استخدام سازمان اداری و استخدامی سال ۹۸(خبر جدید)

۲۵ روز قبل ۲۰۰۲ نظر

اخبار استخدام سازمان اداری و استخدامی

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

راهنمای آمادگی برای آزمون های فراگیر و آموزش و پرورش (سوالات عمومی و تخصصی)

سوالات عمومی اصل دفترچه آزمون های استخدامی سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی (شامل آزمونهای آموزش و پرورش سال ۹۴ و ۹۵ و فراگیر ۱ و ۲ و ۳ و …)

دانلود دفترچه سوالات آزمونهای فراگیر ۱و ۲ و ۳ با پاسخنامه تشریحی

برای دانلود سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنید

لینکهای مفید

لینکهای مفید

  • برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات آزمون سازمان اداری و استخدامی اینجا کلیک کنید.
  • برای دانلود دفترچه های آزمون فراگیر چهار ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید
  • برای دانلود اصل سوالات عمومی آزمون های استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید.
  • برای دانلود سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنید.
  • برای دانلود دفترچه سوالات آزمون فراگیر ۱ و۲ و ۳ با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید.
  • برای دانلود کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش به همراه بودجه‌بندی دروس، منابع مطالعاتی آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
  • برای دانلود دفترچه های آزمون ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید.
  • برای مشاهده درصدها و کارنامه های کاربران شرکت کننده در آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
  • برای مشاهده صفحه بحث و تبادل اطلاعات در مورد سوالات آزمون های استخدامی اینجا کلیک کنید.
  • برای دریافت آخرین اخبار و آگهی های استخدامی سازمان اداری و استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید.

 

ضمن آرزوی موفقیت تیم ای-استخدام برای شرکت کنندگان آزمون استخدام سازمان اداری و استخدامی، لطفا تجربه های خود را در دیدگاههای همین صفحه به اطلاع دوستان خود رسانده و با هم تبادل اطلاعات نمایید.

کاربران عزیز توجه داشته باشید تمامی اخبار در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد در صورتی که تمایل دارید به محض اعلام خبردار شوید در کانال تلگرام ای-استخدام عضو شوید

برای عضویت در کانال تلگرام اینجا کلیک کنید

خبر ۷ اردیبهشت ۹۸ -خبر جدید استخدامی رئیس سازمان استخدامی و اداری کشور

رئیس سازمان استخدامی و اداری کشور گفت: سهم دولت از استخدام های کشور ۱۵ درصد ارزیابی می شود که در قالب بخش عمومی و با همراهی نیروهای مسلح صورت می گیرد.


 برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۶ اسفند ۹۷ - دولت سالانه ۴۵ هزار نیروی جدید استخدام می کند

رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور گفت: با توجه به اینکه هدف کوچک سازی دولت را مجلس طبق ماده ۲۸ قانون برنامه تکلیف کرده است، متناسب با خروجی ها دولت هر ساله تعدادی نیروی جدید استخدام می کند که بطور معمول بین ۴۰ تا ۴۵ هزار نفر است.

 برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۹ اسفند ۹۷ - ارسال لایحه جامع اداری و استخدامی قوه قضائیه به دولت

معاون حقوقی قوه قضائیه از ارسال لایحه جامع اداری و استخدامی قوه قضائیه به دولت خبر داد.به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی معاونت حقوقی قوه قضائیه، ذبیح اهل خدائیان معاون حقوقی قوه قضائیه از ارسال لایحه جامع اداری استخدامی قوه قضائیه به دولت خبر داد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۲۴ دی ۹۷ - انتشار آگهی استخدام ۵ هزار کارمند جدید دولت در هفته آینده

رئیس سازمان اداری و استخدامی از انتشار اطلاعیه برای به کارگیری ۵ هزار کارمند جدید دولت در هفته آینده خبر داد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۱۷ آذر ۹۷ - تبدیل وضعیت نیروهای پیمانی دولت منوط به سیاست‌های اداری و استخدامی کشور است

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش گفت: تبدیل وضعیت نیروهای پیمانی دولت منوط به تصمیمات و سیاست‌های اداری و استخدامی کشور است.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۷ آذر ۹۷ - موافقت نمایندگان با فوریت تعیین تکلیف قانون حاکم بر امور استخدامی دانشگاه ها

نمایندگان با یک فوریت طرح قانونی تعیین تکلیف قانون حاکم بر امور استخدامی دانشگاه های غیردولتی و آزاد اسلامی موافقت کردند.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۲۴ مهر ۹۷ - اصلاح امور اداری کشور یکی از برنامه های سازمان امور استخدامی است

رئیس سازمان اموری استخدامی و اداری کشور گفت: یکی از برنامه های اصلی این سازمان، اصلاح امور اداری در کشور است.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۵ اردیبهشت ۹۷ -اطلاعیه در خصوص قبول شدگان آزمون استخدامیِ سازمان اداری و استخدامی کشور

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۷ فروردین ۹۷ - استخدام تنها با مجوز سازمان اداری و استخدامی امکان پذیر است

براساس ضوابط اجرایی قانون بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور که به تازگی به دستگاه های اجرایی ابلاغ شده، استخدام نیروی انسانی جدید تنها با مجوز سازمان اداری و استخدامی کشور امکان پذیر است.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۲۱ فروردین ۹۷ - جزئیات اصلاحیه طرح طبقه‌بندی مشاغل در آموزش‌وپرورش

سرپرست اداره کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش از ارائه اصلاحیه طرح طبقه‌بندی مشاغل به سازمان امور اداری استخدامی کشور تا پایان فروردین ماه خبر داد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۱۹ فروردین ۹۷ - ارسال نسخه نهایی تغییرات به سازمان اداری و استخدامی تا ۲ هفته دیگر

کاهش معاونت‌های آموزش و پرورش/ ارسال نسخه نهایی تغییرات به سازمان اداری و استخدامی تا ۲ هفته دیگر وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه تعداد معاونت‌های این وزارتخانه به ۵ معاونت کاهش پیدا می‌کند، گفت: تا ۲ هفته دیگر نسخه آخر این تغییرات نهایی شده و آماده ارسال به سازمان امور اداری و استخدامی می‌شود.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۹ بهمن ۹۶ - اطلاعیه پذیرفته شدگان چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر برای تکمیل مراحل استخدام

سازمان امور اداری و استخدامی کشور در اطلاعیه ای از پذیرفته شدگان چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور خواست طبق زمانبندی تعیین شده برای تکمیل سایر مراحل استخدامی مراجعه کنند. به گزارش روز دوشنبه خبرنگار اقتصادی ایرنا، در اطلاعیه سازمان امور اداری و استخدامی کشور آمده است که پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی که در آزمون ۳ شهریور ۱۳۹۶ شرکت کرده اند لازم است برای طی سایر مراحل آزمون همچون تکمیل فرم های گزینش با در دست داشتن مدارک مورد نیاز به ترتیب برادران در تاریخ ۱۱ اسفندماه و خواهران در تاریخ ۱۴ اسفند به هسته گزینش سازمان مراجعه کنند. پذیرفته شدگان با در دست داشتن چهار قطعه عکس پرسنلی، کپی آخرین مدرک تحصیلی و ۲ مقطع قبل از آن، اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی، اصل و تصویرکارت پایان خدمت یا معافیت(برادران)، گواهی مدارک ایثارگری(خانواده شهدا، جانبازان،آزادگان، رزمندگان و.....) و کارنامه چاپ شده از سایت می توانند از ساعت ۹ صبح الی ۱۶ بعداز ظهر به هسته گزینش سازمان به آدرس؛ تهران، خیابان شهید بهشتی، نبش خیابان میرعماد، شماره ۱۶، ساختمان شهید سلیمی، ساختمان الحاقی، طبقه سوم مراجعه کنند. به گزارش ایرنا از سازمان امورر اداری و استخدامی، عدم مراجعه فرد پذیرفته شده در مهلت مقرر، به منزله انصراف از استخدام در سازمان اداری و استخدامی کشور تلقی می شود و مسئولیت آن تنها بر عهده شخص خواهد بود. زمان انجام مصاحبه گزینش متعاقباً اعلام خواهد شد. پذیرفته شدگان می توانند جهت پاسخ گویی به سوالات با شماره تلفن ۸۵۳۵۱۵۹۲ هسته گزینش تماس حاصل کنند. منبع : خبرگزاری ایرنا

خبر ۴ بهمن ۹۶ - اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص نتایج چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور مورخ ۱۳۹۶/۶/۳

باعنایت به برگزاری چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در تاریخ ۱۳۹۶/۶/۳، نتایج آزمون استخدامی مربوط به دستگاههای اجرایی شامل: سازمان اداری و استخدامی کشور، سازمان ملی بهره وری ایران، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، مرکز پزشکی قانونی استان البرز، اداره کل هواشناسی استان البرز، سازمان بهزیستی استان البرز، اداره کل دامپزشکی استان البرز، اداره کل حفاظت محیط زیست استان البرز، سازمان سنجش آموزش کشور و بانک صنعت و معدن، که نتایج آنها نهایی شده است اعلام می گردد. لذا داوطلبان لازم است جهت اطلاع از سیر سایر مراحل استخدامی از روز یکشنبه ۹۶/۱۱/۸ به سایت اینترنتی دستگاه اجرایی ذیربط مراجعه نمایند. بدیهی است سایر دستگاههای اجرایی باقیمانده که فرآیند بررسی مدارک یا مصاحبه استخدامی آنها نهایی نشده است، متعاقباً اعلام خواهد شد.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

خبر ۸ آذر ۹۶ - ضوابط به‌کارگیری نیروی انسانی به صورت قرارداد کار معین ابلاغ شد

خبرگزاری ایلنا: سازمان اداری و استخدامی کشور طی بخشنامه‌ای از دستگاه‌های اجرایی خواست با ملاحظه و رعایت کامل قوانین و مقررات موجود در به کارگیری نیروی انسانی به صورت قرارداد کار معین (مشخص)، تقاضاهای خود را صرفا در موارد ضروری به این سازمان ارسال کنند.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۴ آذر ۹۶- اطلاعیه مصاحبه تخصصی در خصوص پذیرفته شدگان جدید سه برابرظرفیت آزمون استخدامی سازمان اداری و استخدامی کشور

قابل توجه پذیرفته شدگان جدید سه برابرظرفیت آزمون استخدامی سازمان اداری و استخدامی کشور که نتایج آنهادر تاریخ ۱۴/۸/۱۳۹۶ توسط سازمان سنجش آموزش کشور اعلام گردیده است. دعوت شدگان به مصاحبه براساس برنامه زمانی اعلام شده به جدول پیوست مراجعه فرمایند .زمان مصاحبه صبح از ساعت۱۲-۹ و بعداز ظهر از ساعت ۱۵-۱۳:۳۰ می باشد. عدم حضور در تاریخ اعلام شده به منزله انصراف تلقی می گردد. مصاحبه شوندگان ضروری است در روز مصاحبه مدارک ذیل را به همراه داشته باشند: ۱ قطعه عکس کپی کلیه مقالات چاپ شده یک جلد پایان نامه برای دارندگان مدرک تحصیلی فوق لیسانس و دکتری تصویرکلیه گواهینامه های مهارتی ،تخصصی و زبان انگلیسی کپی مدارک و مستندات در خصوص سوابق تجربی و پژوهشی مکان مصاحبه: تهران –خیابان شهید بهشتی نبش خیابان میرعماد -شماره ۱۶- ساختمان شماره۱ (ساختمان الحاقی-طبقه سوم) لطفاً جهت دریافت جدول زمانبندی اینجا را کلیک نمایید.

خبر ۳۰ آبان ۹۶ - اطلاعیه تغییر زمانبندی مصاحبه تخصصی استخدام سازمان اداری و استخدامی

بدینوسیله به اطلاع کلیه دعوت شدگان به مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی روز دوشنبه مورخ ششم آذر ماه سال ۱۳۹۶ (۱۳۹۶/۹/۶)سازمان اداری و استخدامی کشور می رساند، با عنایت به اینکه روز دوشنبه ششم آذر ماه سال ۱۳۹۶ مصادف با هشتم ربیع الاول، سالروز شهادت یازدهمین اختر تابناک امامت امام حسن عسگری(ع) و آغاز امامت حضرت مهدی (عج) تعطیل رسمی می باشد، لذا برنامه زمانی دعوت شدگان به مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی مذکور از روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۶/۹/۶ به روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۶/۹/۷تغییر پیدا می کند.

خبر ۱۴ آبان ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام اسامی چندبرابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶ به منظور انجام مصاحبه استخدامی

پیرواطلاعیه مورخ ۹۶/۰۷/۰۴ این سازمان، بدین‌وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که براساس اطلاعیه مذکور و نتایج مندرج درکارنامه آنهاجهت بررسی مدارک به‌دستگاه مربوطه‌معرفی گردیده‌و مدارک واطلاعات خوداظهاری آنها توسط دستگاه استخدام‌کننده بررسی و تایید گردیده می‌رساند، که براساس اعلام نتیجه بررسی مدارک از سوی دستگاه‌های اجرایی ذیربط (دستگاه‌های‌اجرایی استان‌البرز، سازمان‌پزشکی‌قانونی‌کشور، سازمان‌دامپزشکی کشور، وزارت‌امور خارجه، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، وزارت امور اقتصاد و دارایی، بانک مسکن، بانک سپه، بانک صنعت و معدن، ، سازمان بنادر و دریانوردی، سازمان ملی بهره‌وری ایران، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، سازمان اداری و استخدامی کشور، سازمان سنجش آموزش کشور، سازمان انتقال‌خون ایران، سازمان‌حسابرسی و موسسه‌آموزش عالی‌علمی- کاربردی‌صنعت آب‌وبرق) نتایج مربوط به معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت از بین داوطلبان واجد شرایط جهت انجام مصاحبه استخدامی در قالب کارنامه برروی سایت این سازمان به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است. لذا داوطلبان فوق‌الذکر می‌بایست با توجه به نتیجه مندرج در کارنامه خود و توضیحات‌ ذیل این اطلاعیه اقدام لازم معمول دارند. همچنین با توجه به اینکه مصاحبه‌های استخدامی اکثر دستگاههای فوق‌الاشاره‌از ابتدای هفته‌آینده شروع‌خواهد شد، لذا داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند در طول هفته جاری با مراجعه به سایت اطلاع‌رسانی دستگاه استخدام‌کننده ذیربط، از شرایط، زمان و مکان مصاحبه استخدامی خود مطلع شوند. توجه: • عدم مراجعه داوطلب معرفی شده برای انجام مصاحبه استخدامی در زمان و مکان تعیین شده، به منزله انصراف از ادامه روند استخدام بوده و داوطلب حق اعتراض و پی گیری نخواهد داشت. • از آن جایی که در مرحله بررسی اطلاعات خوداظهاری داوطلبان و مدارک آنها توسط دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط، تعداد محدودی از افراد معرفی شده فاقد شرایط احراز مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام از داوطلبان چهارمین آزمون متمرکز فراگیر بوده‌اند، لذا در هریک از شغل‌محل‌ها و سهمیه‌های استخدامی مربوط، نفرات بعدی با توجه به ترتیب نمرات فضلی و رتبه مکتسبه در سقف حداکثر سه برابر ظرفیت، انتخاب و جهت بررسی مدارک معرفی گردیده‌اند و تاکید می‌گردد انجام مصاحبه استخدامی با این افراد صرفاً در صورت تایید مدارک معرفی گردیده‌اند و تاکید می‌گردد انجام مصاحبه استخدامی با این افراد صرفاً در صورت تایید مدارک و اطلاعات ثبت‌نامی آنها امکان‌پذیر می‌باشد. بنابراین مسوولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن دفترچه ثبت‌نامی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعیین شده برعهده داوطلب می‌باشد. • بدیهی است در هر مرحله از آزمون، مسابقه و جذب محرز شود که داوطلب به اشتباه و یا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده و یا فاقد شرایط مندرج در دفترچه ثبت‌نامی است، داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتی در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می‌شود. تذکر: پذیرفته‌شدگان نهایی‌هریک ازسهمیه‌های آزاد، ایثارگران‌و معلولین‌عادی در سقف تعیین شده، صرفاً در صورت صحت مدرک و تایید اطلاعات ثبت‌نامی و به ترتیب نمرات فضلی (حاصل از ۷۰ درصد نمره آزمون کتبی و ۳۰ درصد نمره مصاحبه تخصصی)، به‌تعداد یک برابرظرفیت موردنیازاعلام شده دردفترچه ثبت‌نامی فوق‌الذکر، انتخاب و به گزینش معرفی خواهند شد. در خاتمه اضافه می‌نماید که واحد پاسخگویی غیرحضوری چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور سال ۱۳۹۶ منحصراً در رابطه با کارنامه آزمون برای کلیه داوطلبان آماده پاسخگویی به سوالات می باشد. لذا داوطلبان در صورت نیاز می توانند سوالات خود را در خصوص مندرجات کارنامه حداکثر تا تاریخ ۹۶/۰۸/۲۵ با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org یا با تماس تلفنی در ساعات اداری با شماره تلفن ۴۲۱۶۳ با پیش شماره ۰۲۱ در میان بگذارند واز مراجعه حضوری به این سازمان اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است پاسخگویی به مکاتباتی که بعد از تاریخ ۹۶/۰۸/۲۵ ارسال گردد، مقدور نخواهند بود.

برای مشاهده کارنامه اینجا کلیک نمایید

کاربران گرامی شما برای مصاحبه تخصصی و عقیدتی میتوانید از موارد زیر استفاده نمایید

۱- جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید. ۲- صفحه تجمیع شده تجربه های کاربران که در بخش نظرات ارسال می نمایند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید. ۳-کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

خبر ۱۵ مهر ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور پیرامون چهارمین نتایج امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶

با توجه به سوالات برخی از داوطلبان در خصوص درج عبارت «داوطلب گرامی با توجه به نمره مکتسبه در آزمون علی‌رغم کسب حد نصاب نمره لازم، بدلیل محدودیت سهمیه پذیرش، در رقابت با سایر داوطلبان در اولویت معرفی برای بررسی مدارک قرار نگرفته‌‌اید.» در کارنامه آنان، به اطلاع می‌رساند:

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

شرکت کنندگان در شغل محلهای سازمان اداری و استخدامی کشور:

قابل توجه پذیرفته شده گان در آزمون استخدامی سال ۱۳۹۶برای استخدام در سازمان اداری و استخدامی کشور پذیرفته شدگان ۳ برابر ظرفیت در آزمون استخدامی سازمان اداری و استخدامی کشور جهت تحویل و بررسی اسناد و مدارک خود مطابق تاریخ های درج شده در جداول ذیل به نشانی خیابان شهید بهشتی نبش میرعماد ساختمان شماره ۱۶ ساختمان شهید سلیمی طبقه همکف سالن غدیر مراجعه نمایند.

برای مشاهده جدول تاریخ مراجعه اینجا کلیک نمایید

خبر ۵ مهر ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص اعلام اسامی سه برابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶ به منظور انجام سایر مراحل جذب و استخدام (بررسی مدارک، انجام مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش)

بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در تاریخ ۹۶/۰۶/۰۳ شرکت نموده‌اند می‌رساند کارنامه نتایج اولیه سه برابر ظرفیت داوطلبان در سایت سازمان‌سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار گرفته است.

برای دریافت فایل برنامه زمانی معرفی شدگان سه برابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی فراگیر اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه و نتایج اینجا کلیک نمایید

کاربران گرامی شما برای مصاحبه تخصصی و عقیدتی میتوانید از موارد زیر استفاده نمایید

۱- جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید. ۲- صفحه تجمیع شده تجربه های کاربران که در بخش نظرات ارسال می نمایند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید. ۳-کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

 

خبر ۴ مهر ۹۶ - زمانبندی بررسی مدارک و مصاحبه تخصصی سازمان اداری و استخدامی کشور

خبر ۲۲ شهریور ۹۶ -اختلاف نظر آموزش و پرورش و امور استخدامی در تعداد جذب نیروی انسانی

خبر ۵ شهریور ۹۶ - جزییات بیشتر در خصوص استخدام ۳۰ هزار نفر تا پایان سال

خبر ۱۱ مرداد ۹۶ - بخشنامه جدید سازمان اداری استخدامی درباره یک همترازی جدید

خبر ۸ مرداد ۹۶ - ۱۱ هزار نفر امسال استخدام می‌شوند

خبر ۷ تیر ۹۶ – ثبت نام ۲۶۲ هزار نفر در چهارمین آزمون استخدامی

خبر ۴ تیر ۹۶ - اطلاعیه تمدید ثبت نام و اصلاحات چهارمین آزمون‌ استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور

 

برای مشاهده آرشیو استخدام های سازمان اداری و استخدامی اینجا کلیک کنید

۲٬۰۰۲ نظر برای استخدام سازمان اداری و استخدامی سال ۹۸(خبر جدید)

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید