دانلود رایگان سوالات دبیر زبان و ادبیات انگلیسی

دانلود رایگان سوالات دبیر زبان انگلیسی

در این صفحه تیم آموزش «ای استخدام» مجموعه سوالات رایگان و ویژه، جهت آمادگی برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش را تدارک دیده است. شما میتوانید با استفاده از فهرست مطالب تعبیه شده نسبت به دانلود رایگان سوالات دبیر زبان و ادبیات انگلیسی و یا خرید سوالات اختصاصی دبیر زبان و ادبیات انگلیسی اقدام فرمایید.

دانلود بسته سوالات ویژه دبیر زبان و ادبیات انگلیسی (۲۱,۰۰۰ تومان)

بسته ویژه دبیر زبان و ادبیات انگلیسی «ای استخدام»، کامل‌ترین بسته آموزشی موجود در سایت جهت آمادگی و جمع‌بندی تست های چهار گزینه ای با پاسخ تستی و تشریحی دبیر زبان و ادبیات انگلیسی جهت آزمون استخدام آموزش و پرورش است.

 

خرید بسته دبیر زبان و ادبیات انگلیسی

 

 • ویژگی‌های بسته سوالات دبیر زبان و ادبیات انگلیسی «ای استخدام»:

این بسته ویژه سوالات اختصاصی دبیر زبان و ادبیات انگلیسی شامل سوالات پرتکرار ادوار مختلف آزمون آموزش و پرورش بوده و در قالب دو بخش تدوین شده است:

 1. بخش عمومی (۱۱۸۳ تست عمومی با پاسخ تشریحی)
  • ۱۵۹ تست درس ریاضی
  • ۱۵۹ تست درس هوش و استعداد تحصیلی
  • ۱۴۳ تست درس مهارت‌های هفتگانه و ICDL
  • ۲۲۱ تست درس اطلاعات عمومی و دانش اجتماعی
  • ۱۸۸ تست درس معارف اسلامی
  • ۱۸۶ تست درس زبان و ادبیات فارسی
  • ۱۲۷ تست درس زبان انگلیسی
 2. بخش اختصاصی (۸۵ تست اختصاصی با پاسخ تستی)
  • زبان شناسی
  • اصول و تئوری‌های تدریس
  • آزمون‌سازی
  • روش تحقیق
جزوات و سوالات ارسالی کارجویان «ای استخدام»
کاربران محترم «ای استخدام» می‌توانند جزوات آموزشی خود را به آدرس ایمیل سایت ارسال کرده، تا تیم آموزشی سایت این جزوات را به صورت رایگان در این بخش قرار دهند.

 

دانلود سوالات رایگان سایر سازمانها و رشته ها

 

 دلیل اهمیت بسته و نمونه سوالات استخدامی

آزمون آموزش و پرورش به عنوان بخشی از آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی و یا همان آزمون فراگیر استخدامی آزمونی است که هر ساله همانند کنکور برگزار می شود و افراد و علاقمندان ورود به حرفه معلمی و دیگر مشاغل دولتی در آن با یکدیگر به رقابت می پردازند. یکی از مسائل و مشکلات اصلی متقاضیان شرکت در آزمون‌های استخدامی و آزمون استخدامی آموزش و پرورش پیدا کردن سوالات آزمون استخدامی است. در این صفحه ما سوالات آزمون استخدامی ۹۹ و ماقبل از آن را در دوقالب به صورت بدون جواب رایگان و با جواب منتشر کرده‌ایم. سوالات آزمون استخدامی به صورت سوالات چهار گزینه ای طرح می‌شود. از این رو داشتن منابع مطالعاتی و منابع آزمون آموزش و پرورش از یکسو و داشتن سوالات آزمون استخدامی و سوالات آزمون آموزش و پرورش از سوی دیگر می‌تواند کمک شایانی به متقاضیان آزمون در راستای موفقیت آنها انجام دهد.

در بسته سوالات «ای استخدام» اصل سوالات آزمون آموزش و پرورش در قالب PDF موجود است. این بسته‌ها به صورت دانلود رایگان PDF سوالات آموزش و پرورش در رشته دبیر زبان و ادبیات انگلیسی و هم در قالب بسته سوالات PDF دبیر زبان و ادبیات انگلیسی در این صفحه وجود دارد. به کمک حل کردن این نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش در رشته دبیر زبان و ادبیات انگلیسی، می‌توان تا حد خوبی با کم و کیف سطح سوالات دبیر زبان و ادبیات انگلیسی در آزمون استخدام آموزش و پرورش آشنا شد.

یکی از نکات خوب این بسته دارا بودن سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۹ و ما قبل از آن با جواب به همراه سوالات ادوار دیگر است. جواب های سوالات آزمون استخدام آموزش و پرورش در این بسته به صورت تستی بوده و در بخش سوالات عمومی مانند پی دی اف سوالات استخدامی اطلاعات عمومی و پی دی اف سوالات استخدامی هوش همگی دارای پاسخنامه تشریحی هستند.

دارا بودن نمونه سوالات آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی در زمینه آمادگی متقاضیان جهت آزمون اصلی یکی از نقاط عطف مطالعاتی اشخاص است. همچنین دارا بودن جزوه آموزشی هر کدام از دروس عمومی آزمون استخدامی مانند جزوه اطلاعات عمومی و جزوه هوش نیز می‌تواند در این فرایند بسیار مفید فایده واقع شود. اگر تا این لحظه نمیدانید برای استخدامی آموزش و پرورش چی بخوانید و به دنبال منابع مطالعاتی آزمون آموزش و پرورش می گردید کافی است در بخش نظرات سایت نام رشته خود را بنویسید تا مشاور آموزشی «ای استخدام» لینک منابع مفید مطالعاتی جهت آزمون استخدام فراگیر و دستگاه های اجرایی به همراه لینک منابع مطالعاتی برای آموزش و پرورش را به شما نشان دهد.

ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۹۶ نظر برای دانلود رایگان سوالات دبیر زبان و ادبیات انگلیسی

 • ن
  نادیا
  ۱۱ اسفند ۱۴۰۱، ۱۰:۴۴
  سلام وقتتون بخیر.
  الان فقط برای آموزگار ابتدایی استخدام دارن یا هر رشته ای هست ؟
  • مشاور «ای استخدام»
   ۱۱ اسفند ۱۴۰۱، ۱۱:۳۹
   کاربرعزیز
   استخدام صرفا برای آموزگار ابتدایی و آموزگار ابتدایی‌استثنایی می باشد.
  • ر
   راحله باقری
   ۹ اسفند ۱۴۰۱، ۲۱:۵۲
   ببخشید من دانشجوی کارشناسی زبان انگلیسی هستم میتونم تواین آزمون شرکت کنم
   • مشاور «ای استخدام»
    ۹ اسفند ۱۴۰۱، ۲۲:۵۰
    کاربرعزیز
    شما می بایست تا قبل از تاریخی که داخل دفترچه آزمون تعیین خواهد شد فارغ التحصیل شوید .
   • م
    محبوبه
    ۶ اسفند ۱۴۰۱، ۲۱:۵۵
    سلام،ببخشید من دانشجوی ارشد اموزش زبانم،واحدهام تموم شده ودارم رو پایان نامه م کار میکنم،قبل از دفاعم میتونم ازمون استخدامی شرکت کنم؟

    لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

    ثبت پاسخ