترم در اسرع وقت جهت تصویب برنامه های استانی
باعنایت به اعلام نتیجه از سوی سازمان سنجش آموزش کشور در تاریخ ۹۶/۷/۵ و به جهت عدم مراجعه حضوری معرفی شدگان به ادارات کل استانها اطلاعیه شماره یک در سامانه آن استان مبنی بر اعلام زمانبندی حضور معرفی شدگان جهت بررسی مدارک و مصاحبه تخصصی در اطلاعیه های بعدی اقدام گردد(قبل از اعلام نتیجه این اطلاعیه در سامانه استانی درج گردد)
در اطلاعیه شماره ۲ ،زمان ، مکان وچگونگی حضور معرفی شدگان اطلاع رسانی گردد.
برنامه زمانبندی جهت بررسی مدارک و مصاحبه تخصصی به نحوی تنظیم که شروع آن از روز شنبه۹۶/۷/۱۵ و پایان آن حداکثر روز یکشنبه ۹۶/۷/۳۰ باشد.(مدارک موردنیاز جهت بررسی مدارک برای حضور متقاضیان اعلام شود)

لازم به ذکر است که به جهت زمان بندی انجام شده جهت شروع دوره مهارت آموزی امکان تمدید زمان بررسی مدارک و مصاحبه وجود ندارد.

۵.باتوجه به اینکه حداکثر تا تاریخ ۹۶/۸/۵ می بایست اطلاعات اصلاحی احتمالی داوطلبان معرفی شده و نمرات مصاحبه تخصصی در سامانه ارائه شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور ثبت و تایید گردد؛ مقتضی است برنامه ریزی لازم را معمول دارند.

۶. در هنگام بررسی مدارک پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت، تاکید می گردد «دقت لازم در بررسی شرایط سنی ، بومی­ بودن، شرایط دامنه پذیرش ، تاریخ فارغ التحصیلی ، کارت پایان خدمت یا معافیت دائم ، سهمیه ها بخصوص سهمیه رزمنده و فرزند رزمنده و... بعمل آید .

تذکر : باتوجه به ضیق وقت و عدم امکان تغییر نمرات مصاحبه و با عنایت به تاثیر آن در سرنوشت داوطلبین ، نهایت دقت در خصوص موارد مذکور ازجمله : بررسی و تائید مدارک ، نمره مصاحبه و... صورت پذیرد . بدیهی است پس از ثبت نمرات مصاحبه و سایر تغییرات در سامانه امکان اصلاح مجدد وجود نخواهد داشت .

برای مشاهده آخرین اخبار استخدام سازمان اداری و استخدامی اینجا کلیک نمایید

 

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید