ای استخدام : شرایط قاضی شدن دانشگاهیان و حوزویان مشخص شد

۱۸۳۳ روز قبل ۱۷ نظر

باعنایت به آیین‌نامه نحوه جذب، گزینش و کارآموزی داوطلبان تصدی امر قضاء و استخدام قضات ریاست محترم قوه قضائیه مصوب ۲۸/۰۲/۹۲، به اطلاع آن دسته از داوطلبان حائز شرایط آیین‌نامه فوق‌الذکر که متقاضی شرکت در مصاحبه علمی جذب اختصاصی جهت تصدی منصب قضاء هستند، می‌رساند؛ سامانه جذب اختصاصی اداره کل جذب و آزمون معاونت منابع انسانی، از تاریخ ۲۴/۸/۹۳ لغایت ۳۰/۰۹/۹۳  جهت ثبت نام متقاضیان فعال خواهد شد


داوطلبان گرامی لازم است نکات زیر را مد‌نظر قرار دهند:
۱- فعال بودن سامانه محدودبه تاریخ فوق‌الذکر می‌باشد و قابل تمدید نیست.
۲- لازم است داوطلبان قبل از ثبت‌نام در سامانه، شرایط مندرج در مواد ۷، ۸ و ۱۳ آیین‌نامه مذکور را با دقت مطالعه نموده و در صورت داشتن شرایط اقدام به ثبت نام نمایند.
۳-صرف ثبت نام هیچگونه حقی برای داوطلب، جهت دعوت به مصاحبه ایجاد نخواهد کرد، چرا که ممکن است برخی ازداوطلبان حائز شرایط آیین‌نامه نباشند.
۴- مصاحبه‌ها از تاریخ ۸/۹/۹۳ شروع خواهد شد.
۵- زمان و تاریخ مصاحبه علمی، هم از طریق تماس تلفنی و هم از طریق پیامک به داوطلبان اطلاع داده خواهد شد،لذا داوطلبان باید در وارد نمودن تلفن ثابت و همراه در سامانه دقت لازم را مدنظرقرار دهند.
داوطلبان جهت ثبت نام در سامانه جذب اختصاصی، باید به سایت معاونت آموزش و تحقیقات قوه قضائیه به آدرس زیر مراجعه نمایند  http://www.amoozeshghanoon.ir
مدارک لازم برای شرکت در مصاحبه علمی جذب اختصاصی قضات
به اطلاع داوطلبان محترم می­رساند، برای شرکت در مصاحبه علمی، به همراه داشتن مدارک زیر درتاریخ مقرر برای مصاحبه لازم و ضروری است:
۱. اصل وکپی تمام صفحات شناسنامه.
۲. اصل و کپی کارت ملی.
۳. کپی تمام مدارک تحصیلی (کارشناسی و بالاتربرای داوطلبان دانشگاهی / سطح ۲ و بالاتر برای داوطلبان حوزوی).
* برای داوطلبانی که مشغول به تحصیل می­باشند، علاوه بر مدارک مقاطع قبلی، ارائه گواهی اشتغال به تحصیل یا کپی کارت دانشجویی نیز الزامی است.
۴. اصل پروانه وکالت و کپی صفحه مشخصات آن برای وکلاء دادگستری.
۵. گواهی تایید ۵ سال سابقه کاری متوالیو موثر به عنوان مشاور یا وکیل پایه یک دادگستری از مرجع ذیربط برای وکلاء دادگستری.
۶. گواهی رتبه‌های اول تا دهم آزمون وکالت کانون‌های استانی و رتبه‌های اول تا پنجاهم آزمون سراسری مرکز امور مشاوران ووکلاء قوه قضائیه و آزمون وکالت کانون مرکز، به تایید مراجع مربوط.
ملاحظات:
۱-  تمامی مدارک فوق باید در برگه­ های سایز A4 تهیه شده باشند در غیر این‌صورت ازتشکیل پرونده و مصاحبه ممانعت به عمل خواهد آمد.
۲- در خصوص  بند ۵ به اطلاع وکلاء و مشاوران محترم دادگستری می­رساند، شرط دعوت به مصاحبه، ارائه گواهی با مندرجات مذکور در بند مورد اشاره می­باشد. این دسته از داوطلبان می‌بایست گواهی مربوطه را از طریق شماره فکس ۸۸۸۰۹۰۶۶-۰۲۱ به اداره کل جذب و آزمون قضات ارسال نمایند.
شماره تماس روابط عمومی:
داوطلبان می­توانند همه روزه (به جز روزهای تعطیل) از طریق شماره تلفن‌های: ۸۸۸۰۹۰۶۶- ۸۸۸۰۹۰۵۹، از ساعت ۸ الی ۱۴ سوالات خود را دراین خصوص مطرح نمایند.
محل مصاحبه:
تقاطع خیابان انقلاب و خیابان حافظ –روبروی دانشگاه امیرکبیر – ساختمان شماره ۳ قوه قضاییه- معاونت منابع انسانی– طبقه نهم.

 برای مشاهده آخرین اخبار استخدام در مورد قوه قضاییه سال ۹۳ اینجا کلیک نمایید

۱۷ نظر برای ای استخدام : شرایط قاضی شدن دانشگاهیان و حوزویان مشخص شد

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید