بانک انصار

ansar-logo

پس از موافقت ضمنی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران با تاسیس بانک انصار دراوایل سال ۱۳۸۸ ،هیات موسس بانک نسبت به تهیه برنامه های عملیاتی و چارچوب راهبردی کار بانک اقدام نمودند .در این راستا طرح اساسنامه بانک نیز به بانک مرکزی تقدیم شد. اساسنامه پیشنهادی در تاریخ ۱۳۸۸/۶/۳۱ در یک هزار و صد و دومین جلسه شورای عالی پول و اعتبار مطرح شد و به تصویب رسید.

پس از تصویب اساسنامه در شورای مذکور ، هماهنگی لازم با بانک مرکزی به مدت ۳ ماه جریان یافت و نهایتاً در تاریخ ۱۳۸۸/۲/۱۰ نامه موافقت اصولی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران خطاب به هیات موسس و سازمان بورس و اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری صادر گردید. تهیه اطلاعات تکمیلی مورد نیاز بورس و اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری به سرعت با بکارگیری کارشناسان عالی انجام شد و پس از اخذ موافقت های مورد نیاز زمان پذیره نویسی عمومی بانک انصار از تاریخ ۱۳۸۸/۱۲/۱۵ تا تاریخ ۱۳۸۸/۱۲/۱۵ تعیین و و برگزار شد.

در ادامه روند پیگیری تاسیس بانک انصار ، جلسه مجمع عمومی هیات موسس در تاریخ ۱۳۸۹/۲/۵ برگزار و دستورات ذیل بررسی و تصمیمات مقتضی اتخاذ گردید:

بررسی و تصویب گزارش موسسین .
اجراز پذیره نویسی کلیه سهام بانک و تادیه مبالغ لازم.
تصویب طرح اساسنامه بانک .
انتخاب اعضای اصلی و علی البدل هیات مدیره.
انتخاب بازرسان اصلی و علی البدل وتعیین حق الزحمه مربوطه.
انتخاب روزنامه های کثیر الانتشار جهت درج آگهی های بانک .
سایر موارد.

بانک انصار در تاریخ ۱۳۸۹/۸/۳ با شماره ۳۷۴۵۲۸ در اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری به ثبت رسید و شخصیت حقوقی آن شکل گرفت و نهایتاً با نامه شماره ۵۹۲۰۴ تاریخ ۱۳۸۹/۳/۲۰ بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران بعنوان یازدهمین بانک خصوصی کشور فعالیت خود را آغاز نمود. کمک به ایجاد فضای رقابتی سالم ، تشویق پس انداز و سرمایه گذاری ، حفظ حقوق سرمایه گذاران ،ایجاد زمینه رشد و توسعه اقتصادی از اهم مواردی است که مورد توجه مدیران و کارکنان خدوم این بانک می باشد.

بانک انصار در حال حاضر با ارائه انواع خدمات نوین بانکی در بیش از ۶۰۰ شعبه و ۷۰ باجه یکپارچه درخدمت هموطنان عزیز و گرامی می باشد.

اطلاعات تماس و معرفی بانک انصار

وب سایت بانک انصارخدمات بانک انصار اینترنت بانک، بانک انصار موبایل بانک، بانک انصارپرداخت قبوض از بانک انصاراخبار و اطلاعیه های بانک انصارپیگیری تراکنش های ناموفق بانک انصاراطلاعات تماس بانک انصار

دانلود کتاب جامع الکترونیکی درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی برای دریافت آخرین اخبار استخدامی اینجا کلیک کنید.

برای دیدن آخرین آگهی استخدامی بانک انصار اینجا کلیک کنید.برای دانلود نمونه سوالات استخدامی بانک انصار اینجا کلیک کنید.

 

۱۳۹ نظر برای بانک انصار

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید